Search results for query: *

• Users: Partizanes
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Partizanes

Mod Yapımı Ders Katoloğu

Yeni gelen arkadaşlarımızın forumda boş konular açarak şu ders nerede bu ders nerede gibi sorularıyla karşılaşmışızdır elbet, bende bu ve bunun gibi olayları engellemeye çalışarak bir 'Ders katoloğu' çıkarmaya karar verdim. Böylelikle ölmüş konularıda tekrar gözden geçirme fırsatımızda olabilir...
  2. Partizanes

Gereksiz Programları Silmeye Yarayan Program

Sanırım bu aralar pcmde gereksiz dosyalar birikmeye başladı, anlaşılacağı üzere kapsamlı olarak 'gereksiz' dosya silen bir programa ihtiyacım var. CClenar gibi bir programdan daha iyisi olursa güzel olur.
  3. Partizanes

Kalradya 249 OSP modelleri

Kalradya 249 modunun bir kısmi modelleri Detaylı bilgi ve resimler
  4. Partizanes

[OSP][Model] Model çalışmalarım

Ufak Bir Miğfer Kaplama İçin Çok Uğraşmadım. İdare Ederlik Bir Çalışma Link Bunlar Dışında Daha Fazla Model Ekleyeceğim. Bundan Daha İyi Olanları :) Güle Güle Kullanın. İçerisinde Sadece Resimdekiler Yok. Fazladan Eklediklerim Vardır. Tek Tek Fotoğraflarını Çekmek İstemedim. ÖNEMLİ...
  5. Partizanes

[TO][SP] Kalradya 249

Testimiz için tıklayınız Hayırlı günler dilerim Mount&Blade Warband mod severleri; Uzun zamandır düşüp kalka yaptığımız, bir zamanlar bıraktığımız, bir zamanlar pasif kaldığımız, bir zamanlarda ise istediğimiz sonucu elde edemeyip yalpaladığımız yinede başarılarımızı bu hale sokarak ortaya...
  6. Partizanes

Gelecekten Geçmişe 3.BÖLÜM GELDİ ! (15 Ocak 3.Bölüm)

GELECEKTEN GEÇMİŞE İnsanlar Pislik.Kendi Emelleri Adına Yapamayacakları Şey Kalmamış.Bıkkın,Bitkin,Yorgun,Umutsuzlukları,Herşeyleri Dünyalarını Yıkmaya Başlamış.Hepsinden Nefret Ediyorum.Yüzlerindeki Buruşukluklar,Akan Gözyaşları,Umursamazlık,Katliam,Vahşet.Hepsi,Hepsi Sizin Suçunuz. Ben,Emin...
  7. Partizanes

[Yardım Sistemi]Mod Yapmayı Öğretme Platformu (Yeni Dersler Eklenmiştir ! )

Uzun zaman sonra konuyu elliyorum. Konu anlamını yitirdi fakat dersler kullanılabilir. Gönüllü Arkadaşlarımız Videoları: Kendi Derslerim: [/center]
Back
Top Bottom