Search results for query: *

1. galata_kadir

M&B Warband Tarihten Gerçek Kaleler Modu

Kale Adı: Classic Motte & Bailey Castle Yıl: 1066-1070 Resim: Oyundan Kale Adı: Classic Motte & Bailey Castle 2 Yıl: 1066-1070 Resim: Oyundan Kale Adı: Tonbridge Castle Yıl: 1070 Resim: Oyundan Kale Adı: Pevensey Castle Yıl: 1080-1150 Resim: Oyundan Kale...
  2. galata_kadir

Er-Risale: İslamın Yükselişi

güzel ilerliyor çıkıcak inşaallah  :smile:
  3. galata_kadir

Çalışma Odanız/Masanız

ben anladım  :smile:
  4. galata_kadir

Evrim Teorisiyle İlgili

benim ciddiye alınmak gibi bir derdim yok
  5. galata_kadir

Evrim Teorisiyle İlgili

Dogukan said:
    galata_kadir said:
    Dogukan said:
    anlat bakalım biraz..özetle neymiş. Bakalım biliyormuymuşsun.
    Ayrıca biyoloji okudun mu onuda bilmek isterim...

daha önce özetledim bi bak istersen
    şimdi 4-5 cümleyle bir daha özetlede bilip bilmediğini görelim.....

:mrgreen: güldürme beni ya not mu vercen benim bildiğim yada bilmemem neyi değiştirir yorumlarıma göre bişi desen neyse
  6. galata_kadir

Evrim Teorisiyle İlgili

Dogukan said:
    anlat bakalım biraz..özetle neymiş. Bakalım biliyormuymuşsun.
    Ayrıca biyoloji okudun mu onuda bilmek isterim...

daha önce özetledim bi bak istersen
  7. galata_kadir

Evrim Teorisiyle İlgili

Dogukan said:
    umarım  evrim teorisi gibi bilim dünyasının büyük bir bölümünün kabul ettiği, hatta ve hatta Vatikan'ın bile kabul etmek zorunda kaldığı köklü bir araştırmayı...Adnan Oktar gibi bir adamın iki tane sallamatik buluşuyla çürütülemeyeceğini aklınızdan geçirirsiniz. En azından... :roll:

haha  :mrgreen:

ulan evrim teorisi zaten ipin üstüne kurulmuş sallanıp duruo adnan oktar mı lazım illa insan kendi kendine çürütüyor bu teoriyi.
    darwin çokmu adamdı adnan oktardan önce onu düşün bakayım.
  8. galata_kadir

Evrim Teorisiyle İlgili

Oguzhan said:
    Ya bakın, Galata_kadir, black_11, ne savunduğunuz konuyu biliyorsunuz. Ne neyi yalanlamaya çalıştığınızı... Siz böyle saçmaladıkça savunduğunuz düşünce değer kaybediyor. Allah aşkına, tartışmayı bilmiyorsanız tartışmayın.

bırak oğuzan ya dinimizle alay eden insanların inandıkları saçma sapan bir inançla ben neden alay etmeyeyim görmüyormusun adamlar neler neler diyor ağza almamak için örnek vermiyorum
    yani anlayacağın tartışmayla alakası kalmadı bu konunun

Dogukan said:
    galata_kadir said:
    ya gidin işinize ya önce bakteriyimdim sora bi kaç milyon yıl sora baktım elma olmuşum aa ne güzel sora ağaçtan düştüm baktım kollarım çıkmaya başladı yolda yürürken önümü göremiodum o zamanlar taşa çarptım düştüm baktım gözler çıkıo (ooO)aa maymun olmuşum süpermiş lan bırakın gidin işinize ya bu mu gerçek anlayışınız bumu bilim anlayışınız ya...

Allah göz vermiş ama siz hala göremiosunuzki evrendeki düzeni ..

Ya bunlar bu kadar kolay olsaydı insanlar insan yaratır sora buna göz kulak yapar bundan da önce ölümü acizliği yok ederdi...

kardeşim lütfen bir evrim teorisinin ne olduğnu okurmusun?
    Böyle birşey yok zaten  :roll:

Hayır canım, Hz.Adem diye biri yoktu

evrim teorisinin ne olduğunu gayet iyi biliorum biraz mizaha döktüm dediğim gibi tartışacak bişey kalmadı artık inan neye inanıosa inansın
    onlar inanmadığı şey için alay ederim diorsa bende artık sözümü tartacak değilim suyu çıktı zaten bu konular yüzünden forumun
  9. galata_kadir

Başka Oyunların .obj Dosyaları

brf tarzı bi program yayınlanmıştı forumda onla denedinmi
  10. galata_kadir

Evrim Teorisiyle İlgili

black_11 said:
    en kısa va net cevap !!!
    maymundan geldikse Hz. Adem maymun muydu ? ? ?
    buna cevap verin sora düşünün öle bişey

ya bırak kardeşim zaten inanmıyolarki sen ne dert yanıon Hz Adem maymunmuydu die adamlar Allaha inanmıo geçtim Hz.Ademi
  11. galata_kadir

Evrim Teorisiyle İlgili

Dogukan said:
    Şans ile olmuyor zaten...herkes sanıyor ki dünya bize göre kuruldu Hayır yavrum insanlığın doğuşunun sebebi zaten uygun koşulların oluşmasından kaynaklanıyor. Buna BU KADAR BÜYÜK BİR ŞANS OLUR MU LAN diye çıkışabilirsin...ama sana uzayın çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo......oooooook büük olduğnu hatırlatmak istiyorum. Bir yerlerinde böyle birşey olması o kadar da şey değil...."ruhani"

He tabi bilimin gittiği yerde bir yere kadar...kimsenin açıklayamadığı şeyler hala var.

doğru diosun uzay çooooooooo..oook büyük bende işta bukadar büyük bir evrende en ufak şeylerde bile bu kadar mükemmel bir detay olmasına hayranım. bu uzayın bir yerlerinde bukadar büyük düzen oluorsa dier yerlerde neler oluodur kim bilir diyeceğin yerde, oluvermiştir demek daha kolay gelior sana ve sizin gibilere
  12. galata_kadir

Evrim Teorisiyle İlgili

ya gidin işinize ya önce bakteriyimdim sora bi kaç milyon yıl sora baktım elma olmuşum aa ne güzel sora ağaçtan düştüm baktım kollarım çıkmaya başladı yolda yürürken önümü göremiodum o zamanlar taşa çarptım düştüm baktım gözler çıkıo (ooO)aa maymun olmuşum süpermiş lan bırakın gidin işinize ya bu mu gerçek anlayışınız bumu bilim anlayışınız ya...

Allah göz vermiş ama siz hala göremiosunuzki evrendeki düzeni ..

Ya bunlar bu kadar kolay olsaydı insanlar insan yaratır sora buna göz kulak yapar bundan da önce ölümü acizliği yok ederdi...

13. galata_kadir

Evrim Teorisiyle İlgili

uçma ordan burdan okuyan herkes okuo furkana yazmıoz ne açıklıyosak sen ne demek istiorsun anlamış değilim..
  14. galata_kadir

Evrim Teorisiyle İlgili

Faruk said:
    galata_kadir said:
    duyuları saymadım merak etme fen bilgisine çektiysen demekki sen etkisinde kalmışsın. evrim teorisinin dier bir anlamı ise herkes biliodur Allaha inanmamaktır yani ateizm. bende bu saydıklarımın şans ile olamıyacağını savunup örneklemek istedim.

estyr5uhtıu7yık8uol809

Dostum ateizm demişsin ama konu evrim?

dostum böle dediğine göre hiç birşey bilmiosun anlamını kendim açıklayayım:

evrim teorisine göre herşey şans eseri oluşmuş ilk bakteri madde neyse artık şans eseri olup dierleri onlardan başkalaşım geçirerek gelmiş (görüşümce : saçmasapan) bir teoridir ve bilimsel bir dayanağı yoktur.

yani senin anlayacağın evrim teorisi sadece insanın maymun olması deildir.
  15. galata_kadir

Evrim Teorisiyle İlgili

Faruk said:
    galata_kadir said:
    Görüntü, ses, koku, tat, dokunma duyusu, hissetme ...
    gerisi boş

İlkokul Fen Bilgisi dersinin etkisinde kalmış bir havan var. Bu cevabından 8 puan kırıyorum zira duyular 5 tanedir.

duyuları saymadım merak etme fen bilgisine çektiysen demekki sen etkisinde kalmışsın. evrim teorisinin dier bir anlamı ise herkes biliodur Allaha inanmamaktır yani ateizm. bende bu saydıklarımın şans ile olamıyacağını savunup örneklemek istedim. ayrıca bu saydıklarım darwinistlerin asla açıklayamayacakları şeylerdir.
  16. galata_kadir

Evrim Teorisiyle İlgili

Görüntü, ses, koku, tat, dokunma duyusu, hissetme ...
    gerisi boş
  17. galata_kadir

Forumdaki Ativan Düşmanlığı?

Oguzhan said:
    acaba bu atayist-koruyan-yönetim'in kendi paranoyanız ile yayılan saçma bir görüş olduğunun ne zaman farkına varacaksınız. Ben, koyu sayılabilecek bir Müslüman olarak, ben bile sizin bu abartılı fanatikliğinizden bıktım...
    +1
  18. galata_kadir

Forumdaki Ativan Düşmanlığı?

Oguzhan said:
    NODKRM said:
    dedim olum işte: "bu foruma bir kere giren, girdiği hâliyle çıkamıyor."  :lol:
    yoo ben öküz girdim öküz çıkıyorum :lol
    sen bu forumdan anca forum çökerse çıkarsın  :mrgreen:
Back
Top Bottom