Search results for query: *

• Users: Hüseyin20
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Hüseyin20

Open Şehir Savunamıyorum Yardım!

Selamun aleyküm arkadaşlar, oyunda saçma bir sorunla karşılaşmaya başladım, düşmanın kaleme kuşatmaya gittiğini görüp kalede bekliyorum, düşman kuşatıyor, aletlerini yapıyor falan sıkıntı yok, tam saldıracağı zaman beni şehirden dışarı atıyor. tekrar girersem zaten asker kaybediyorum, böyle bir...
  2. Hüseyin20

Open Demircilikte BUG!!! Çok Önemli!

Selamun aleyküm, oyunda çok sıkıntı bir bug keşfettim, acil çözülmesi gerektiğini düşünüyorum. Demircilikte silah döverken fareyle döv tuşuna basmak yerine enter tuşuyla silah dövebiliyorsunuz, eğer sürekli enter tuşuna basarak yaparsanız (dövüş kaydı da açıldığı için fazla basmak gerekiyor)...
  3. Hüseyin20

Open Ansiklopedide Crash

Selamun aleyküm, ansiklopedide gezerken hata alıyorum. Hata kodu: 2022-06-19_09.53.46_7cb9446540d802ba5f8a9c7c66b933f5
  4. Hüseyin20

Demircilik Bilgim Kayboldu!!!

Selamun aleyküm arkadaşlar, kaydımla 1.8.0 betaya geçtim devam ediyordum, birden demircilikte açtırmış olduğum silah parçaları sıfırtlandı, ama demircilik seviyem değişmedi, bu normal mi nasıl düzeltebilirim?
  5. Hüseyin20

Süvariye Karşı Savunma Taktiği

Selamun aleyküm arkadaşlar savaştayken bazen düşman bi köşeye çekilip piyadelerini yuvarlak halinde iç içe sokarak bi kalkan duvarı örüyor ben ise daire seçsem kalkan tutmuyor ve ne kadar daraltırsam daraltayım içte boşluk oluyor. Kalkan duvarı seçsem düz sıra olunuyor, ben özellikle şu vlandiya...
  6. Hüseyin20

Modül Uyuşmazlığı

Selamun aleyküm arkadaşlar, ben oyunu daha bu sene kurdum ve başladım o yüzden şimdiye kadarki mevzuları çok bilmiyorum araştırınca da çok eski videolar geliyor, sorum belki de basittir: Ben yeni normal sürümde oynuyordum betada 1.7.2 gelmiş onu indirdim direk. Eski kaydıma girerken modül...
  7. Hüseyin20

Son Sorum lütfen

Beyler özür dilerim sürekli yeni konu açıyorum ama bu son sorum inş. kılıcı oyuna ekledim ama kılc ters çıkıyo adam sapından tutmuyo yardım edin lütfen bu da düzeldi mi tamamdır  :cry: :cry:  :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
  8. Hüseyin20

Model çok büyük

Beyler yaptığım kılıç oyunda çok büyük çıktı. Sabit konularda ve derslerde bulamadım arattırdım yine bulamadım nasıl küçülteceğim konusunda yardım eder misiniz veya modlama derslerinde bu konu varsa beni oraya yönlendirir misiniz bi türlü bulamadım da.
  9. Hüseyin20

Oyuna eklediğim kılıç gözükmüyor

Beyler ben kılıcı oyuna ekledim ama item gözükmüyor ama elime alıp savurabiliyorum ve adam kesebiliyorum ama kılıç gözükmüyor lütfen yardım edin o kadar da uğraşmıştım  resmi koydum aşağıya :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
  10. Hüseyin20

Oyuna eklediğim kılıç nerde!!!!!

Beyler ben oyuna kendi yaptığım kılıcı ekledim ama oyunda bi türlü bulamadım nerde çıkıyo bu kılıç bilen varsa yardımcı olsun lütfen acillll.
  11. Hüseyin20

Lütfen yardım edin kaplama hakkında!!!

Beyler ben Wings 3D ile model yaptım ama kaplama işini nasıl yapacağım bir türlü bulamadım video şeklindeki dersleri indirdim orda photoshop ile gösteriyor ama başta modeli .bmp olarak çıktı ama ben bir türlü kendi modelimi o formata getiremiyorum lütfen yardım edin...
  12. Hüseyin20

Ne Bahtsızım Yahu!!!

Beyler bende BRFEdit hata veriyor. Hata resmi aşağıya koydum. OpenBrf kullan dediler onun da bir linkini bulabildim indirdim arşiv hasarlı çıktı. İkisinden birine ihtiyacım var, ya openbrfnin linki lazım veya brfeditdeki hatanın çözümü lütfen yardım edin Şimdiden teşekkürler.
  13. Hüseyin20

Yardım Lütfen

Beyler benim bir krallığım var ve sadece şövalyelerden oluşan bir ordum var. Ordumun morali yükselmiyor. Savaşırsam yükseliyor, onun için nordlara savaş açtım ve sürekli savaştım ordum sadece şövalyelerden oluştuğu adam kaybetmedim. Ama nordların ordusu kalmadı ve dolayısıyla savaş da olmamaya...
  14. Hüseyin20

Vaegir Krallığı kimi temsil ediyor

Beyler benim favori krallığım vaegir krallığıdır çünkü vaegirleri ben osmanlıya benzetiyorum. fakat bazı konularda macaristan veya sırp yazmışlar bence doğru değil, ben biraz araştırdım ve vaegir bence osmanlıyı yani bize daha çok benziyor sırplarla alakası yok...
  15. Hüseyin20

Evlenemiyorum Yahu!!!

Selamun aleykum beyler ben lord naldera dan leydi drina için izin aldım sonra leydi drina nın yanına gittim bütün şiirleri okudum ama ilişkimiz daha +17 ve evlenelim deyince kendini biraz daha kanıtla falan diyor beni yanına hiç çağırmıyor ilişkimiz hiç artmıyor ben böyle nasıl evlencem bu...
  16. Hüseyin20

Warband Krallık kurma

Selamun Aleykum beyler benim warbandda bir şehrim bir kalem ve bir köyüm var ama vaegir komutanıyım elimdeki şehir ve kaleyle kendi krallığımı kurabilir miyim yardımcı olur musunuz
  17. Hüseyin20

Warband Sorunu yardım edin

ben M&B Warbandın orjinalini oynuyorum ama oyundan birden bi hata çıktı grup morali berbat raporda grup moraline baktığım zaman yiyecek yok - 30 yazıyor ama edvanter yiyecekle dolu ve yiyeceklerin altında ise grup moraline +0 yazıyor şehirlerdeki dükkanlarım kar getirmiyor ustasıyla konuşmaya...
  18. Hüseyin20

mount&blade 1.003 türkçe yama sorunu

sa beyler ben m&b 1.003 ün tr yamasını indirdim ama dialoglar hala ingilizce ama %100 türkçe yazıyodu acaba yannış bişi mi yaptım bi yardımcı olurmusunuz
Back
Top Bottom