Search results for query: *

• Users: memopek
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. memopek

? ?????????? ℭ??????? (Cities, Tournaments, Quests, Stats, AI and more)

Hello everyone, in this thread i tried to form a critique of Bannerlord. I have been playing video-games for something like 20 years now, and Warband was probably the biggest inspiration, joy of my gaming life. So i wanted to think of a few ways to improve the singleplayer part of it. The...
  2. memopek

[2e Regiment de Mamelouks]

Officers [Col]Colonel 2e_Mmlk_Col_Nemeruis [LtCol]Lieutenant Colonel 2e_Mmlk_LtCol_Artintrex [CdB]Chef de Bataillon - Sous Officiers [Capt]Capitaine 2e_Mmlk_Capt_Artizan [Lt]Lieutenant - [SLt]Sous-Lieutenant - Non Commisioned Officers [SgtMaj]Sergent Chef 2e_Mmlk_SgtMaj_memopek...
  3. memopek

GTA EfLC error,the last chance

Hi all, I have a problem with this game and as gamers,you're my last chance. Like GTA IV,it said that i needed XP SP3 or Vista SP1,but i already have had Vista SP1.And one more thing,i tried that thing in properties,with Windows 2000 and Windows XP SP2. And last thing,it is not an illegal...
  4. memopek

Ene par rel= -15

O değil de bu nedir?Her deniz yağmacısıyla karşılaştığımda -30 nam olduğunu tahmin ettiğim şey düşüyor.2 kere üstüste deniz yağmacılarıyla kapıştıktan sonra Marnid de "Başarısız olmaya devam edersek biterim ben."gibi bir laf etti ve benim iyice asabım bozuldu.
  5. memopek

Kararsızlık içinde...

Başlık biraz meraklandırıcı oldu ama bir tane hakkım var ve iki oyundan birini almak istiyorum.Hangisini kapayım hangisine bakayım?Ne edip ne eyleyeyim...Hadi bakalım... Bunlar da Videoları:
  6. memopek

Item eklerken hata(brfedit)

Bir arkadaş daha önce böyle bir konu açmış (bkz:2. sayfa) problemler çok benzer ama bir o kadar da farklı. Her yeri aradım ama bulamadım.Çok küçük birşey bile olabilir gözümden kaçan ama lütfen bir bakın.BRFEdit yüzünden 2 aydır falan ekliyemedim. Sorun Wings3D'den de kaynaklanabilir BRF'den...
  7. memopek

En sıkıldığınız şey.

Okla vuracağım  arbaletçinin silahı doldurmak için eğilmesi ve benim okumun ıska geçmesi.
  8. memopek

Gruptaki kişi sayısı.

Ben yeni bir üyeyim ama oyunu çoktandır oynuyor ve forumu gözden geçiriyordum.Arama yaptım ama bulamadım. :(Bir ara 0.960'da looters gibi grupların kişi sayısını 100-150 gibi sayılara çıkartabilmek için bir dosya indirmiştim.Bu dosya değiştirilmiş bir dosyaydı.Eğer bana böyle bir dosya...
Back
Top Bottom