Search results for query: *

• Users: Dwarf01
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Dwarf01

Calisthenics

CALISTHENICS Vücut geliştirmek hepimizin yapmak istediği bir şeydir herhalde , veya bir çoğumuzun. Bunu isterseniz bir salonda yapabilirsiniz , isterseniz de bir parkta veya sokakta. Benim gibi , salonun sıkıcı olduğunu düşünen arkadaşlar için bu konunun yararlı olacağını düşünüyorum. Burada...
  2. Dwarf01

Bilgisayarım Kapanıyor

2 gündür bilgisayarım mavi ekran vererek -bazen vermeyerek- kapanıyor. İnternetten baktım ama düzgün bir çözüm bulamadım. Sorunun çözümünü bilen biri yardım edebilir mi? Kafayı yemek üzereyim :(
  3. Dwarf01

Hoparlör ve Kulaklık Çalışmıyor

Beyler az önce Skype'tan arkadaşımla konuşurken birden ses gitti hoparlörü çıkarttım kulaklığı taktım oda çalışmıyor sorun nedir ve çözümünü bilen var mı?
  4. Dwarf01

Acil bakar mısınız?

C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\MountBlade Warband\Modules\Native\languages\tr burda parties adlı dosyadan kalelerin isimleriyle oynadım haritadan bakıp düzeltmeye çalışıyorum ama oyunu bir kere alta atınca geri açamıyorum nasıl düzeltebilirim?
  5. Dwarf01

Resident Evil Serisi

Öncelikle belirteyim,yazının tamamı benimdir ve spoiler içermektedir.Aynı yazıyı AC 1092'de de paylaştım arayıpta bulursanız alıntı yapmışsın demeyin :D Ha birde alıntı yapacaksanız lütfen bana sormadan yapmayın,emeğe saygı. (Revelations'u oynamadığım için çok geniş bilgi veremedim...)...
Back
Top Bottom