Search results for query: *

• Users: Cumas
  • Order by date
  1. Cumas

CENGİZ HAN MODU V5 ÇIKTI

İNDİRME DOWLAND LİNKİ (İndirmek için Tıkla ) : Cengiz Han modu version 5 ALTERNATİF DOWLAND LİNKİ : https://www.mediafire.com/file/aa9ese081dv10ua/Cengiz_Han_Modu_V5.rar/file Hata Düzeltme eki Bug Fix :BUG FİX Yapımcı: Yapımı tamamen bana aittir. Tek kişi tarafından yapılmıştır. Yapımcı...
  2. Cumas

Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

Boynu Bükükler Prens Piç Valdym
  3. Cumas

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Dostum eski versiyonlar sorunsuz çalısıyordu 5 açılmıyor bug fix'nide kurdum problem ne olabılır
    Pc mı kaldırmıyor acaba ?

2 Ram 1gb ekran kartı var cunku
  4. Cumas

Kingdom of Calradia mod

Hayırlı olsun kardeşim.
  5. Cumas

CENGİZ HAN MODU V4 ÇIKTI (HARİTA EKLENDİ)

abi sen förbirin 2019 da yayınladığı videoda senin v4 modunu tanıtıyordu sen yoruma bekleyin yeni bir mod gelecek yazmışsın ne zaman cıkar senin modunu cok seviyorum.

Bannerlord cıkınca ıptal ettım kardesım.
    Zaten v5'ın calısmalarına baslamıstım pc'ye vırus gırdı tum calısmalar sılındı o arada Bannerlord cıktı bastan ugrasmadım bence.
  6. Cumas

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününüz kutlu olsun arkadaşlar

7. Cumas

CENGİZ HAN MODU ZENGİN VERSİYON + ULTRA ÇIKTI

Tumazhan said:
    itemlere shader eklersen parlaklığı kalkacaktır

Bir çogundan kaldırdım aslında arada varsa unuttuklarımdır.
  8. Cumas

(CS'de 2. Dünya Savaşı keyfi )Counter Stirike The Second War

Aslında CS.1.6'ya  mod olarak yapılan bu oyun bence bağımsız bir versiyon gibi. Çünkü tüm silahlar özenle seçilmiş ve gerçekten başarılı Ayrıca tüm karakter skinleride değiştirilmiş ve gayet hoş Seslerde eklenmiş örneğin NAZİ'ler almanca verıyor CS sesli komutlarını Ayrıca oyuna klasik cs 1.6...
  9. Cumas

Karakter Ölünce Savaşa başka karakterle savaşa devam etmek

Bunun kodunu bılen varmı arkadaşlar  :shock: Türkçe forumda arattım sadace muhabbetı donmus kodları yazan olmamış.  :facepalm: Parabellum,Anno Domini  ve bırkac modda gordugum bır ozellık
  10. Cumas

At Tüccarına fazla at eklemek [Çözüldü]

deli43 said:
    module_scripts'i aç aşağıdakini bul kırmızı olan yeri arttır

(troop_add_merchandise_with_faction, ":cur_merchant", ":cur_faction", itp_type_horse, 5),

Teşekkürler yardımın için işe yaradı kardeşim
  11. Cumas

Müttefik Devlet VE Daimi Düşman

Modda 2 devletin müttefik olmasını birbiriyle hiç savaşmamasını birine savas açıldığı zaman Öteki devletınde direkmen savaş açana karşı savaş ilan etmesini istiyorum (Birde hiç barıs antlasması ımzalanmadan sonuna kadar savasacak devlet eklemek ıstıyorum mumkun mudur ) Örnegın Turkıye -...
  12. Cumas

Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

KALDARYA YEREL SEÇİMLERİ 2019  :mrgreen:
  13. Cumas

KALDARYA YEREL SEÇİMLERİ SULTAN HAKİM

Kaldarya'da seçim olsaydı sanırım krallar hakkında bu traz muhabbetler dönerdi  :mrgreen: Umarım konuyu doğru yere açmışımdır  :roll:
  14. Cumas

Eklediğin İtemlerin Cheat Menu'de görünmesi

konyene said:
    araştır derken sorunu olan sensin ben item eklemesini biliyorum normal bir şekilde ekleyince dediğinden kastın ne anlamadım ben ekleyince gözüküyor

Tamam normalde gorunuyorsa bana yardımcı olmus sayılırsın cunku ben modul sıstem uzerınden eklemıyordum ıtemlerı (Tex) dosyası uzerınden eklıyordum (Oyunda dukkanlarda gorunuyor) demekkı dırek modul sıstemden eklemezsen ıstemler cheat menude gorunmuyor.

Teşekkurler bu arada.
  15. Cumas

konyene said:
    sen nasl ekliyorsun ki

Forumdan ıtem ekleme konusunu arastırabılırsın kardesım cok zor bır sey degıl.

konyene said:
    normal bir şekilde yapınca görünüyor zaten

Normal sekılde eklersen dukkanlarda satılır oyunda gorunur ama ben ''CHEAT MENU''de yanı hıle menusunde gorunmesını ıstıyorum
    Hile menusunde 571'den sonrakı ıtemler gorunmez normalde
  16. Cumas

Extra Yüz Eklemek ( Ek Skin ) Eklemek Yardım.

Teşekkurler denedım sorunsuz oldu
  17. Cumas

Eklediğim itemlerin Cheatmenude görunmesını nasıl sağlayabılırım ?
  18. Cumas

[OSP][Kod] Haydut kiralama

frozenpainter said:
    Kamp menüsünü kontrol et, oyunda 24 saat geçtikren sonra tekrar kamp menüsünü kontrol et.Yeni kayıt açıp dene.

Teşekkurler dediğiniz gibiymıs ben kamp menusunde goremeyınce gıttım yuzyuze konusarak alıyoruz sandım haydutları o sekıl degılmıs gunde 1 kez alınıyor kamp menusunden.

Bu arada sormak ıstedıgım bır sey daha var ''Şehırlerden Elit birlikleri'' toplama secenegı OPS'sı mevcut mu ?
  19. Cumas

Velet Lordlar

deli43 said:
    Ben krallık eklediğimde yeni bir lord eklemiyorum aile yaş falan karışık oluyor. Onun yerine oyundaki bir lordu eklediğim krallığa veriyorum. Lordun kız kardeşi veya ailesi varsa onlarıda o krallığa veriyorum birde onlara köy kale şehir falan verdin mi hata almazsın. Yeni lord ekleyince sancaklar falan karışıyor. Benim yaptığım şekilde yapmanı tavsiye ederim.

Anladım tşk..
    Az önce lady'lerı denedım yasları ya 49 ya 19 oluyor onlarda sorun yok
    Sadace Lordlarda sorun cıkıyor.
  20. Cumas

Velet Lordlar

Arkadaşlar oyuna yeni bir lord ekledıgımde sorunsuz çalışıyor fakat yaşı kucuk oluyor 14-15-3-5 gibi randow yaslarda gelıyor bu sorunun çözumu nasıldır ?
Back
Top Bottom