Search results for query: *

1. Ahmet Faruk

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Tam sürümde yaklaşık bir saattir oynuyorum. Şimdilik görebildiğim tek yenilik lordlara, çete liderlerine ve eşrafa seslendirme gelmesi.
    Edit: haydutlara vs de gelmiş.
  2. Ahmet Faruk

Mod Seçme Ekranı Sorunu

Hocam bende de aynı sorun vardı butrLoader'dan kaynaklanıyor, oyunu silip tekrar yükleyince düzeldi.
  3. Ahmet Faruk

Sevgili taleworlds, şu oyunun tam sürümünü çıkarıp atölye bölümünü açın artık da mod yüklemekle saatlerce uğraşmak zorunda kalmayalım.
  4. Ahmet Faruk

1.7.2'de kayda değer bir şey var mı? modları yakmayalım boşuna
  5. Ahmet Faruk

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

serve as soldier modu crash vermeye başladı acaba güncelleme mi geldi diye bakayım dedim mod nexus'tan kaldırılmış :sad:
  6. Ahmet Faruk

Resolved Oyuna Girmek için ana girişte oyna tuşu yok

“C:\Users\YOUR USER NAME\Documents\Mount and Blade II Bannerlord\Configs" şu konumdaki LauncherData.xml dosyasını silip dene hocam, daha önce benim de başıma geldiğinde bu şekilde çözülmüştü.
  7. Ahmet Faruk

Resolved Bitiş Hiçbir Zaman Problemi

Sadakat çok düşük hocam ondandır büyük ihtimal.
  8. Ahmet Faruk

ölüm açık olunca bir yerden sonra klanlarda ordu kurabilecek yaşta üye kalmaması hata mı yoksa 3 save üste üste benim şansıma mı böyle oldu
    bir savede kuzait lorduydum bütün klanlar yok oldu neredeyse, ordu kuramıyordu krallık bir sürü toprağı olmasına rağmen.
  9. Ahmet Faruk

1.6.3 3,5 gb gözüküyor bende
  10. Ahmet Faruk

[SP] - Entrikalar Modu - Suikastler, kaçırmalar, dedikodular ve dahası

1.5.9 geldiği zaman da o bahsedilen sıkıntı oluşmuştu - son versiyonu kullanıyorsun değil mi? Değilse son versiyonu deneyebilirsin belki işe yarar
    Evet evet son versiyonu kullanıyorum
  11. Ahmet Faruk

Rica ederim. Hem isimleri renklendirmedi hem de yerleşim yerlerindeki klan sembollerinin görüntüsünü bozdu sağa sola vs. kaydırarak.
  12. Ahmet Faruk

Hocam şu an senin modlarının yüklü olduğu 1.5.10 save'im var hiçbir hata almadım sadece yerleşim yerlerinin adlarını renklendiren mod çalışmadı denedim de.
  13. Ahmet Faruk

[SP] - Freelancer - Askerlik Modu

teşekkürler
  14. Ahmet Faruk

Hocam son hotfixten dolayı galiba crash vermeye başladı saveler.
  15. Ahmet Faruk

Yanlış lord değil, zaten uzaklaşmamıştım unqidin ordusuydu. Şehre girip çıkmak için ayrılmıştım sadece hemen geri döndüm yani
  16. Ahmet Faruk

2 gün izin isteyip ordudan ayrıldım, süre dolmadan lorduma döndüğümde orduya geri katılmak için bir seçenek çıkmıyor neden olabilir?
  17. Ahmet Faruk

Hocam diplomasi modunu yükledikten sonra oldu sanırım ansiklopedideki seçenekler gözükmüyor var mıdır çözümü? Teşekkürler şimdiden
  18. Ahmet Faruk

Hocam bir lorda suikast yapmak için en pahalı seçenek 300k küsur benim 800k’dan fazla param var ama o seçeneği seçince bütün param gidiyor
  19. Ahmet Faruk

Teşekkürler
Back
Top Bottom