Search results for query: *

1. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

kontes33 said:
    bn oyunda runtime error c++ alıyorum nasıl düzeltirim ?
    aynı şey bendede oluyo ama nadiren sonra kaydetmeden çıkmak olmasın yaptım çünkü save ler gidiyodu direk kapandığı için bir süre sonra düzeldi yani geçici :wink:
  2. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

umutcanuluc said:
    Ben şöyle bir yerde takıldım(Nasıl olacaksa o);

1-Native de Nordların mareşaliyim kalemde 300'e yakın asker var ve çoğu okçu.Kale benim olmadan önce rhodoklar tarafından hep saldırı alıyordu.Şimdi ben geldim, barış antlaşması imzaladılar.Bende onlardan hıncımı almak istiyorum, bu konuda ne yapmalıyım (Forumda bayağı bir tartışıldı ama onlara savaş açıp kaleme saldırı aldırmak için uğraşıyorum).

2-Bütün lordları topluyorum saldırıyorum khergitlerden şehir alıyorum sonra ben geri dönünce hemen  tekrar o şehri alıyorlar.Nordlar swadyalılar ve khergitlerle savaş halinde.Swadya ile rhodokta dost.
    Swadyaya saldırdım geri geldim rhodoklar kalerini korumaya almış.Rhodoklara saldırsam hem kaleyi alırım hemde kaleme savaş açılır ama 2 kale olunca yetişmek zor olur.Sıkıştım kaldım.Khergit olsa yok. rhodok olsa yok. swadya olsa yok.

3-Banditler ve diğerleri çok sıkıcı gelmeye başladı artık bir yere büyük saldırı yapmak istiyorum ama saldırdığım yerler hemen kuşatılıyor.Ben alayım kale benim olsun diyorum vermiyo kral bozuntusu.İyicene çocuklaştım artık yeter!
    olm malmısın sen krallıktan ayrıl kendin biryer feth et
  3. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

umutcanuluc said:
    Ben şöyle bir yerde takıldım(Nasıl olacaksa o);

1-Native de Nordların mareşaliyim kalemde 300'e yakın asker var ve çoğu okçu.Kale benim olmadan önce rhodoklar tarafından hep saldırı alıyordu.Şimdi ben geldim, barış antlaşması imzaladılar.Bende onlardan hıncımı almak istiyorum, bu konuda ne yapmalıyım (Forumda bayağı bir tartışıldı ama onlara savaş açıp kaleme saldırı aldırmak için uğraşıyorum).

2-Bütün lordları topluyorum saldırıyorum khergitlerden şehir alıyorum sonra ben geri dönünce hemen  tekrar o şehri alıyorlar.Nordlar swadyalılar ve khergitlerle savaş halinde.Swadya ile rhodokta dost.
    Swadyaya saldırdım geri geldim rhodoklar kalerini korumaya almış.Rhodoklara saldırsam hem kaleyi alırım hemde kaleme savaş açılır ama 2 kale olunca yetişmek zor olur.Sıkıştım kaldım.Khergit olsa yok. rhodok olsa yok. swadya olsa yok.

3-Banditler ve diğerleri çok sıkıcı gelmeye başladı artık bir yere büyük saldırı yapmak istiyorum ama saldırdığım yerler hemen kuşatılıyor.Ben alayım kale benim olsun diyorum vermiyo kral bozuntusu.İyicene çocuklaştım artık yeter!
    sen rodokların bir kaç köyünü yağmala
  4. Tutorial Cheats Rehberi + Resimli Anlatım

aresayt said:
    arkadaşlar ben bit türlü inderemiyorum dosyayi :sad: ling eror veriyor
    link yerine ling yazmışsın yanlışlıkla yaptıysan birşey demiyorum eğer bilerek yaptıysan salaksın
  5. WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

zaq1zse4 said:
    Flecha said:
    çok güzel omluş emepine sağlık.fakat bi tavsiye resimleri basına
    koy.yada kısaca yukarda mona lisa resmine tıkla ve kodların arasına resmin linikini yapıstır
    olm ateist misin :?: :!: :neutral:
    kim?
  6. WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

Flecha said:
    çok güzel omluş emepine sağlık.fakat bi tavsiye resimleri basına
    koy.yada kısaca yukarda mona lisa resmine tıkla ve kodların arasına resmin linikini yapıstır
    olm ateist misin :?: :!: :neutral:
  7. MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Aproxi Mente said:
    Ya beyler ben Nether'a girdim de Ghast saldırdı kaçtım. Neyse, soracağım şu nether ne ise yarıyor ne buluyoruz oradan ne yapıyoruz orada. :smile:
    yuh bebe daha bilmiyor :lol:
  8. WB Warband-Zengin olma rehberi

SkilletMonster said:
    acil help nasıl tüccar olacağız direk olarak yeni oyunda bi hikaye için şıklar geliyor hangisini seçeceğiz sonra nasıl tüccar olacağız  anlamadım?
    zaten konu hortlamış bende 2011 in konusuna 2012 ağustos ta cevap veriyim cevabım malmısın lan tüccarla alakalı ne varsa ona tıkliycan :lol: :shock:
  9. Mount And Blade:Warband Multiplayer Sorunu

Nihat said:
    Arkadaşlar bugüne kadar bendede Multiplayer sorunsuz çalışıyordu fakat şu anda girdim ve baktım bende de sunucuları göstermiyor.  :evil:
    seninkinde internet gitmiş olabilir bi bak pc deki yere yada pc yi yada MB yi kapa aç
    dediklerimi yap
  10. Mount Blade v1011-En iyi zırhlar, silahlar hangileridir? Nerelerde bulabilirim?

DreadAnthem said:
    ScouTR said:
    emreguneri said:
    item editor indir kendin degiştir itemlerin gücünü

Nereden İndirebiliriz ?

4 Ay önce yazılmış alıntı yaptığın mesaj.

http://www.mbrepository.com/category.php?id=3    Burada olabilir.
    ben hile kullanmadığım için(bir kere sıkıştım kurtulmam imkansızdı fail olmasın diye bide iki düşman ülkenin arasında kaldım ctrl+sol klik yaptım ışınlandım) onu kullanmam güç değiştirmek hile çünkü
  11. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Goker said:
    Quiksilver said:
    oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey. Kaç para olacak bu :grin:
    Çıkış tarihi yok henüz, fiyatını mı soruyorsun?  :lol:
    hıristiyanmısın :?: resminde haç varda :shock: :!:
  12. Warband Bakan sorunu çözümü

forum adam said:
    arakdaşlar benim krallığımda kimse kimseye husumet beslemiyor.bura ilgin. başka krallıktaki lordlara besliyorlar :grin:.

ve arkadaşlar oyunda bir sorun varki çoğu krallığı yıkıyor.Kime toprak versem diğer lordlarla ilişkim bozuluyor.size öyle bir örnek verecemki durumu siz anlayın.

Kont Matheas benim tarafıma gençtiğinde ilişkimiz 60 idi.

ya şimdi? -10 larda olcak.

bu sorunun çözümü var mı?

birde bütün kalradyaya hükmettim kergitler yenildi ama diğer krallıklar hala duruyor.Bu nasıl olacak?
    ya bütünj lordları kendi tarafaına çek yada öldür :evil: :!: :???:
  13. Warband Bakan sorunu çözümü

ake said:
    Yeni bir script yükleyince sorun halloldu teşekkür ederim...
    Turk Oguz... orda ne yazıyo :?: :lol: :shock: :grin:
  14. Mount & Blade: Ateş & Kılıç ~ Ana Bilgi Konusu

Steelo said:
    Aslında mod denebilir.Ama savaşları genişletmişler.Daha gerçekçi savaşlar yapıcaz, daha büyük kale ve şehirlerde.
    Warband'da kale ve şehirlerin yarısı yapılıp bırakılmış ön yüzleri, bu şahsen beni oyundan sogutuyordu gerçekciliğini kaybediyordu.
    mod değil tamamen farklı bir oyun ben oynuyorum paket aldım MB nin tüm oyunları(Warband, Ateş ve kılıç, Napoleon savaşları ve normal MB) :cool: :wink:
  15. WB Mount & Blade: Warband - Genel Bilgi Alanı [Yeni]

Kraechers said:
    Çok teşekkürler,bu konu sabitlenmeli.Yeni oynuyanlar için çok faydalı bir rehber.

Edit:Kral Yaroglek değil.Kral Yarogleg düzeltirsen sevinirim.
    Kral Yarogleg değil Yaroglek lan :!:
  16. Krallığı diğer krallıklara tanıtmak ve kendimizi kral olarak kabul ettirmek

samurayahmet said:
    Kendi krallığını kurabiliyorsun, kral olabiliyorsun. Ama adının başına "Kral" unvanı gelmiyor.
    çok şanslısın :grin: kitap el-cin :lol: peki içerik aynımı mı? yoksa el-cin e göre mi?
Back
Top Bottom