Search results for query: *

• Users: tlgklz
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. tlgklz

SteamDB üzerinden temsili çıkış tarihi yayınlandı.

https://steamdb.info/app/261550/history/ " Added Steam Release Date – December 31, 2019 – 23:00:00 UTC (1577833200)" Aynı şekilde diğer güncellemelere ulaşabilirsiniz. Temsili dememin sebebi tamamen yer tutucu olarak konulmuş olması. Demek oluyor ki :)? Yine steam db üzerinden 19: 1685...
  2. tlgklz

Apex Legends™

Görsele tıklayarak oyun alma ekranına geçebilirsiniz. Oyun Ücretsizdir. Efsanevi Karakterler -Kendine has özellikleri olan Efsaneleri* kullanarak savaşınızı farklı bir boyuta taşıyın. Takımınızı Kurun -Efsanenizi seçin ve güçlerinizi diğer oyuncularla birleştirerek takımınızı oluşturun...
  3. tlgklz

Oyun içi "Kart" oyunları.

Oyunun içinde bildiğim kadarıyla dama benzeri ya da daha doğrusu GO benzeri oyun var, bir kaç oyun daha var ancak hiç kart oyununa rastlamadık. En azından 10-11. yüzyıl civarlarında olacağı için basit kart oyunlarını görmek hoş olurdu. Crazy 8s, Dost kazığı ya da Tarot benzeri (Event özelliği...
  4. tlgklz

SCUM - Supermax Open World Survival

https://scum.gamepedia.com/Scum_Wiki   Oyunu bir kaç arkadaş deneyeceğiz. Herkes aşırı memnun geliştirilme aşamasında ve gelecek vaat ediyor. Eğer sisteminiz karşılıyorsa denemenizi öneriyorum. Gün 1- Pinti tatmin, basit araç ve gereçleri yaparak oyunu çözmeye çalışıyorum, henüz Multi...
  5. tlgklz

Birikim Hesabı Oluşturmak.

tan çok konu hangi bankanın hesabı daha idealdir mevcut şartlar altında. Tüm bankaların bu tür hesaplarına baktım ve en güncel oranların sadece Enpara ile ING'nin Turuncu hesap olayında gördüm. İkisininde faiz oranları birbirine çok yakın gerçi. Karar veremedim. (İki kuruş param var yastık...
  6. tlgklz

SpinTires™ Çamurlarda Yuvarlanacağız!

Spintires ™, oyuncunun sürüş becerisine ve dayanıklılığına meydan okuyacak şekilde tasarlanmış, Intel® ödüllü off-road odaklı bir oyun. Kocaman engebeli, çamurlu, lanet arazide sovyet yapımı araçları sadece bir pusula ve harita yardımıyla kontrol edin! Yolda yeni kamyonlar, benzin istasyonları...
  7. tlgklz

[Çeviri Çalışması] Dickplomacy Mod 4.3.0.7B [+18]

Mod bana ait değildir. Yayınlayacağım hemen hemen tüm görseller +18 ihlaline takılacağı için yayınlayamıyorum. Dickplomacy ne olaki? Varrak nikli kullanıcının Mod İstek ve Fikirleri bölümündeki isteğime verdiği cevap sonucu araştırıp bulduğum bir mod. Linke giderseniz de anlayabilirsiniz...
  8. tlgklz

Warband Şiirleri.

Açıldı mı bilmiyorum ama canım sıkılmışken ve hala ilgimi çekerken açayım dedim. Aşk Kalesinin İhtirası Sorgulayan kuşku oklarını savuşturdum onun^  Kalkanımla, ki sadakatten başka şey değil^  En temel duygularımın cürufuyla^  Sanki kalbimde dövülmüş bir demir^ Kalbin Arzusu Sen ilkim ve...
  9. tlgklz

Kurt Adam: Isırık! [İyiler Kazandı]

[/spoiler]
  10. tlgklz

2023 için bir yazı bırak!

Demiş arkadaş, 2023 için el ele... Öngörüler: Karabük Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon. Medipol Üniversitesi ftr +Mezunu 3. Dünya savaşının değil ekonomik krizinin çıkmış olması. Ohoo babasını bile yedik Ve yeni nick sanırım birinizin adını alıp sonuna (1) yapacağım Çitos (1) gibi...
  11. tlgklz

Mobile Legend: Bang Bang

Konusunu aradım bulamadım. Oynayan var mı aranızda Android platformunda? [Rezerve Edildi] Buraya konu gelecek.
  12. tlgklz

Bisiklet Tamir / Ekipman arayışı.

Aradım taradım yeni yeni şu ayrılmış başlıklara alışamadım. Spor başlığı arıyorum yok neyse öhöm konu belli. Bana İstanbulda, Avrupa yakası içerisinde, artık neresi olduğu fazla detay gerektirmeyen bir bakım / onarım yeri arıyorum. Artık benim sözümü dinlemiyor alet. Şöyle temiz bir onarımdan...
  13. tlgklz

QOS Paket Zamanlayıcısı hakkında sorularım.

Arkadaşlar bu Quality Of Service şeyine takıldım biraz... İnternet'te aratınca sürekli %20 olan değeri 0'a çekin, download hızınızı arttırın diyor. Anladığım kadarıyla bu mereti sıfırladığımız da sunucudan indirme yaparken hızımız, başka bir şeylerden kapatılarak artıyor. Peki bu sıfırladığımız...
  14. tlgklz

Eron- By Red Splat Games. 2D Platform.

Eron, oyuncuların 2 paralel evren arasında geçiş yapmasını sağlayan bir 2D Platform oyunu. Her leveli geçmek için buna ihtiyacımız var. Uzakta ki bir galakside ki biz ona Eron diyeceğiz, çok ama çok gizli bir güç gizli. Bu gizli gücü bulmak için pek çok galaksiden gelen şeyler var. Biz...
  15. tlgklz

Wrestling Mpire 2008 REMİX. (Yine MDickie, Yine Harika Oyunlar)

Selam! Güreş Müsabakaları vs sevenler için harika ancak Grafik bakımından daha da harika(!) mükemmel oyunlarımız var. Wrestling MPire 2008. Evet 2008. Ancak daha güzel bir oyunu WWE olarak bulursunuz. Güzel Bir Fiyata tabii. Tonlarca özellik, tuş, kilit, vs vs Kariyer modları, hızlı maçlar...
  16. tlgklz

Agaya Beleş. (Suriyelilere Üniversite Sınavsız.)

Daha öncede çok tartışıldı. Ancak artık yeter dedirten bir durumdayız, Sen kalk senelerce çalış, elin adamı gelsin En iyi üniversitelerde okusun,diplomasını alsın, bir işe girsin. Sen. Ya sen? Senelerce kıçını yırt iyi bir üniversiteye girebilmek içi. Senelerce kıçını yırt mezun olabilmek için...
  17. tlgklz

Android Sorunları. Yine Yeni Yeniden.

Gene salak kafama uyup telefonu Factory Reset ile sıfırladım. Çok da iyi oldu çok da güzel taam ama Şimdi Reverse Tethering ile bağladığımda 60 Kb gibi bir hızla indiriyor Mobil veri de aynı şekilde. Play Store 4.0.25 sürümünde kalmış şuan hala yükseltme olmadı, bunu 4.0.25 sürümüne bağlıyorum...
  18. tlgklz

Reverse-Tethering ile Wifi. Çevirecek yada zaten bilen biri aranıyor.

Bilgisayarın internetini çekiyorum onda sorun yok. Ama bu interneti yakında ki cihazlara da paylaşmak istiyorum. http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=50236807&postcount=9 Burada bir çözüm bulunmuş ancak hiç bir şey anlamadım desem yeridir.
  19. tlgklz

Windows Yedekleme Başlatılamadı.

Araştırdım biraz sorunun çözümünü ama windowsun kendi sitesindeki çözümlerden öteye gidemedim. Neyse sorun şu ki Windows Yedekleme yapacağım ama açılmıyor. Sadece Tek Yedekleme var oda 1 yıl öncesinin Uptade'i. Yedekleme başlatılamıyor diye hata alıyorum Hata Yedekleme uygulaması bir iç...
  20. tlgklz

Bir site vardı adını unuttum :D

http://www.downforeveryoneorjustme.com/
Back
Top Bottom