Search results for query: *

1. Türkiye Fiyatı 150 TL ve Türkçe Sonra Eklenecek

Tuik degilim deyip isin icinden cikilmiyor veya sahsi yorumum diyerek. Koskoca bir insan gurbunun bir konudaki genel fikrini sayisallastirip sunamiyorsan benim gozumde yorumunun hic bir degeri yok.

Tartışmanın anlamı yok. Dün duyurulmuş fiyat ile ilgili bugün sayısal veri bekliyorsan çok yanlış beklentidesin. Forumda verilen oylar herhangi bir önem de taşımıyor. Burası bu oyunu gerçekten seven insanların bulunduğu bir yer. Oyun çıktığında en güzel veriyi Steam satışları verecektir. Şahsen birkaç gün en çok satanlara girer ama sonuçta beklentinin altında bir adette kalır diye düşünüyorum.

Ben burada oyunu almayın tarzında nefret kusmuyorum. Bu oyunu ben de bekledim ve bu şartlar altında tam sürüm çıkmadan almayı doğru bulmuyorum. Bence fanboyluk yapmayı bırakıp objektif olmak lazım.
  2. Türkiye Fiyatı 150 TL ve Türkçe Sonra Eklenecek

"Yabacilarin tepkisini cekti" allah askina soyle yazdiginiz seylere bir de kaynak gosterseniz. Yabanci forumda bununla ilgili yapilan poll da su an 219 kisi oy kullandi, yuzde 79 u makul fiyat dedi. Tabi ki bu poll bu sitede oldugu ve cogunlukla oyunu cok sevenler tarafindan oylandigi icin bu sonuca etkisi vardir. Ama en azindan yabancilar tepkili deyip kaynak gostermemekten daha saglikli bir fikir verecektir.

Gecelim Turkiye fiyatina. Burasi icin pahali bir fiyat bence de. Baska oyunlar dahi daha makul kur fiyati yaparken Turkiye icin TW'den bu fiyati beklemezdim ben de.

Burada TÜİK değilim elbette sadece bu benim yorumum. Ama Twitter ve Steam gibi yerlere bakacak olursan insanlar bunu eleştiriyor. Fiyat duyurusunun altına atılanlara bakabilirsin. En çok eleştirdikleri şey erken erişime göre bu fiyatın fazla olması. Konuda da yazdığımı okursan evet tam sürümde de fiyat aynı kalacak biliyorum. Ama en yüksek fiyatı 20 dolar olan bir serinin bir anda 50 dolara sıçraması bence yüksek bir çıta.
  3. Türkiye Fiyatı 150 TL ve Türkçe Sonra Eklenecek

BSC gibi siteler fiyatın 150 TL olduğunu ve Türkçe dilin sonra ekleneceğini paylaştı. Forumda da onaylayan yetkililer zaten olmuş. O sitelerde de yazdığımı aynen aşağıya bırakıyorum. Warband 20 dolar gibi bir fiyata çıkmıştı. Üstelik erken erişim bir oyun için fiyat zaten yabancıların da...
Back
Top Bottom