Search results for query: *

• Users: Alfa-
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Alfa-

Fare tuşu basmama sorunu

Merhabalar. Hem multiplayer da hem de Singleplayer da fareye ikinci tıklamamda saldırı yapabiliyorum bazen 4-5. tıklamalarımda saldırı yapıyor karakter. Başka oyunlarda böyle bir sorunum yok. Son güncellemeden sonra bu sorun oldu sanırım. Çözümü bilen var mı ya da bu sorun ile karşılaşanınız?
  2. Alfa-

Hiçbir perk çalışmıyor mu?

Selam herkese. Forumda baktığıma göre bazı arkadaşlar bazı perklerin çalışmadığını başka insanlar da başka perklerin çalışmadığını söylediğini gördüm. Bütün perklerde sorun mu var? Yoksa belli başlı perklerde mi? Böyle bir konu açıldıysa hemen sileceğim.
  3. Alfa-

Neden arenaya kendi zırhımız ile katılıyoruz???

Neden arenaya kendi zırhımız ile giriyoruz? Bu çok saçma değil mi early game de aşırı zorlanıyorum özellikle soylular ile karşı karşıya geldiğimizde. Ben adama 1-2 hasar vururken adam aklımı alabiliyor. Herkesin adil olarak savaşması gerekirken oyun başında paramızdan oluyoruz.
  4. Alfa-

Kar' a geçemiyorum.

Oyunda günlük maaş sistemi olduğundan dolayı sürekli zarar ediyorum. Sizler de mi böylesiniz? Dükkan açtım ama fazla bir gelir elde edemedim.
  5. Alfa-

I'm taking a crash on map

I played the game for 7 hours and 30 min ago ı took a crash while ı was on map. I tried to reconnect the game and ı took same crash. I see so many people taking this crash and similar errors. Does any one know how to fix this problem? or how can we feedback to the developers this issiue? Sorry...
Back
Top Bottom