Search results for query: *

1. emrerok_rc

[SP]Mount&Blade Warband Osmanlı Senaryosu ÇIKTI

Yahu şu forumun saçma sapan tartışmaları, sidik yarışmaları hiçbir zaman bitmeyecek mi? Yıllar önce nasıl bıraktıysak hala öyle mübarek... Ama değişen bir şey var, sonunda adam gibi bir Osmanlı Modu çıktı! Emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum ve şükranlarımı sunuyorum.
  2. emrerok_rc

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Umarım dahili Türkçe dil seçeneği de olur.
  3. emrerok_rc

Napolyon Savaşları Ve Osmanlı

Eskiden burası böyle değildi. Şimdi bakıyorum da Osmanlı düşmanları çoğalmış, birkaç kıçı kırık siteden okudukları ile ahkâm keser olmuş ergenuslar. Adam akıllı konuşmaktansa popüler olma çabası içinde laf sokma yarışına giren zavallıların ağzına kadar düşmüşse Osmanlı, halimiz yaş.

Peşin not: Başka cevap yazmayacağım.
  4. emrerok_rc

MP Medieval Age of Blades - AoE II based multiplayer mod

The best mod of M&B Warband. Thanks!
  5. emrerok_rc

Warband Ekran Görüntüleri (Ekran Görüntüsüz İleti Atmayın)

Yoldaş kaçırma operasyonu. :lol:

6. emrerok_rc

Warband Ekran Görüntüleri (Ekran Görüntüsüz İleti Atmayın)

Şiş kebap. :grin:

http://img204.imageshack.us/img204/5389/mbwarband20110614232027.png
  7. emrerok_rc

Mount & Blade: Ateş & Kılıç ~ Ana Bilgi Konusu

Warband'a mod olarak yayınlanırsa daha iyi olur bence. Gerçek ırkların ve devletlerin olması güzel fakat ateşli silahlar bence de pek yakışmadı. İlerde Mount&Blade: Total War'ı da görmek ümidiyle... :lol:
  8. emrerok_rc

1257AD mod oynanabilir hale geldi.

Ben asıl şu modu bekliyorum ya

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,133403.0.html
  9. emrerok_rc

Warband HDR Mod

Bu ayarı bilmiyordum. Teşekkürler.
  10. emrerok_rc

Warband HDR Mod

Mount&Blade için bir HDR mod vardı. Ya da HDR mod gibi bir şeydi, ismini unuttum. Dokuları falan güzelleştiriyordu, ayrı bir hava katıyordu. Böyle bir mod Mount&Blade: Warband için de var mı? Araştırdım fakat kayda değer bir bilgi bulamadım.
  11. emrerok_rc

Multiplayer Hakkında Sorular/Cevaplar

Wuzzy said:
    Bende sunucular gözükmüyor bunun nedeni ne olabilir?

Bende de aynı sorun oldu şimdi. Güvenlik duvarı falan sorun çıkarmıyordu (zaten harici bir güvelik duvarım yok) şimdi de onunla alakası olacağını düşünmüyorum açıkçası. Zaten duvarı kapatıp da denedim sonuç aynı. Yardımcı olabilecek var mı?
  12. emrerok_rc

[TAF] Turkish Attack Force

Klandan çıktım. İsmimi, cismimi her şeyimi silin lütfen.
  13. emrerok_rc

WB Mount & Blade: Warband Görevleri

Kont said:
    O iş şöyle olcak.

İlk önce şehre git.
    Sonra ticari mallara değer biç
    Kafadan atıyorum burdan kürk alırsan şurdaki şehirde satıp 200 tl kar edilir gibi bir yazı çıkacak.
    Git satın al kürk sonra hangi şehirde kar bulma konuşması yazmışsa oraya git sat 200 tl kar edersin gibi.

Deneyeceğim, teşekkürler.
  14. emrerok_rc

WB Mount & Blade: Warband Görevleri

Rehber için teşekkürler, faydalı oldu.

Bir sorum var: Normal olarak ticaret yapma nasıl oluyor? Bir şehire girip ticari mallara değer biçtiğimde bir ürünün mal başına -atıyorum- 200 dinar getireceğini söylüyor. Erzak tüccarından bu ürünü alırsam 500 dinara bana satıyor. Nasıl kar olacak o zaman? Çözemedim bu işi.
  15. emrerok_rc

Kalede Talim

Peki, sağolasın.
  16. emrerok_rc

Kalede Talim

Arkadaşlar, talim seviyesi dört olan bir yandaşımı kaleme koysam oradaki acemi askerler ben yokken talimini tamamlayabilir mi? Talim için illa yanımda mı taşımam lazım askerleri? Araştırdım fakat kayda değer bir sonuç bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim.
  17. emrerok_rc

[RoK] - Rise Of Khergits II Türkçe Konu

Sonunda çıktı he! :smile: Tüm emeği geçen arkadaşları yürekten kutluyorum. M&B, M&B olalı böyle mod görmedi! :lol:

Düzenleme:

Hevesm kursağımda kalacak anlaşılan. :lol: Oyuna ilk girdiğimde zemin kaplaması gökyüzü şeklinde. Yani yerle gök dokuları karışmış sanırım. O şekilde devam ederken karşıma çıkan ilk Hayalet Savaşçı'yla savaşa gireyim derken oyundan atıyor.
  18. emrerok_rc

Canım acayip M&B oynamak istiyor ama şu modun yeni versiyonunu beklemeden başlamayacağım, hevesim geçmesin. :grin: Tahmini ne kadar sürer acaba?
  19. emrerok_rc

andrew said:
    aylardır büssürü şey ekliyosun yeter be bıkmadın mı çıkar artık :grin: 6 ay oldu :grin:

yavaş olsun da yeterki sağlam olsun. :smile: zaten sıtf rok modu çıkmış mı çıkmamış mı, durumu nedir diye bakıyorum foruma ara sıra. maalesef bazı diğer türk modları başladığı gibi bitmedi. knight bu yolda sağlam adımlarla ve başarıyla ilerliyor, taktir ediyorum. başarılar.
Back
Top Bottom