Search results for query: *

• Users: Mlirka
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Mlirka

B Native Medieval Mlirka's Total War Music Mod

Mlirka's Total War Music Mod Musics used in this mod are mixes of Rome Total War and Medieval II: Total War musics and they will play in game depends on the situations. I hope you enjoy. To install : 1. I recommend you backup the "soundtrack.xml" file and "PC" folder contained in \Mount &...
  2. Mlirka

BL Bannerlord İçin Müzik Modu Atölyeye Eklenmiyor

Merhabalar Bannerlord için müzik modu yaptım fakat müzikler Modules klasöründe olmadığı için atölyeye ekleyemiyorum. Warband'a böyle sıkıntı yoktu acaba Bannerlord müziklerini atölyeye eklemek için bir yöntem var mı?
  3. Mlirka

Müzik Modu Yapımı

Merhabalar Bannerlord için müzik modu yapmak istiyorum fakat Warband kadar kolay olmayacak gibi Bannerlord'da müzikler parça parça ve komut satırıyla ilgili hiç bir fikrim yok acaba bu konuda bilginiz varsa bana yardımcı olur musunuz?
  4. Mlirka

Bulduğum bir kaç bug..

Merhaba bulduğum bir kaç bugu paylaşmak istiyorum. 1-Asaray tarafında ki turnuvalarda ki garip texture bug; 2-Oyunun başlangıç at koşu takımında atı kontrol eden kayışı hiç bir zaman tutmuyor başka bir koşu takımında bu sorunla karşılaşmadım sadece Light Harness de oluyor bu. 3-Bu at...
  5. Mlirka

[Öneri] Savaş Sonrası Sevinç

Savaş bittiği zaman kendi ordumuz seviniyor bizse öyle boş boş duruyoruz en azından bunun bir tuşu olsa biz de sevinsek o tuşa basınca güzel olmaz mıydı? Küçük bi istek umarım eklenir :)
  6. Mlirka

In Progress Haritada ki kareler ve Lycaron şehrinde ki garip görsel bug

Başlıkta da belirttiğim gibi, oyunun haritasında kare kare şeyler çıkıyor ve Lycaron şehrine girdiğimiz yerde mavimsi bi bug var. Fotoğraflar:
  7. Mlirka

Bannerlord in One Video :)

Just for fun :)
  8. Mlirka

Bannerlordu bir video ile özetledim iyi seyirler :)

Eğlence amaçlı yapılmıştır. :shifty:
  9. Mlirka

Hareketli Ana Menu (SORU)

Merhaba arkadaşlar acaba ana menüyü rome total war 1 deki gibi hareketli yapabilir miyiz rome dakini oraya ekleyecek bi kod var mi yardımcı olur musunuz?
  10. Mlirka

Rome Total War Muzik Modu

Rome Total War Muzik Modu İndirmek için atölyeden abone ola tıklayın indirmenin bitmesini bekleyin indirme tamamlandıktan sonra modulelerden Rome Total War Music Mod u seçip oyna ya basın eğer beğenirseniz lütfen modu oylayın teşekkürler :) Link kaldırıldı
  11. Mlirka

Rome Total War Music Mod(Copyright)

Warband Rome Total War Music Mod [center]Download: redacted.
  12. Mlirka

Grand Theft Auto V (GTA V)'i Adil kullanım kotası (AKN) Olmadan indirme rehber

Arkadaşlar bunun üzerinde çok çalıştım öncelikle arkadaşlar Nisan'ın 1 de modemin fişini çekin daha sonra 14 gün bekleyin daha sonra oyunu eğer Steamden aldıysanız ayın 7'sinde büyük ihtimalle ön yükleme açılır o zaman modeminizi açın daha sonra indirmeyi başlatın tahmini en fazla 5 ile 10 saat...
  13. Mlirka

76th Ağır Piyade Alayı (Yeniden Aktif)

Prusya (Almanca: Preußen), tarihin değişik dönemlerinde değişik anlamlarda kullanılmış bir deyim olmakla birlikte en çok 1713-1867 yılları arasında kendisine Prusya Krallığı adını veren Alman devleti anlamında kullanılır. Baltık Denizi kıyısında bir bölge olan Prusya başlangıçta, Brandenburg...
  14. Mlirka

76th Ağır Piyade Alayı -Yeniden- [Alımlar Açıktır] (Osmanlı Rütbeleri)

Konu Kilit... Klan Aktif Olmuyacaktır Anlayışınız İçin Teşekkürler...
  15. Mlirka

League of Legends

Evet önecelikle merhaba arkadaşlar biz lol(league of legends)de güzel bir oyuncu ortamı arıyoruz ve eğer gelmek isterseniz bana pm atın ve sizi ts 'ye davet edelim bazı koşullar vardır bunlar : -15 yaş üstü -Mikrofon(teamspeak için) -EU West' de olmanız beklyioruz...
  16. Mlirka

Napoleonic Wars Mod

Napoleonic Wars için mod sabit bir mod listesi veya konusu olması gerekiyor moderatör veya admin lütfen ekleyin...Ve bu modda ilk mini Türk modu olsun ;) Mini Müzik Mod Tanıtım Videosu [center]Tanıtım Videosu#2 Mini Müzik Mod v1.3 Final çıkmıştır. v1.2 Yenilikleri : -Dombıra kaldırılmıştır...
  17. Mlirka

76th Ağır Piyade Alayı [Alımlar Açıktır] {Askeri Yönetim} (Osmanlı Rütbeleri)

Sayfa Buraya Taşınmıştır... Tıklayın...
  18. Mlirka

HDR low and disable not high help

Hi HDR mode settings low and disabled why turn on high please help
  19. Mlirka

Flawless Victory Anısına...

Fv'nin Anısına Resimler... 8-) Teşekkürler Mustafa_Kem söylediğin dikkate alınmıştır... Fv'li arkadaşlar lütfen buraya Fv ile ilgili güzel anı resimlerinizi paylaşın...
  20. Mlirka

Admin veya Moderetör lütfen bi silin bu konuyu ben silemiyorum...

... Yanlışlık ile açtım özür diliyorum admin siler misin konuyu
Back
Top Bottom