Search results for query: *

1. Ottoman_

Echoes of Calradia Roleplay

Başarılar... Güzel bir sunucu olacak.
  2. Ottoman_

[WT6T-4] Genel Tartışma, Şikayet ve Tavsiyeler

MM'de hile kullandığımı kabul edip mi banlandım Tolunay bu bilgi sana nereden geliyor.

Ash sende MM'de olan düşmanlığın yüzünden böyle yazıyorsun gerçekten komiksin 🤣 videolar Thorinin istediği şekilde çekildi masaüstü başlanıyor ve oyun açılıyor sunucuya giriliyor herhangi bir eklenti vs. Başlatmam imkansız çektiğim 3. Videodada görev yöneticisini göstererek girmemi istedi onuda yaptım sorun değil hile olsam bunları yapabilir miyim azıcık düşün
  3. Ottoman_

Doğru. Kendisi benim yanıma gelip oynamıştı ve gerçekten de iyi oynuyordu. Fakat aimbotları incelemiş biri olarak söylüyorum ki, 2. videoda %90 ihtimal ile hile olduğunu söyleyebilirim.

> Eğer ki hatırlıyorsanız çektiğim videoda bir kısım tam tamına "bu şekilde" titriyordu. Genelde eğimli bir arazi veya süveriye lock aldığında gerçekleşiyordu.
    > Aimlock'un birbirinden farklı çalışma prensibi var. Yapacağınız ayarlar ile titremeyi daha da aza indirebilirsiniz.
    > Videonun tamamını bilmiyorum fakat ayarları yapması için oyuna girip bir tuşa basıp menüyü açması gerekiyor. Sonrasında ayarları yaptığında oyundan çıktığında ayarlar o şekilde kalıyor. Yani benim incelediklerim o şekildeydi. Daha sonrasında oyuna inject olurken hiç bir uyarı da çıkmıyor bir tuşa basmadığınız sürece.
    Yorumları okudum, eğer ki arkadaşların söylediği gibi oyun açılmadan önce video kaydı başlatılıyorsa gene benim incelediğim program üzerinden yorum yapacağım, exe açık kalıyor ve oyun içinde inject olunca kapanıyor görev yöneticisinde çalışmaya devam ediyordu. Ama dediğim gibi, bunu aktif etmek için ilk başta exe'yi açmalı sonrasında oyuna girmeli. Launcher açılmasından bahsetmiyorum, oyunun ana menüsüne gelmeli.

Evet ama böyle bir titreme troll olarak yapılacağını pek düşünmüyorum. Tabii ki yargısız infaz yapmaya gerek yok. Eriklituz'a aynısını yaptık sonrasında gerçek hayatta adam yanıma gelip oynadı ve aynısını yaptı. Bundan dolayı inceleme gerekli.

Windows ekranın tamı tamına gözüküyordu değil mi? En azından bu bazı şeyleri daha netleştirir. Bir tık kör yorum yapıyoruz.
    Evet thorinin istediği şekilde video kaydı masaüstü tamamen gözüküyor oyuna giriyorum çektiğim 3. Videodada görev yöneticisinde tüm açık uygulamaları falan göstererek giriyorum
  4. Ottoman_

Alınan video istenen şartlarda Oyun açık değilken video başlatılıp oyunun açılması şeklinde başlıyor ve herhangi bir eklenti falanda kullanamam videoyu Ekran kaydı alıyorum direkt

Ayrıca thorinin videoyu onayım olmadan paylaşıp yaymasıda ayrı bir sorun videoların onay olmadan paylaşılmayacağı yazıyordu
  5. Ottoman_

[WT6T-4] Ön Eleme ve Çeyrek Finaller

Spartans 12 - 3 Karam

Ekran görüntüleri eklenecek))
  6. Ottoman_

[WT6T-4] Takımlar, Kadrolar ve İletişim Bilgileri

Takım Adı: Spartans
    Eklenecek Oyuncunun Adı: ReoStrix
    Eklenecek Oyuncunun IDsi: 5224039
  7. Ottoman_

[WT6T-4] Ön Eleme ve Çeyrek Finaller

Rakip takım ve kendi takımınız: Spartans vs Karam
    Tarih ve Saat: 03.02.2023 21.00
  8. Ottoman_

Takım Adı:Spartans
    Eklenecek Oyuncunun Adı: yephble
    Eklenecek Oyuncunun IDsi: 4322303
  9. Ottoman_

Kuralları okuyup kabul ettiğinizin ve formatın normal gitmesi gerektiğinin ben de farkındayım. Belki şans denilecek fakat bazı takımlar henüz hiç maç oynamadan neredeyse Çeyrek finallerde buldu kendilerini ve Çeyrek finallerde de yine maç oynamadan Yarı finale erişecekler. Ben herhangi bir kural değişikliği yapmadım. Sadece ön elemede oynayacak 2 takım Çeyrek finallerde de oynasın diye ikisini de ''mantık'' çerçevesinde manuel olarak yerleştirdim.

Bu mantık çerçevesini basit şekilde aynı grupta oynamış takımları eşleştirmeyerek yorumlayabilirsiniz. Ancak yine de bu eşleştirmelerde yeri değişen takımlardan herhangi birisi bu yazdıklarımı istemediğini buradan beyan ederse eski şekilde devam edebiliriz. Umarım sadece kendinizin değil herkesin eğlencesini düşünerek karar alırsınız. Turnuvanın amacı da herkesin eğleneceği bir ortam yaratmaktır.
    Biz yeni formatı istemiyoruz eski formatta turnuva başladığı gibi devam etmesini istiyoruz.
  10. Ottoman_

Mantıklı bi düşünce yanlış bilmiyorsam toplamda zaten 2 takım turnuvadan ayrıldı.
    Turnuvadan ayrılan takımlarla eşleşmek için takımların bilerek kaybettiği gibi bir düşünce varsada takımları aynı gruptan eşleştirmeden yayında kura çekimi yapılabilir.
    Evet Thoe dediğin mantıklı ve güzel olur.
  11. Ottoman_

Turnuvaya girerken ki turnuva formatını kabul ederek girdik şimdi turnuvanın son aşamasında aniden format değişikliği uygun değil eğer takım boşluğu var ve karşısında rakip yoksa takımın default Win sayılıp üst tura çıkarılmalı bu o takımın şansıdır başka bir oyundaki Turnuvalarda sistem böyle işler.

Biz turnuvaya girerek kurallarda yazan turnuva formatını kabul ederek girdik ve o şekilde devam etmesi daha uygun olur
  12. Ottoman_

[WT6T-4] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

Spartans 10 ~ 6 NWA
  13. Ottoman_

Eklenecek Oyuncunun Adı: Kamatahan
    Eklenecek Oyuncunun IDsi: 3797794
  14. Ottoman_

Çıkarılacak Oyuncunun Adı: Getright
  15. Ottoman_

[WT6T-4] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

Rakip takım ve kendi takımınız: Spartans vs Veterans
    Tarih ve Saat: 14.01.2023 21.00
  16. Ottoman_

Eklenecek Oyuncunun Adı: Leopol
    Eklenecek Oyuncunun IDsi: 1269631
  17. Ottoman_

[WT6T-4] // Turnuva Başladı !!!

Öncelikle tekrardan merhaba, forumda sergilemiş olduğum davranışlarımdan dolayı özür diliyorum ancak belirtmek isterimki hakkımda söylenenler ve çekilen videoların kanıt niteliğinde kullanılmasını doğru bulmuyorum. Yine de, her halükarda TR Community’sine zarar verdiysem, yanlış davranışlarım olduysa Community’den özür diliyorum. Takımımız turnuvaya alınırsa bütün oynadığımız turnuva maçlarını video kaydına alıp turnuva yetkililerine göndereceğim.
  18. Ottoman_

Kullanmadığım bir şeyin özrünü dilemeyeceğim video kaydını alacağım aynı şekilde Apollon'da alacak.

Ahmet'in ses olmayan ve isabet olmayan videosunu kanıt olarak göstereceksen gülerim veya başka kanıt varsa gösterin özrümü dileyeyim ve videomu alayım.

Video alacağım fakat özür dileyerek hileyi kullandığımı kabul etmeyeceğim çünkü kullanmadım
  19. Ottoman_

Kabul edildi.

Takım başvurunuz reddedildi. Takım oyuncularınızdan Ottoman hile kullandığı ispatlanmış bir oyuncudur. Eğer oynamak istiyorsa komüniteden bir özrü borç bilerek kusurunu kabul edecek, forum üzerinden özürünü belirtecek ve oynayacağı maçlarda kayıt alacaktır. Apollon adlı oyuncunuz da şüpheli bir oyuncudur halen daha özelden bu oyuncu hakkında şikayetler ve videolar gönderilmektedir. Şikayetleri dikkate alarak gönderilen videoları inceledik ve Apollon adlı oyuncunun da video çekmesini doğru bulduk. Eğer bu iki oyuncu video çekmeyi kabul ederse onaylanacaktır. Aksi halde kadronuzu tekrar güncelleyip bu iki oyuncu olmadan da oynayabilirsiniz.

Kabul edildi.

Kabul edildi.

Kimin yasaklanıp kimin video çekeceğine sizler karar vermiyorsunuz. Türk komünitesini gayet yakından tanıyoruz ve gerekli kararları alıyoruz. Eğer bir oyuncu hile kullanmışsa bunu yüzüne vurup o oyuncuyu oyundan soğutmanın anlamı yok en azından artık şartlar bunu gerektiriyor. Bu denli oyuncu kıtlığı yaşanan bir dönemde istesek de istemesek de daha önce hile kullanmış oyuncuların ''video çekecek şekilde'' aktifliğine ihtiyacımız var. Eğer oyuncu bunu reddederse zaten oynayamayacaktır. Şunu da belirtmek isterim ki bu sözümle hile kullanmış oyunculara yol açmıyorum. Gerekli önlemler alarak onlara ikinci şansı vermek ve kendilerini kanıtlamak adına bir fırsat sunuyorum. Bu fırsatı iyi değerlendirip kendini tekrar kanıtlamış oyuncular da var bu şansı reddedip komüniteye zarar veren oyuncular da.

Turnuvanın son başvuru tarihi yeterli takım çıkana kadar uzatılacaktır. İdeal sayı 16 takım olmasını gerektiriyor fakat 12 takım da turnuvanın başlaması için yeterli bir sayı. Turnuvanın son başvuru tarihini 1 hafta uzatıyorum. O vakte kadar yeterli takım çıkarsa turnuva başlayacaktır.
    Son başvuru tarihi 25.12.2022 !!!
    2 oyuncuda videoda alacaktır ve maçlardan sonra yükleyecektir
Back
Top Bottom