Search results for query: *

• Users: Emrehan
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Emrehan

Bannerlord Oyununun Ruhu için Öneriler

Merhabalar. 2008 yılından beri seriyi oynuyorum, kaç bin saat oynadığımı artık bilmiyorum bile. Gözüme takılan, faydalı olabileceğini düşündüğüm bir takım öneriler var. Bu öneriler oyunun ruhu, hissettirdikleri ve akıllarda kalıcılığı için önemli diye düşüyorum. Uzatmadan başlayayım. 1- Elle...
  2. Emrehan

Bannerlord Ekran Görüntüleri

Konu basit, tıpkı Warband bölümünde olduğu gibi ekran görüntülerimizi, istersek hikayelerimizi de ilave ederek paylaştığımız bir konu burası. Bu güzel fotoğrafla ilk paylaşımı yapmış olayım. Güzel eşim Ira ile birlikte, yeni kurduğumuz Kalradya Beyliği'nin geleceği üzerine fikir yürütürken...
  3. Emrehan

Pus - 1. Bölüm [Yeni Hikaye]

Karakterimiz yağmurlu bir gün yolda tek başına yürürken bir kaza geçirir ve ölür. En azından öldüğü zannedilir ve morga gönderilir. Karakterimiz bir anda dirilir ve olaylar gelişir. Merhabalar, öncelikle girişteki resim için kusura bakmayın. :P Daha sonradan onunla özel olarak ilgileneceğim...
  4. Emrehan

Android iOS ve Diğer Platformlar İçin Uygulama Geliştirme Yazılımı Önerisi

Başlığı olabildiğince açık tutmaya çalıştım, birkaç arkadaşla birlikte aklımızda bir fikir var ve bu fikir için de bir çalışmayla çeşitli platformlara dağıtım yapabilecek bir program arıyoruz. Unity gibi motorlarda bu yapılabiliyor örnek olarak, C# ile yazıyorsun ve tıklamayla istenilen...
  5. Emrehan

Amatör Çizim Konusu

Tutar mı bilmem ama, yaptığınız her türlü çizimi burada paylaşabiliriz.  :) Ben en son yaptığımı paylaşayım.
  6. Emrehan

Persistent World Sunucularında Onaylama Sistemi

Merhabalar, bir fikrim var ve sunucuların bunu model alabilmesi için oyuncuların ne düşündüğü önemli. Epey zaman önce roleplay sunucularındaki bazı troller ve çocuklar yüzünden aklıma gelen bu fikir ile bir sunucu açmaya karar versem de, oyuncu bölünmesi ve uğraşamamam gibi sebeplerden ötürü...
  7. Emrehan

100TL Modem Önerisi

Son zamanlarda çiviyi iyice oynatan TP-Link sayesinde telefondan foruma bile giremez oldum, tıkladığım gibi adult sitelere elli atmış link dolaştırarak yönlendiriyor, elli defadır modemi reslememe, türlü türlü yöntemler denememe rağmen sonunda pes ettim. Şu saatten sonra bu modemle iş olmaz, bu...
  8. Emrehan

C# İçin Kitap Tavsiyesi

Merhabalar. Kodlama işine başlamayı düşünüyorum ancak kitap seçimi yapamadım henüz. Bana algoritma olayını iyice anlatacak , C# öğrenmeme on ayak olacak kitaplar lazım. Kitaplar dışında internetten videolu ya da kaliteli kaynaklar da olabilir ama kitap almam mutlaka gerekecek. Var mıdır...
  9. Emrehan

Viking Conquest Satın Alma Bilgileri

Mount & Blade Warband'in DLC'si Viking Conquest'i satın almak isteyenler için yardımcı olacak adresleri paylaşacağım. Steam - http://store.steampowered.com/app/321300/  19,99 TL # Geçici olarak TaleWorlds Web Store - https://www.taleworlds.com/en/Games/VikingConquest 26.92 TRY GOG -...
  10. Emrehan

VC - Ekran Görüntüleri

Uyarı: Yeni bir ekran görüntüsü yayınlamadığınız sürece bu konuya yazmayın. Bunun dışındaki iletiler silinecektir. Eğer ekran görüntüsüyle ilgili bir şey soracaksanız bunu kişisel iletiyle ya da sorunuza bir ekran görüntüsü iliştirerek konuya yazarak yapabilirsiniz. Rica: Ekran görüntülerini...
  11. Emrehan

Konu kilit.

Arkadaşlar ne oluyor tam anlayamıyorum ama dün gece foruma hiç girilemedi bugün öğle vakti de dahil. Şimdi de sorun bende mi bilmiyorum ama tema yüklenmiyor, WAP2'den giriyor gibi bir şey oldu şuanki durum. Aynı sorunla karşılaşan, sebebini bilen var mı? Edit: Konuyu açtım düzeldi.  :o
  12. Emrehan

M&B Warband - Savaş Taktiklerinizi Anlatın!

Merhabalar, bu konuda oyun içerisinde yaptığınız savaşları anlatacaksınız ve pek çoğumuz bunları test ederek faydalanacak. Tüm taktikleri kendim yazamayacağıma göre oldukça farklı işlerin çıkacağını da varsayarak konuyu açıyorum. Taktiğinizi paylaşmadan önce dikkat etmeniz gereken temel birkaç...
  13. Emrehan

Neden inanıyor/inanmıyorsunuz? [Kamuoyu Yoklaması]

Merhabalar, ufak bir kamuoyu yoklaması yapmak istedim. Bildiğiniz üzere forumda tartışmalar ya din ya da siyaset üzerinden gerçekleşiyor, pek çok insanın gerçek hayatta çevresindekilerinin aksine farklı inançları ya da inancı olmayanları görebiliyoruz bu forumda. İşte burada bir soru sormak...
  14. Emrehan

Haftalık İngilizce Programı Tavsiyesi

Merhabalar, konuyu açmadan önce forumda bir arama yaptım ve gereklilik duyarak konu açma kararı aldım. Şimdi sorunum şu ki sistematik çalışamıyorum, çalıştığımdan da bir şey anlamıyorum. Bu yüzden İngilizce geliştirmek adına sizden tıpkı haftalık ders programı gibi bir İngilizce Çalışma...
  15. Emrehan

[AAR]Kanlı Miras - Bölüm 7 [YENİ BÖLÜM] [FİNAL]

Merhabalar, uzun zamandır aklımda olan bir projeyi hayata geçirerek oynaması son derece zevkli olan Total War oyunlarından Rome II ile karşısınıza çıkıyorum. Selevkos ile oynayıp yazacağım bu AAR'da ilgilerinize göre bir yol haritam olacak, en kısa haliyle Makedonya veya Mısır'ı kontrol altına...
  16. Emrehan

Mikrofonlu Kulaklık Tavsiyesi [Bütçe: 100TL]

Merhabalar, son zamanlarda ihtiyaç olmaya başladığından ötürü mikrofonlu bir kulaklık almaya karar verdim. Bu konuda tavsiyelerinize ve deneyimlerinize ihtiyacım var, alınacak başka ve daha önemli şeyler olduğundan dolayı maalesef bütçeyi 100TL ile kısıtlı tutabilirim. Almamdaki amaç arada...
  17. Emrehan

Oort Online - Minecraft Tarzı bir oyun

Oort Online - Minecraft Tarzı bir Oyun Eski EA ve Lionhead çalışanlarının kurduğu Wonderstruck Games, hayatta kalma temalı Oort Online'ı tanıttı. Minecraft'ın aksine Oort Online'ın dünyalarının uçsuz bucaksız olacaklarının sözünü veren Wonderstruck Games, Oort dünyasının sakinleriyle bir hayli...
  18. Emrehan

3D Secure Sorunu / SMS Gelmiyor [Çözdüm]

Arkadaşlar sorun biraz can sıkıcı, bu yüzden kredi kartı kullanan ve yardımcı olabilecek olanlar varsa okusun. Şimdi Paypal Nakit karta attım 50TL, Rome II Total War alacaktım Kinguin'den. İki hafta kadar başarıyla yapmıştım başka bir alışverişi ancak burada şöyle bir sıkıntı oldu, ben oyunu...
  19. Emrehan

Tyrion vs Ç.H - Asdasfagas

Edit: Konu silinsin.
  20. Emrehan

[Y]Başkaldırı - Final Bölümü [3]

Güçlüler yapabildiklerini yaparlar, güçsüzler de ne yapmaları gerekiyorsa onu. Rodok topraklarının içlerinde, dağlar ile nehrin arasında hapsolmuş Jelkala'da başlayan bir başkaldırının öyküsüdür bu, Bunduk'un başlattığı şanlı devrimin öyküsü. Herşey acımasız yağmur damlalarının dışarıda yeri...
Back
Top Bottom