Search results for query: *

• Users: Dr.Nyber
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Dr.Nyber

Tarihi Geri Alırsak Her Şey Aynı Şekilde Mi Gerçekleşir?

Sizce tarihi 15 milyar yıl öncesine alacak olursak, tarihteki her şey %100 olarak aynı şekilde mi gerçekleşir? Bana kalırsa öyle olur. İlk başta bir kaç bin yıl sonra meydana gelecek en ufak bir olayın bile tarihte çok fazla değişime sebep olacağını düşünüyordum. Ama biraz düşününce o meydana...
  2. Dr.Nyber

Drink Pro Tycoon Version 1.03

In Drink Pro Tycoon you create your dreams company and dominate world drink industry. Create best drinks and make best advertisement campaigns. Invent newest technologies and market your drinks in the best way.     Detailed Drink Production System   Decide everything which are in your...
  3. Dr.Nyber

Drink Pro Tycoon V1.07

Drink Pro Tycoon'da hayallerinin şirketini kurup dünya içecek endüstrisini domine edebilirsin. En güzel içecekleri ve reklamları üret, yepyeni teknolojiler geliştir, ve içeceklerini en etkili şekilde pazarla. Fabrikalarını Yönet *Avrupanın dört bir yanında yepyeni fabrikalar kur ve...
  4. Dr.Nyber

İngilizce Öğrenmek

Daha önce muhtemelen bunun hakkında bir konu açılmıştır forumda ama ben bulamadım. YDS platformunu gördüm sadece. Gelecek sene Lise 3'e geçeceğim. YGS,LYS ile uğraşmak istemiyorum ve bizim okuldaki İngilizce öğretmenimiz SAT Sınavı(Amerika'da Üniversite Okumak İsteyenler İçin Bir Sınav)'na...
  5. Dr.Nyber

2018'e Bir Not Bırak

Daha önce bu tarz bir konu açılmıştı ancak çok güzel uygulanmamıştı. Konunun mantığı basit 2018 yılına bir not yazacaksıniz, ben Cuma akşamı konuyu kilitleyeceğim ve 2018 yılında yeniden açacağım. Ben başlıyorum. Ağustos ayından beri devam ettirdiğim oyun projemi 2018 yılına kadar sonlandırmak...
  6. Dr.Nyber

Psikoloji Okumak

Herkese merhaba bugün TM okumaya karar verdim ve bölümlrri araştırıyorum. Psikoloji her zaman ilgimi çeken bir konu oldu benim için ve Psikoloji okumak istiyorum. Ama bu bölüm hakkında internette araştırma yaptığım halde bazı konular kafama takıldı. Ornegin maaşlar, 2.5 3 milyar maaş alan...
  7. Dr.Nyber

İsrail Gazze'yi Vurdu.

İsrail savaş uçakları Gazze'ye hava saldırıları düzenledi. İsrail ordusundan öğle saatlerinde yapılan açıklamada, Gazze'den atılan bir roketin İsrail'in Siderot kentindeki açık bir alana düştüğü, olayda ölen ya da yaralananın ise bulunmadığı duyurulmuştu. Ordu daha sonra Gazze Şeridi'nin...
  8. Dr.Nyber

Üstteki Üye'ye Lakap Tak

Oyunun mantığı basit, üstteki üyeye forumdaki profiline uygun bir Lakap takmak. 
  9. Dr.Nyber

Üstteki Üyenin Kullanıcı Adını Nasıl Okuyorsun?

Karşılıklı oylamak yasaktır.
  10. Dr.Nyber

Üsttekinin Kullanıcı Adını Oyla

Üstteki üyenin kullanıcı adına 10 üzerinden bir puan vereceğiz adından anlaşıldığı gibi. Karşılıklı oylamak yasak.
  11. Dr.Nyber

Oyun Geliştiriciliği

Bu konuda Oyun geliştiriciliği hakkında bazı yazılar yazmayı planlıyorum. Yeni başlayacak kişilere yardımcı olacaktır. Forumda modelleme, kodlama veya animasyon konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlar da bir şeyler yazarsa çok güzel olur bence. Yazıları spoiler içine ekleyeceğim, konusunun...
  12. Dr.Nyber

Erdoğan, Dünya Yıldızları ile futbol oynayacak.

Antalyaspor'un Kamerunlu futbolcusu Samuel Eto'o, adını taşıyan vakfın Afrikalı çocuklar yararına düzenlediği ve dünya yıldızlarının top koşturacağı karşılaşmaya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı davet etti. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, sosyal medya hesaplarından...
  13. Dr.Nyber

Sınıf Ortalaması 1 İse

Herkese merhaba, bizim okulun dil anlatım öğretmeni psikopat. Sınavda çok zor sordu ve ortalamamiz 47,47 bir yerden ortalama 1'in altındaysa sınavı yeniden yapmak zorunda diye duydum doğru mu?
  14. Dr.Nyber

Akinator

2012 Yılında bir konu varmış ama şuan aktif olmadığı için yenisini açıyorum. Akinator aslında bir cin. Ve size sorular soruyor. Sizin verdiğiniz cevaplara göre aklınızda tuttuğunuz karakteri buluyor. Bazı şahısları bulması birkaç soru sürerken 75-80'e kadar çıkarabilirsiniz. Akinator
  15. Dr.Nyber

İngilizceyi Anlamak İstiyorum

Daha öönce bu tarz konular olmuşsa kusura bakmayın. Şimdi başlıkta da dediğim gibi İngilizceyi anlamak istiyorum. Okuduğumu anlıyorum biraz da dinlediğimden birkaç kelime anca ayırt edebiliyorum. Ne önerirsiniz?
  16. Dr.Nyber

Unity 3D C# Platformu 2.Ders (Değişkenler)

Merhaba arkadaşlar, bu konuyu açma sebebim forumda bir sürü kişinin oyun yapmak hakkında bilgi sahibi olmak istemesi. Daha çok işin yazılımı üstünde duracağım çünkü bence C# konusunda azıcık bilgiye sahip olmanızın oyun ve program yapmanızda size çok faydası dokunur. Ayrıca bu konuda...
  17. Dr.Nyber

The Forest

Beyler oyunu çok bilmediğimden çok fazla anlatamayacağım. Ama oyunun senaryosundan bahsedebilirim. Oyunun başında karakterimiz klasik olarak uçak kazası sonucu bir adaya düşüyor ama öyle bir adaki yamyamlar,köpek balıkları, timsah ne halt ararsan var. Ben oyunu bugün satın aldım. Valla baya...
  18. Dr.Nyber

Türk Takımlarının Son Yıllardaki Avrupa Performansı

Ben de Beşiktaşlı olarak bene en iyi takım Fenerbahçe. Çünkü her sene ilk 2'de neredeyse. Hep şampiyonluk yarışında. Galatasaray bir ara bayağı düşmüştü. Beşiktaş da aynı, 3.'lükten çıkamıyoruz ama son senelerde Türkiye'yi en iyi temsil eden takım bence Beşiktaş.
  19. Dr.Nyber

Loot For Live

#Düzenlenecek
Back
Top Bottom