Search results for query: *

1. SalsusAtheos

Better Call Saul

AMC'nin ünlü dizisi Breaking Bad'in öncesini konu alacak yeni dizisi. Tanıdığımız bu dizide Mike ve Saul var. Söylediklerine göre ilk sezonda Walter ve Jesse kankalarımız yok. Bu şarkı da çok güzel olmuş. Bu da trailer:
  2. SalsusAtheos

F&S Steam İlerlemeleri

Oyunda ilerledikçe kartlar ve rozetler kazanıyoruz arkadaşlar bildiğiniz gibi. Peki oyunda hile kullandığımız vakit bu ilerlemelerde sorun yaşanır mı?
  3. SalsusAtheos

1450-1460 Arasındaki Avrupa Liderleri

Arkadaşlar yapmam gereken bir tarih ödevim var. İstanbul'un fethini Avrupalı liderlerin ağzından anlatacağım. Fakat sorun şu ki liderlerin isminden bihaberim. Eğer liderlerin isimleri hakkında bir bilginiz varsa lütfen yardımcı olun. Şimdiden teşekkürler.
  4. SalsusAtheos

Oyun son derece yavaşladı

Hem harita üzerinde hem de savaşlarda, şehirlerde oyun çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook yavaşladı. Noldu da birden bire böyle oldu? Daha önce bu sorunu yaşayıp da çözebilen var mı?
  5. SalsusAtheos

Nordlar Sömürgeci Mi?

Bi ara Nordların güney kısmında gezerken Deshavi bişeyler söyledi. ''İşte burası bizim topraklarımızdı falan ama Nordlar aldı. Vergi toplamak için adamlarını falan yolladılar.'' Gibisinden şeyler söylüyor. Nordun güneyi hafiften Afrikayı andırıyor zaten. Deshavi de siyahi :D Sizin de...
  6. SalsusAtheos

Wfas için mod

Wfas için mod var mı, ben hiç rastlamadım da ?
  7. SalsusAtheos

Köyün Maddi Durumu

Bu oyunda köylerin maddi durumu neye göre belirleniyor? Köyde şu an her şey var. Halkla aram çok iyi. Ama hala sefil :(
  8. SalsusAtheos

Oyun Çok Dengesiz

Uzun süredir Warband oynuyordum. Bi kaç kez arkadaşımda Wfas oynamıştım. Pek hoşuma gitmemişti ama sonunda dayanamadım aldım. Ama keşke almasaydım. Toprak dağılımların tut da askerlerin gücüne kadar dengesiz bir oyun. Tatarların gücüyle Rusların gücü bu oyunda nasıl boy ölçüşebilir? Diğer büyük...
Back
Top Bottom