Search results for query: *

1. SinCap

[SoE] Sons Of the Emperor / Kasım 2010'dan beri

Vay beee. Bir zamanlar terör estirdiğimiz klanımızdan ses çıkmıyor. O günlere dönüp çöp bilgisayar ve uçuk ping ile Napolyon dayıma canlı kalkan olmak isterdim.
  2. SinCap

SoE SinCap is ready for deployment
  3. SinCap

Oyun Dünyası Genel Sohbet

Rhotromir said:
    SinCap said:
    Ulan hapse girdik çıktık  hayatımızda onca şey oldu ama bannerlord çıkmamış halen
    Harbiden hapse mi girdin??

Valla girdim oyun ancak orada bekleniyor insanın aklına gelmiyor
  4. SinCap

Ulan hapse girdik çıktık  hayatımızda onca şey oldu ama bannerlord çıkmamış halen
  5. SinCap

Heves edip Hitman aldım bir de Sapienze bölümünü aldım  param bu kadar yetti ileride ucuzlar mı? Var mı benim gibi  oyunu alıp yapımcıları yerden yere vurmak isteyen  gelin biraz yerelim
  6. SinCap

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Sanki Half Life 3 anasını satayım  neyse en azından yapıyorlar  o da bir şey  umarım bir gün oynamak nasip olur.
  7. SinCap

Taleworlds biz oyunu istemiyoruz
  8. SinCap

Battlefield 4

Bilgilendirme için teşekkürler umarım ikisini de oynayacak imkanım ve zamanım olur çünkü BF4 çok ama çok güzel bir çok özelleştirme ve büyük savaş hissiyatı atmosferi falan ne bileyim BF3 ü de sevmiştim de BF4 ü grafiklerini falan özellikle çok sevdim hayırlısı.
  9. SinCap

[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Ya bir de şu oyunda bir görevde başarısız olunca tekrar etme şansı olsa ya da ne bileyim o görevin başarısızlığıyla devam etme özelliği. Yani ikinci seçenek çok aşırı olsa da ilki zor değildir herhalde. 

Bir bug yüzünden oyunum kaldı öyle hikaye ilerlemiyor.
  10. SinCap

Özlediğiniz, Göremediğiniz Forum Üyeleri

Lord_Nixy :/ Çok özledim
  11. SinCap

Battlefield 4

106 gene fazla bu durumda. Sağ olsun EA sahip olduğum üçüncü oyunu da bedava yaparak BF3 ü iyi bir şekilde kırmıştı.  Hardline a gözümü diktim teması bence hoş  çoğu BF sevenler bu oyunu sevmese de.  Ben BF4 ü kaçırdığımı düşünüyorum. Hani oyun ilk çıkar herkes bir heyecanla oynar ya o kalabalık o heyecanı seviyorum o bir nasip olmadı.

Biz seninle mesajlaştık hatta BF4 hakkında sen bana 3 alma 4 al demiştin de bilgisayarım maalesef kaldırmıyor ve yeni bir bilgisayar alırsam kitle halen oyunu bırakmazsa belki premium alırım fakat şimdi BF1 zamanı  umarım o heyecanı BF1 de kaçırmam.

Ve maalesef beleşe gelen tüm DLC leri de kaçırmak üzdü.  Yalnız vaktinde 200 TL vermiş birisi olarak sen ne düşünüyorsun bu DLC'leri bedava yapma politikası hakkında? Yani o kadar para veren insan bir şekilde EA ye bir tepkide bulunmadılar mı?

12. SinCap

Çıkartmasınlar bence bu sene de yoksa sihri bozulacak.
  13. SinCap

Battlefield 1

Support bitmiş.. Gerçi BF4 te de pek Support görmedim ama  tam sürümüne bakalım eminim düzeltirler. Birde umarım Osmanlı ile farklı cepheler de olur.  Son olarak kafanıza dikkat eyleyin
  14. SinCap

Şırdan yeyin gençler
  15. SinCap

Battlefield 4

Toplasan 24 saat oynayamadım arkadaşın bilgisayarında yüksek fps  ve yüksek grafiklerle oynayınca oyunun tadı damağımda kaldı helikopter sürmek falan öyle çok da zor değil jete falan alıştım yani  BF1 de ki uçağı süremem mesela ama bu oyunda jete hemen alıştım keza helikoptere de. Tabi marifet sürmek değil  ustalaşmak orası da ayrı. Ben oyunu çok sevdim de kaçırdık oyunu işte
  16. SinCap

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

colombos said:
    ErkutErdem said:
    Kinguin güvenilir mi. Originden ucuz mu?
    Kalkan ile tamamen güvenli.

Valla arkadaşın kardeşi CS Go da pahalı bir kasa almış ödemeyi yapıp kasayı alamayınca Kinguin'e başvurmuş  yardımcı olmamışlar
  17. SinCap

CavalryMan said:
    Distressed said:
    CavalryMan said:
    Distressed said:
    erennuman_mb said:
    vedat_58 said:
    Aldigimiz kale ve sehirlerin veya koylerin adini degistirebilir miyiz acaba ?
    Olsa guzel olur ...
    Warband'de bile modlamayla sağlanabilir bu.

Modlamaya gerek yok factions bölümünden krallıkların adını değiştirebilirsiniz. Hatta birazdaha incelerseniz askerlerin adlarını, haydutların adlarını, kontların adlarını falan dahi değiştirilebilir. ama dikkatli olmak lazım çoğunlukla yaptığınız değişiklikler başka yerde eski halinde kaldıysa hata verir

Sırf yorum yapıcam diye çirkinleşme la :grin: Yada aman çirkinleş foruma giriyoz böyle
    Bu kadar çok modcu kitlesine sahip bir oyunun forumunda bu kadar basit bir bilgiyi atomu parçalama formülü gibi vermeni komik bulduğum için mizahı bir şey paylaştım. Bu kadar alınma sonra alacak yerin falan kalmaz sıkıntı yaşarsın.

Ara sıra keyfine foruma giriyorum bir gelişme var mı diye maalesef gelişme senin gibi insanlarda oluyor o da sayıca artış ve bu tür mesajlar. Cinssin birader vallahi de yeminle cins bir insansın. Şimdi burada bunu görünce "kim lan bu?"  " hayırdır?"  falan diyeceksin.
    Baktım, adam orada elemana bilgi vermiş. Yok atomu parçalama bilgisi verir gibiymiş de bilmemneymiş  banlarsalar da banlasınlar  ben gördüğümü söylerim ve  sen bu konuda harbi cins konuşup insanların asabını bozmayı iş edinmiş bir insan görünümüne girmişsin. Diyeceksin ki " milletin derdi seni mi gerdi?"  aynen öyle forumda senin gibiler hiç eksik olmadı hep vardınız birinizden birine patlayacaktım demek sana kısmetmiş.

Adam orada insan evladına yakışır bir cevap vermiş kırmadan ezmeden fakat sen ise sırf mesaj atmak için atmışsın ego tatminine dökmüşsün öyle bir şeyi. Umarım bu laflarımdan alınacak yerin kalmıştır çünkü bu gidişle  kalmaz da sende yer falan . Belki bu adam sana söyleyemedi ama ben söylüyorum.  Ben bu mesajı atacağım gerisine bakmayacağım. Sen eminim bir şeyler yazıp " yok ya ne alınacam seni takan mı var?" gibi ego dolu bir cevap ya da  kinayeli kinayeli laf sokma yarışına da girersin benle ama umurumda değil bu sözüm de senin gibi insanlara cins cevap veren herkese gelsin.

Kendince espri falan yapıp insanların ashabını bozanları da bu forumda barındıranlar da suç biraz da. 
    Hadi iyi forumlar sana +rep
  18. SinCap

Alkollü içecekler

genjler nasıl tövbe ediliyor?
  19. SinCap

~Templar said:
    Eğer biraz olsun çok oyunculu modu oynamış olsaydınız böyle özenti bir öneriyi sunup desteklemezdiniz. Kol bacak kopması konusunda bir yorum yapamayacağım ama öyle finisher tarzı animasyon hareketler M&B'in yapısına uymuyor. Yapımcıların bu konuda fazla değişikliğe gitmek istemediği gameplay vidyosundan anlaşılıyor zaten.

@Metehannica
    Arkadaşın gerçekçilikten kastının o olduğunu sanmıyorum. Skyrimde öyle sıradan sayılmaz gerçi.

Kardeş oynadık yani bizde biliyoruz MP'ye koymasalar SP'ye koyarlar yani bana sorarsan o kadar da  kötü olmaz
  20. SinCap

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Lan var ya kız beni seviyor bende onu. Fakat annesi sıkıntı  yani her şey tamam da annesinin bana karşı bu denli  negatif olması..
Back
Top Bottom