Search results for query: *

1. mertnuri11

Oyunda Mouse SORUNU

OZAMAN DUYMANA YARDIMCI OLAYIM
    http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=58513.0
  2. mertnuri11

Oyunda Mouse SORUNU

hiçbir işe yaramadı oyunu sildim tekrardan yaptım olmadı ...
  3. mertnuri11

Oyunda Mouse SORUNU

çok teşekkürler ... :smile:
  4. mertnuri11

Mouse Sorunu

bunun mouse ile ilgisi yok kıçımı yırttım para verdiğimiz oyunu oynayamıyoruz ...
  5. mertnuri11

MOUNT AND BLADE hata sunucuyla bağlantı kesildi bi yardım...

:evil: :evil: :evil: Bende mouse çalışmıyor para veriyoruz oyun oynayamıyoruz.. Oyunların hepsi orjinal sadece mounth and blade çalışıyor oteki oyunların hiçbirinde mouse hareket etmiyor... ve bu konu hakkında bir kaç kişde müzdarip kimse neden oluyor bir bildiği yok .... Ondan sonra neden korsan alıyorsunuz asıl KORSAN sizsinizz....
  6. mertnuri11

Oyunda Mouse SORUNU

bende 3 oyunda var mouth and blade çalışıyor ama sorun diğer warband fire and sword ta onlarda çalışmıyor ... mouse saçmalık
  7. mertnuri11

Oyunda Mouse SORUNU

stream dosyalarını nasıl doğrularım ??
  8. mertnuri11

Oyunda Mouse SORUNU

YENİ mouse aldım usb ile ilgili bişey değil çünkü mouse çalışıyor normal şartlarda
  9. mertnuri11

Ateş & Kılıç Teknik Destek - 3x5 CD-KEY Steam Sorun Çözümü!

oyun aktivasyonunda sorun yok oynunun kendisinde sorun var mouse çalışmıyor bir iki araştırma yaptım bu sorun sadece bende görülmüş değil.... biliyorsanız cevaplarsanız sevinirim ...
  10. mertnuri11

Oyunda Mouse SORUNU

Oyunda menü gelince mouse sorunu çıkıyor mouse oynatamıyorsun daha önceden araştırdım ama kesin bir sonuç bulamadım oyunu yeniden yükledim hatta 0 dan yeni bir oyun aldım ama yok olmuyor bu nasıl birşeydir . UYUZ OLDUM :evil: :evil: :evil: :evil:
Back
Top Bottom