Search results for query: *

• Users: SinCap
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. SinCap

ORİGİN indirme hızı çok yavaaşş

Merhaba beyler! Ben yine bir sorun yaşıyorum ve çok güvendiğim sizlerden bir yardım bekliyorum. Originden oyun indiriyorum ve indirme oldukça yavaş steam'e göre. Geçen BF1942 indireyim dedim 1.5 gb  3 saat gibi bir sürede indi.. Şimdi 20gb'ye BF3 indiriyorum benden 60 saat beklememi...
  2. SinCap

JMC BM-305 MP3 Sürücüsü

Selam  efendiler. Yine başıma bir bela musallat oldu.  MusaLLat exe denen halt  harici belleğime bulaştı ve okulda yayıldı.  Deepfrezee ya da her neyse sayesinde bilgisayarları kurtarsam da MP3 'ümü  biçimlendirme gafletine düştüm. Bana konu başlığında vermiş olduğum  MP3 ün  sürücüsü...
  3. SinCap

DNS değiştirince Steam kafayı yiyor.

Merhaba beyler ! Ne zaman DNS değiştirsem  steam de  topluluk ve kendi profilim  açılmıyor, kafayı yiyor steam ve sorunlarla karşılaşıyorum. Sadece kütüphane tam olarak çalışıyor ve oyuna girebiliyorum o kadar.  Youtube olmasa dns o kadar önemli değil de.. Ne yapabilirim ? 
  4. SinCap

Facebook Sizde de kasıyor mu ?

Merhaba beyler Malum bugünlerde kapanan kapanana..  İnternet hayatının iki önemli sitesi bizim ülkemizde artık erişim engeline sahip.  E bazıları da sallantı da misal Facebook sizde de acaba Facebook açılırken falan çok gecikme yapıyor mu ? Foruma giriyorum daha başka sitelere giriyorum bu...
  5. SinCap

Seçim Arabaları Sizleri de rahatsız etmiyor mu ?

Merhabalar ! Arkadaşlar bilmiyorum bunlar sizinde dikkatinizi çekiyor mu ama  seçime sayılı günler kala etrafımızda vızır vızır ve oldukça yüksek seste şarkı çalar vaziyette  bir sürü  seçim arabasının geçmesi sizin de canınızı sıkmıyor mu ? Bunların propaganda yapma hakları var ama kafamıza...
  6. SinCap

Napolyon Cehennem Marşı

Merhaba askercanlar. Şu  Cehennem marşı olayını biliyorsunuzdur. Red Alert'ın soundtrack ı olan bu parçayı her millet kendi ordusunun geçit törenlerine ekleyince şöyle şeyler ortaya çıkıyor ve gerçekten de güzel oluyor.  Türk Kuzey Kore Bende diyorum ki bu tür bir videoyu neden...
  7. SinCap

1886 MB Mod Lordlar hakkında bir Sorunum var

Merhaba arkadaşlar.  MB için 1886 modu indirmiştim yaklaşık 6 ay önce. Geçenlerde bir girip bakayım dedim ve krallık kurasım geldi. Gidip bir ülke kurdum ama bu sefer de hiç bir lordu kendime bağlılık yemini etmeye imkan bulamadım. Eğer bileniniz varsa,  nasıl bir lordu kendime çekeceğimi...
  8. SinCap

25e_ Ligne_ French Regiment ( RP TEAM )

Firstly,  We can't say  " We are a Regiment "  we just doing RP game. So  Ill speak like a  General of my team.  Our favourite  nation is  France Empire  Evening Gentlemen... First of all  We are  the new  guys of this war.  We were founded by our Empire to fighting with our  enemies.  And...
Back
Top Bottom