Search results for query: *

1. CanMamur

[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Özel eşyaları nereden bulabilirim peki cheatmenu den eşyalara baktım da orada bir sürü envanterde iken becerileri yükselten eşyalar vardı hangi görevleri yapmak gerekiyor? Modu iyi bilen arkadaşlar yardım edebilir mi?
  2. CanMamur

buz said:
    gece olunca dorak kalesine git.
    Hallettim sağol.Valla nasıl bir mod yaptın öyle saatlerdir kalkamadım bilgisayarın başından yağmalamadığım köy kalmadı haritada  :twisted:
  3. CanMamur

Modu indirdimde haydutluk nasıl yapılıyor?
  4. CanMamur

Siyasi Tartışma

Nautilus said:
    Castiello said:
    O kadar yobazsınız ki bizim söylediklerimize kulak tıkayıp millete ahkam kesiyorsunuz.
    Ne kulak tıkaması be?
    CanMamur said:
    Mandalorian said:
    9 yaşında biriyle evlenen biri pedofilidir. Bu insanın senin peybamberin olması bunu değiştirmez. He ama ben bunu hakaret için mi kullanıyorum, hayır. Bu sadece bir gözlem.
    Sen kimsin ki peygambere pedofili diyeceksin? Sığır herif peygamberin 9 yaşında biriyle evlendiğini nereden çıkardın? bir söyle bunları hele
    Ben burayı gördüm, ve yanıt vermek istedim. Sen bu konuda hiçbir şey söylemedin ki, Miracle Express ve diğerleriyle tartışıyordun.

Lt.Ghost said:
    Ciddi çok yobazsınız. Biz ''A''yı anlatırken siz ''B'' den cevap veriyorsunuz.
    Ben sana cevap vermiyorum, CanMamur'a veriyorum konularımız ayrı. Sana kategori dışı gelmesi doğal.

CanMamur said:
    Ya ağa ben ne diyorum 2 saattir bunu bir söylesene bana? sen gelmiş hala 9 yaşında evlenmiştir diyorsun.Kanıtlar var o kadar kaynaklar var diyorum din adamlarının da bunun yalan bir şey olduğunu söylediğini belirttim.586 kere söyledim bunu

UXC Biz doğruları gerçeği söyleyince yobaz tartışmaktan anlamayan cahil  oluyoruz nasıl işse.Asıl en kral yobazlar sizlersiniz karşısındakinin görüşünü kabul etmeyince yobaz oluyoruz
    Kanıtları bir saniyeliğine boşver, bir insanın teki herhangi kanıt olmasa bile canı istediği için tarihte yer edinmiş herhangi bir kimse hakkında her türlü fikri belirtebilir, bu düşünce ve fikir beyan etme hakkıdır.

Ki kanıtların bazılarına baktım zaten, yine dinin peygamberinin pedofili olmadığı o kitapla kanıtlanıyor, din insanları tarafından. Biz o kitabı yok sayıyoruz, objektif ve doğru bir yanını görmüyoruz, senin sunduğun din adamları bizim yok saydığımız kaynaktan kanıt sunuyor. Nasıl kabul etmemizi bekliyorsun? Buna da yobazlık diyorsun.
    Kanıtları boşver diyorsun da yalan ve olmayan bir şey üzerinden nasıl eleştiride bulunabiliyor bu kişiler.Bak ben ne anlatsam ne göstersem boş hiç bir şey ifade etmiyor sizler için.UXC'de yobaz diyor bizim için.
  5. CanMamur

Siyasi Tartışma

Ya ağa ben ne diyorum 2 saattir bunu bir söylesene bana? sen gelmiş hala 9 yaşında evlenmiştir diyorsun.Kanıtlar var o kadar kaynaklar var diyorum din adamlarının da bunun yalan bir şey olduğunu söylediğini belirttim.586 kere söyledim bunu

UXC Biz doğruları gerçeği söyleyince yobaz tartışmaktan anlamayan cahil  oluyoruz nasıl işse.Asıl en kral yobazlar sizlersiniz karşısındakinin görüşünü kabul etmeyince yobaz oluyoruz
  6. CanMamur

Siyasi Tartışma

Bak ben buna güler geçerim işte konuya girmeyeceksin ne demek? Sizin gibilere laf anlatması çok zor anlasanız da bilseniz de gerçeği görmek istemiyorsunuz.
  7. CanMamur

Siyasi Tartışma

Ubsilon Xeforian Cioss said:
    Neden peygamberini eleştirince kötü oluyor ki bu insanlar? Kanıt dediğin de forumtr linkiyse çok bağlayıcıydı cidden. :neutral: 9 yaşında evlenip evlenmediği hala tartışılır bir konu iken kesin bir şekilde nasıl emin oluyorsun anlamıyorum ki. Olamaz mı yani, 9 yaşında iken evlenmiştir. Bunu bu kadar sorun yapmanız çok tuhaf. Dahası bu şekilde emin gibi atıp tutman senin bunun böyle olmasını istemen. Toz kondurmak istemiyor gibisiniz peygambere, o yüzden böyle gerilim oluyor.
    Bak şunu söylüyorum ama millet görmezden geliyor evlenmiş olabilir diyorsun sadece frmtr linkine takılıp kalma başka yerlere de bakıp araştırıp görebilirsin ben sadece tek link verdim Youtube'da videolarda var bununla alakalı oradan da izleyebilirsin.Olayın aslının nasıl olduğunu araştırıp bulabilirsin.Ayrıca demişsin ki sorun yapmanız tuhaf ve toz kondurmak istemiyorsunuz diye sana göre tuhaf  olabilir ama bize göre öyle olmuyor işte kutsal saydığımız değerlere herhalde laf ettirmeyeceğiz.
  8. CanMamur

Siyasi Tartışma

Mandalorian Üstteki yorumlarda da defalarca dedim.Bu 9 yaşında evlenme meselesi uydurmadır yalandır diye onu anlatmaya çalışıyorum ben konuda ortaya o kadar kanıt koydum link koydum okuyun diye
    Din adamları da bunun yalan bişey olduğunu söylüyor dedim.Burada ki kişiler yanlış uydurma olan bir mesele yüzünden  demediğini lafı  bırakmıyor.
  9. CanMamur

Siyasi Tartışma

Tamam ihsan eliaçık sosyalist komünist bunlar böylese o zaman bütün Müslümanlar komünist.Siz olaya bu kafayla bakıyorsunuz.Sadece tek şeye bakarak bütün hepsini karalamış kötülemiş oluyorsunuz.Bu çok dar kafalılıktır.
  10. CanMamur

Siyasi Tartışma

Ha yazmayı unutmuşum kenterke gülmek yerine soruma cevap istersen işinize gelmeyince hemen dalgaya alın
  11. CanMamur

Siyasi Tartışma

Ne kadar da ortaya kanıt koysam hala aynısınız gerçeği kabul etmiyorsunuz.Bütün Müslümanları terörist olarak gören İsrail ve Amerika'dan hiç bir farkınız yok.Pedofilinin kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum diyen arkadaş bu da senin zihniyetinin nasıl bir şey olduğunu bize göstermiş oluyor.
  12. CanMamur

Siyasi Tartışma

carrier said:
    CanMamur said:
    Şu  linkteki yazıları bir okuyun
    http://www.frmtr.com/dini-sohbetler/5032421-peygamber-efendimizin-s-v-ile-ayse-validemizin-r-evlenme-yasi.html

Hayır bir insanın inançsız olmasının nedeni araştırmış olmasıdır zaten. Onları da dinleyeceksin ki karşı çıkma sebeplerini öğreneceksin. Yalan mı?
    Ben onların inançlarına bir şey mi dedim? İnanmıyorsa elbette bir şey diyecek halim yok.Benim karşı çıktığım bilgisiz bir şekilde uydurmalarla laflar edilmesidir.insanın inandığı şeye pedofili demek sence nasıl bir şey iyi bir şey mi?  arkadaş da bir bilgi yazmış konu hakkında  yazdığı  uydurmadır din adamları da uydurma olduğunu söylerler o meselenin.
  13. CanMamur

Siyasi Tartışma

Şu  linkteki yazıları bir okuyun
    http://www.frmtr.com/dini-sohbetler/5032421-peygamber-efendimizin-s-v-ile-ayse-validemizin-r-evlenme-yasi.html

14. CanMamur

Siyasi Tartışma

Bu sitedeki İslam düşmanları da öyle anca internetten milletin inançlarına hakaretler yağdırın dalga geçin saçma sapan cahilce yorumlar atın.Çok merak ediyorum yolda gördüğünüz  inançlı bir adama bunları diyebilecek misiniz
  15. CanMamur

Siyasi Tartışma

Mandalorian said:
    9 yaşında biriyle evlenen biri pedofilidir. Bu insanın senin peybamberin olması bunu değiştirmez. He ama ben bunu hakaret için mi kullanıyorum, hayır. Bu sadece bir gözlem.
    Sen kimsin ki peygambere pedofili diyeceksin? Sığır herif peygamberin 9 yaşında biriyle evlendiğini nereden çıkardın? bir söyle bunları hele
  16. CanMamur

The Elder Scrolls V: Skyrim

Büyü kitapları için en iyisi College Of Winterhold'a gitmek orada bütün büyü çeşitlerinin ustaları var hepsi ayrı ayrı satıyor kitapları.Destruction,Conjuration,Alteration,Restoration,İllusion
  17. CanMamur

Wesley Sneijder said:
    bu oyunda modları nasıl kuruyoruz? anlamadım gitti
    Eğer Skyrim için soruyorsan indirdiğin modun içindeki dosyaları Skyrim'in kurulu olduğu yerde data dosyası var oraya atacaksın daha sonra oyunu başlatırken küçük pencerede data files yazıyor orada dataya attığın mod görünüyor küçük kutucuğa tik koyarsan mod aktif olmuş olur.
  18. CanMamur

Mosin Nagant said:
    CanMamur said:
    Nautilus said:
    CanMamur said:
    Naitulus Oblivion'da da var bu bahsettiğimiz karakter tam emin değilim ama galiba her oyuna koyuyorlar bunu.
    En komik diyalogları Morrowind'de ama orda da sesli diyalog yapmamışlar.

Valla Skyrim haricindeki oyunları çok fazla bilmiyorum.Oblivion'u da  fazla oynamamıştım.İlk Skyrim'e başlayınca diğer oyunlar grafiklerden dolayı oynaması pek zevkli olmuyor.Skyrim'deki Maiq iki silah taşımak iyidir ama kendini nasıl savunacaksın tarzında cümleler söylüyordu.Sonra da git başımdan yoruldum falan diyordu.
    Deme öyle, Oblivion ve Morrowind en az Skyrim kadar iyi oyunlar. Hele Oblivion'daki orta çağ Avrupası havası ve mimarisi... sırf bu yüzden Oblivion bana daha eğlenceli gelmişti. Skyrim güzel oyun ama geçtiği ortamı sevemedim. High Rock'ta geçen bir oyun daha yapılırsa favorim olur muhtemelen.
    Evet bende bir çok tes forumlarında  Oblivion ve Morrowind  Skyrim'den  daha iyi diyenleri gördüm.Ama işte dediğim gibi ilk Skyrim'e başlayınca diğer oyunlar grafiklerden dolayı biraz  garip geliyor
  19. CanMamur

Nautilus said:
    CanMamur said:
    Naitulus Oblivion'da da var bu bahsettiğimiz karakter tam emin değilim ama galiba her oyuna koyuyorlar bunu.
    En komik diyalogları Morrowind'de ama orda da sesli diyalog yapmamışlar.

Valla Skyrim haricindeki oyunları çok fazla bilmiyorum.Oblivion'u da  fazla oynamamıştım.İlk Skyrim'e başlayınca diğer oyunlar grafiklerden dolayı oynaması pek zevkli olmuyor.Skyrim'deki Maiq iki silah taşımak iyidir ama kendini nasıl savunacaksın tarzında cümleler söylüyordu.Sonra da git başımdan yoruldum falan diyordu.
  20. CanMamur

Morlak 3 çocukçulardan değilim sen çok yanlış anladın :grin: evet normalde en fazla 2 tane alabiliyoruz bir mod ile 6 ya çıkartılıyor sayısı

Back
Top Bottom