Search results for query: *

1. B.B.Akdemir

Open Letter to Taleworlds - Mod Custom Servers

I hope Taleworlds will fix this issue as soon as possible.
  2. B.B.Akdemir

Steam mi ? Epic mi ?

Epic de Oyunun beta versiyonuna ve mod araçlarına erişemezsin.
  3. B.B.Akdemir

Combat Hareketler

bence zor bir durum değil sonuçta mouse u sola kaydırdınmı sola sağa kaydırnmı sağa aşağı dik vuruş yukarı yukardan yani çok basit senin bu dediğin belki multide zor olur savunma gene 4 sistemde yada 6 yönlü sistemde kalabilir ama bence yapılmayacak diye bir durum yok daha güzel olurdu daha bi gerçekcilik katardı bu şekilde çok basit bir combat sistemi var dövüş esnasında
    Bence Mount And Blade tam olarak senin istediğin oyun değil, böyle tutmuş, çoğu kişi tarafından sevilen ve benimsenen bir sistemi bozacaklarını sanmam. Umarım aradığın güzel oyunu bulursun.
  4. B.B.Akdemir

Combat Hareketler

Oyundaki 4 yönlü sistem bile yeterince zorken, 8 yönlü bir sistemi nasıl kullanacaksınız ?
  5. B.B.Akdemir

Wings 3d dışında bir modelleme programı?

Oluşturabilirsin. Blender, maya, 3d max ve daha birçok program var.
  6. B.B.Akdemir

SP MP Musket Era Sword & Musket [Napoleonic Wars - Bannerlord Mod Project]

sorry, I can not open it,can you tell me what is it?
    Video of the making of 12 Pounder French Artillery models made for this mod
  7. B.B.Akdemir

SP MP Musket Era Sword & Musket [Napoleonic Wars - Bannerlord Mod Project]

I'm sure it will be great. Labour would like to thank everyone who contributed. Come easy to all of us. :iamamoron:
  8. B.B.Akdemir

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Oynayan arkadaşlara bir sorum var minimuma baktım ekran kartı ram kurtarıyor gibi işlemci sıkıntı (çok anlamıyorum)
    gtx 750ti
    8gb ram
    pentium g3258
    işlemci minimum istenenden oldukça aşağıda optimizasyonu nasıl oyunun mesela minimumu karşılayanlarda oynayamıyor mu öyle bir şeyler duydum öyleyse hiç almayayım yeni pc alana kadar lowda dahi 30 üstü alamayacaksam, bi aydınlatın pls
    Ben betada minimum sistemin baya altında 30 fps alıyodum very low da. Erken erişimi henüz oynayamadım ama bi fikir olsun sanada
  9. B.B.Akdemir

Ben birazda şirket çalışanlarının duygularını, düşüncelerini merak ediyorum. Bir video gelir mi ki?
  10. B.B.Akdemir

Muhtemel FPS Değerim

Onerilen sisteme sahip birisi yuksek ayarlarda oynayabilir demek mi oluyor ? Eğer o şekildeyse sizinde soylediğiniz gibi karşılaştırmalara göre mediumda akıcı oynamam lazım ama önerilen sistem medium içinse ben low a düşüyorum galiba.
    en yüksek ayarlara yakın şekilde oynayabilirsin diye düşünüyorum.
  11. B.B.Akdemir

Mesajlara bakarken tam göremedim fazla mesajda var Türkiye fiyatı 150tl olmayacak heralde değil mi? Veya tam bir bilgi var mı?
    150 tl olacak tam olarak.
  12. B.B.Akdemir

Oyun tahminim b0.8.5 güncellemesinden sonra ekran kartımı tanımıyor.

Görüntü ayarları -> grafik ayarları -> klasik uygulama -> göz at
    kısmından bannerlordun exe sini seçip deneyebilirsin yada ekran kartının denetim masasından oyuna özel izinler ekleyebilirsin dene bunları
  13. B.B.Akdemir

Bilgisayar Bannerlord'u kaldırır mı?

Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri;

4GB RAM
    1.1 Ghz bilmem ne işlemci
    Ekran Kartı RAM128MB VRAM 2GB

Sizce kaldırır mı?
    Hesap makinesi daha çok kaldırır oyunu bilmem ne işlemci yada bilmemne ekran kartı demekle bir bok olmaz söyleyeceksin o bilmem neleri
  14. B.B.Akdemir

Alabilir miyim?

MAL ın sözlük anlamı.
    1. bir kimsenin ya da bir tüzelkişiliğin sahibi bulunduğu taşınır ya da taşınmaz varlıkların tümünün genel adı.
    2. büyükbaş hayvan."Çoban malı çayıra salmıştı"
  15. B.B.Akdemir

Mount & Blade II: Bannerlord 'un Yıllar içindeki Gelişimi ve Özellikleri

Eline, emeğine sağlık çok güzel düşünmüşsün forumda şöyle dolu ve gerekli bir konu görmek iyi geldi.
  16. B.B.Akdemir

3D Tasarım Platformu

7Qma6v.jpg
    PG31lQ.jpg
    gblrO2.jpg
    ZnNX9Z.jpg
    l4YqOb.jpg
    VBp9rr.jpg
    nyPQOl.jpg
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

3D Max,ZBrush,SubstancePainter kullandım. Daha yeni yeni öğreniyorum ZBrush ve SubstancePainteri.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bunlarda bonus olsun
    JWLZDo.jpg
    zyRjM6.jpg
  17. B.B.Akdemir

Bug konusu umurumda değil benim, bahsettiğim konu da o değil. Oyunda "çocuk" olarak yer almalarının hiçbir amacı yok, kastettiğim bu; o görüntüde oluşacak tuhaflıklardan biri sadece.
    Bahsettiğim sistem ise ısrarla görmezden geliniyor orası ilginç; kısaca diyorum ki böyle uzun uzadıya uğraşıp ekstra iş-bug vs. çıkarıp anlamsız bir öge eklemeye gerek yoktu; oyuncu çocuk sahibi olduğunda bildirim gelir, isim konur, oyun içi belli bir süre geçtikten sonra yetişkin olarak klana eklenirdi. Neyse, dediğim gibi geçti artık zaten.
    Bug konusu umurumda değil diyorsun ama hala bug ve ekstra işten bahsediyorsun.
  18. B.B.Akdemir

Oyuna eklenen çocukların pek bir anlamı olmaksızın "çocuk" olarak görünmesi, şehirlerde amacı olmayan "teenager" ların dolaşması vb. kastettiğim. Yukarıdaki örnekte dediğim gibi doğduktan belli bir süre sonra genç yetişkin olarak oyuna eklenmeleri yeterli olurdu bence ama geçti artık.
    Senin için gereksiz, bazıları için gerekli, ortamı güzelleştiren şeylerden biride bu bana göre. Bug olayını da bırak ta oyunu yapanlar düşünsün.
  19. B.B.Akdemir

Eyvallah
    VQZNqP.png

Modelim Dell Inspiron 15R-5521 Witcher 2 falan oynadım bu sistemle. Onun dışında ben de ne olduğunu bilmiyorum kartın ne olduğunun, internete yazınca doğru düzgün bir şey çıkmıyor, Dell'e özel falan heralde saçma bir sistemi var.
    O zaman büyük ihtimal hd graphics 4000 ile oynuyosun şuan ayarlardan video kısmından hangi kart ile oynayacağını seç
  20. B.B.Akdemir

Benin sistem i5-3337U 1.80 Ghz
    Ekran kartı integrated intel HD graphics 4000 ve Radeon HD 8500M/8700M
    Ram 8 GB

Very low ayarlar, Oyunun arayüzünde 20 FPS alıyorum oyuna girince 5 fps verip atıyor. Anlayan bir baba yiğit var mıdır? Normal midir?
    Ekran kartın baya kötü, normal yani.
    Şimdi baktımda radeon HD 8500M diye bir ekran kartın olduğunda emin misin?
Back
Top Bottom