Search results for query: *

• Users: lutheras
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. lutheras

BannerKings modunda ordu kuramıyorum

Merhaba bu modu bilenleriniz vardır oyunda 2 kalem var ve Baron'um. Ordu kurup şehir ele geçirmek istiyorum fakat ordu kurmaya çalıştığımda uyarı verip orduyu kurdurmuyor. Sebebini biliyor musunuz?
  2. lutheras

İtem ekleme sorunu

Merhaba Diplomacy Litdum moduna Roma dönemi itemleri getiren bi mod kurdum. Resoruces ve Textures klasörlerini modun içine attıktan sonra module.ini den load_module_resource ile resource klasörüne attığım dosyaların ismini girdim fakat eşyalar oyunda gözükmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  3. lutheras

Konsol mu PC'mi?

Arkadaşlar daha önce bilgisayar dışında bir platformda oyun oynamadım.Tüm oyunlarım bilgisayarda.Şimdi bilgisayarım bozuldu.Elimde 3000 lira bütçe var.Sizce bir konsol mu yoksa RX 570'li bir PC'mi? Konsol bana çok daha rahat geliyor fakat 30 fps biraz can sıkıcı.PC ise daha az rahat fakat 60 fps...
  4. lutheras

Telefon karşılaştırması

Arkadaşlar J7 Pro 2017 modelini kullanmaktayım.Yakın zamanda telefon alacağım fakat arasında kaldığım 2 telefon var.iPhone 7 Plus ve 8 Plus. Aralarında 1800 lira civarı bir fark var.8 Plus alabilirim fakat 7 Plus'a göre çok artısı olmadığını duydum.Böyle bir durum varsa boşa para harcamak saçma...
  5. lutheras

Native Expansion nerden indirebilirim?

Arkadaşlar internette gördüğüm çoğu link kırık veya eski sürüm.Bu modu nerden indirebilirim?
  6. lutheras

Facebook reklam ücretlendirmesi(Yardım)

Dostlarım bugün Facebook'a 2.99 TRY borcumun olduğunu gördüm. Ama ben daha öncesinde ne bir ödeme bilgisi verdim,ne reklam verdim ne bir şey. Bu faturanın katlanacağını söylüyor.Bilen birisi yardımcı olabilir mi? Ne yapacağımı bilmiyorum. Teşekkürler.
  7. lutheras

Steam Oyun Yedekleme(Aktarma)

Dostlarım kısa süre içinde bilgisayara format atacağım. Formattan sonra indirmekle uğraşmak istemediğim için oyun dosyalarını D sürücüsüne attım. Formattan sonra bu dosyaları steamapps klasörüne atarsam oyunu tekrar indirmem gerekir mi?
  8. lutheras

Bodybuilding ile ilgili

Dostlarım antrenman türü ne olursa olsun(omuz,karın,kol vs.)hepsinin sonunda kası esnetmek şart mıdır? Örneğin sadece karın kası çalıştığımızda karnımızı esnetmek zorunda mıyız? Esnetmezsek ne gibi sıkıntılar yaşarız? Teşekkürler.
  9. lutheras

Modem Hacklenmesi

Arkadaşlar bu yaz modemim hacklendi.Hacklendi derken adam modemin olduğu semte kadar buldu.Modeme res attım falan.Hala modemime erişebilir mi? Erişiyorsa bunu nerden anlarım?
  10. lutheras

En sevindiğimiz goller

Evet arkadaşlar futbolla ilgilenen arkadaşlar en sevindiği golleri yazsınlar bakalım.Ben başlıyorum 2014-15 sezonu Kuyt'ın Galatasaray'a Kadıköy'de attığı gol.
  11. lutheras

Model Ekleme

Merhaba millet oyuna Game of Thrones'tan Longclaw isimli kılıcın modelini eklemek istiyorum bunu nasıl yapacağım? Hangi programlar ile nasıl? Şimdiden teşekkürler.
  12. lutheras

Karakter modeli değiştirme

Beyler Clash Of Kings'te Jon Snow'un tipini oyunuma aktarmak istiyorum bu mümkün mü?
  13. lutheras

Para Kasmak

Arkadaşlar Floris Mod ile oynuyorum fakat turnuva çok az para veriyor ve paraya ihtiyacım var ben bu parayı nasıl kasıcam?
  14. lutheras

Armor İle Alakalı Soru

Yeniden merhaba forum :) Oyunda kürk kıyafet bulunmakta mı? Mod vs'de olur.Teşekkür ederim :)
  15. lutheras

GTA Online ile ilgili soru

Arkadaşlar merhaba ben oyunu single korsan oynuyorum.Oyun esnasında steam açık oluyor.Şimdi ben orjinal oyunu alınca online konusunda ban vs olaylar olur mu?(Oyunu orjinal alınca korsanı sileceğim)
  16. lutheras

Klavye Mouse LED ışığı ile ilgili soru

Arkadaşlar G102 fare kullanıyorum güzel bir ışıklandırması var bu ışıklandırma bozulana kadar devam ediyor mu yoksa bir ömrü var mı?
  17. lutheras

Mekanik Klavye Önerisi

Merhaba dostlar.En fazla 250 tl bütçem var.Bir mekanik klavye satın almak istiyorum.Sizin bildiğiniz ve bu fiyat civarında güzel mekanik klavye var mı?
  18. lutheras

GTA Online oynayan arkadaşlar bakabilir mi?

Merhaba oyunu almayı düşünüyorum.Haksız yere ban yeme olayları hala sürmekte mi?
  19. lutheras

İninal kart ile ilgili

Merhaba millet.İninale para atıp oyun alıcam oyun 24.50 tl.Ben 25 tl atıcam.Fakat kullanım ücretidir odur falan eksik gelmesinden şüpheleniyorum.Aylık kesilen 1tlyi direk kasaya verebiliyormuyuz nakit olarak?
  20. lutheras

İkinci Dünya Savaşı

Müttefik devletler 60 milyon küsür kayıp verirken Mihver devletler 12 milyon kayıp vermiş.5 katı fazla kayıp verdirip bir savaş nasıl kaybedildi arkadaşlar çok bilmiyorum WW2'yi zamanı olan birisi yazabilir mi
Back
Top Bottom