Search results for query: *

1. KhergitKhan

Üniversite Bölümümüm Hakkında Kafa Karmaşası - Tıp, Psikoloji?

Merhabalar dostlar, Ben Ege Üniversitesi'nde 2. sınıf psikoloji öğrencisiyim. Bölümümü seçmem aslında realizm çikolatasına bandırılmış idealist bir çilek gibiydi, seçebileceğim hukuk gibi bölümler de vardı, fakat psikolojiyi o kadar çok istiyordum ki baştan aşağı sadece psikoloji yazmıştım...
  2. KhergitKhan

module_system ve Değiştirilen/Eklenen Kısımların Tespit Edilmesi

Merhaba; Ben kullandığım module_system üzerinde çokça değişiklik yaptım ve birkaç açık-kaynak projesinden de faydalanarak hazır kod bloklarını ekledim. Ancak aradan uzunca bir zaman geçti ve neyi nereye eklediğimi unuttum. Acaba, yapılan değişikliklerin tespit edilmesi mümkün müdür? Bunun için...
  3. KhergitKhan

Harita

Kalradya haritasını genişletmek istiyoruz. Öncelikle Kalradya haritasının karşısına artı bir kıta yapacağız. Ardından Kalradya haritasının arkasında kalan ve erişilemeyen alanlarını açmak istiyoruz. Nasıl yapabiliriz ? Bunları yaparken, aynı zamanda Kalradya küçülmemeli aynı kalmalı. Artı kıta...
  4. KhergitKhan

Dişimin altında başka diş ?

Arkadaşlar ben 15 yaşındayım. Bugün doktora gittim dolgu için. Röntgen çekildi, dişimin altından başka bir dişin daha geldiğini gördüler. Oysa ben süt dişimin çıktığını hatırlıyorum (15 yaşındayım çıkmış olması gerek). Ortodontiste görün o dişi çekecekler dedi. Hiç bunu yaşayan varmı ...
  5. KhergitKhan

Takla at[ama]mak

Arkadaşlar lise tercihimi yaptım.Notlarım vs. güzeldi dersler ile bir sıkıntım yok. Ama biz orta okulda beden dersinde hiçbir p*k yapmadık.Hoca verirdi topu hadi oynayın derdi.Kendisi giderdi telefonuna oh 80 dk. salardı bizi.Tabi biz de mutlu oluyordıuk :) Derken şimdi aklıma geldi.Hiçbir...
  6. KhergitKhan

Krallıklar ve Uyguladıkları Stratejik Haraketler

Kalradya haritası üzerinde olan tüm Devletlerin kaderini tahmin etmek uzman bir oyuncu için sorun değildir fakat acemiler buna daha hazır olmayabilir.Bunun üzerine Warband'ı geliştiren Floris Mod Pack ile incelemeler yaptım. Rodok:Svadya ve Sarranid üzerinde yayılmacı politika izler.Tehlikeli...
  7. KhergitKhan

Kalradya Tarihi?

Daha önceki konulara baktım,ve o konuları hortlatmak yerine böyle yeni bir sayfa açayım dedim.Oyun çıkalı yıllar oldu ve milyonlarca insana kavuştu.Fakat insan oynarken,geçmişte ne oldu,gelecekte ne olacak diye düşünmeye başlıyor. Şu anda Kalradya'da 6 krallık var.Çoğu arkadaşımızın dediğine...
  8. KhergitKhan

[OSP] Modül Sistem Haline Çevrilmiş Spak Verebilecek

Spak Armors vs. vs. .txt kodlarını bulabildim sadece.Bunların Modül Sistem kodlarını verebilecek varmı? Veya çevirebilen? .txt kodları :
  9. KhergitKhan

Türkçe Yama Platformu ve Listesi

Forumdan birçok arkadaşın sürekli Türkçe yama sorduğunu düşünerek,bu konuyu açıyorum.Bundan sonra,modların türkçe yamalarını burada paylaşıcam.Yapılacak Türçe yamalar ile ilgili haberler verilebilir...
  10. KhergitKhan

Bozulmuş Texture

Bu günlerden amacım Floris gibi OSP'leri birleştiren bir mod yapmaktı.Fakat,birkaç eklediğim OSP'den sonra  eklenen bazı OSP eşyalarının ve oyunun orijinal eşyalarının bozulduğunu gördüm. Bunlardan bir kaçıdır. Peki buradaki sorun ne? Şu şekilde eklediğim OSP'leri de yazayım: 1-BTWK 0.6...
  11. KhergitKhan

İlla aynı programlar mı (modelleme)

Beyler ben modellerimi Google SketchUp  üzerinden yaparsam oyuna aktarabilir miyim?Ona alıştım da,Wings 3D çok zor geliyor.
  12. KhergitKhan

'' 'python' is not recognized as an internal or external command ''

'python' is not recognized as an internal or external command sorunu alıyorum build_module bastıktan sonra.Bunun bir çözümü varmıdır? Bir de Python sitesinde şöyle bir açıklama buldum.Ben pek anlayamadım,anlayan varsa söyleyebilir mi?
  13. KhergitKhan

Evkura lanet (Garanti Sorunu)

Beyler ben evkurdan exper bilgisayar aldim.1 hafta icinde gelir dediler fakat gelmedi.Bende aradim sordum stoklar tukendi dediler.Evkurdan daha once hic bisey almamistim.İnsanlarin yazdiklarini gorunce pisman oldum.Stoklar ne kadar zamanda dolabilir bir bilginiz varmi? Gercekten cok sabirsizim...
  14. KhergitKhan

Modlar Ölüyor !!!!!

Mod Geliştirme'yi bayağı aradım taradım.Çıkacak olan modlar hep ölüyor,sahibi bırakıyor.Peki ya neden?Bunun nedenlerini yazalım,önerilerde bulunalım. Bu modlar çıksaydı harika olabilirdi.Ama ne yazık ki Türk Mod Bölümü bomboş hala. Birkaçı silinmiş,kaldırılmış ya da forumun bir köşesinde...
  15. KhergitKhan

Legend of the Void=Chapter 2 - The Ancient Tomes(Link İçeride)

Merhaba arkadaşlar.Canınız çok sıkıldı,ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Armor Games ve Obelisk'in beraber hazırladığı Legend of the Void tam da size göre.Oyunda Void'ler denen efsanevi yaratıklara karşı savaşıyoruz.Yolumuzun üzerinde bize arkadaş olacak yoldaşlar buluyoruz.Silah,zırh,ayakkabı ve...
  16. KhergitKhan

Michael Joseph Jackson-Platform

Michael Jackson ve hayatı hakkında birşeyler anlatabileceğimiz platform. 29 Ağustos 1958'de doğdu.9 Kardeşlerin 7. olarak doğdu.Kendisi Söz Yazarı,Şarkıcı,Dansçı ve Pop Yıldızı. Babası Joseph Jackson da müziğe meraklı birisiydi.O yüzden babası, 5 Kardeşiyle bir müzik grubu kurup onun bu hayata...
  17. KhergitKhan

Michael Joseph Jackson-Platform(Taşındı)

3 Kere yer değiştiriyorum.
  18. KhergitKhan

Yeni Map Özellikleri

Mesela bir kale yapacam ama etrafına lav koymak istiyorum.Biraz abartı oluyor ama hoş durmaz mı? Haritada normal kale ve şehir simgeleri yerine başka şeyler de ekleyebiliyormuyuz?
  19. KhergitKhan

Taleworlds Forum Hatam! (ACİL)

Bu gerçekten çok can sıkıcı.Foruma bakamıyorum,düzelmiyorda.Resim bile koyamadığım için alın resme siz bakın : http://imageshack.us/a/img5/8089/fyho.png  Buna yorum yapmak istemiyorum :(.Berbat bir durum,ne yapabilirim.Acil...
  20. KhergitKhan

GTA Vice City Normal Araba Seti

Biraz Nostalji olsun diye Gta Vice indirdim,ama Modern City çıktı.Bazı arabalar gidemiyor (Özellikle Görev Arabaları) Oyunun orjinal araba setini atabilecek birisi varmı? Acil.
Back
Top Bottom