Search results for query: *

• Users: assasin1
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. assasin1

Diplomasi Mod Sorunu

Arkadaşlar benim bir sorunum var diplomasi modu indirdim kurdum,oyunu açtım,kendime bir karakter yarattım ve oyuna girdim.Bundan sonra hangi kaleye,köye,şehre girersem gireyim kale yok,dümdüz ovaya giriyorum :cry: :( Bunun bir çözümü var mıdır?Ne yapmalıyım?
  2. assasin1

Oyunun Eksileri Ve Artıları

Arkadaşlar bu konuda size göre oyunun eksik taraflarını ve artı taraflarını dile getirebilirsiniz.Böylece hem oyunu yeni alacaklara oyunla ilgili fikirler vermiş oluruz hem de oyunla yeni tanışan arkadaşlarımızı bilgilendirmiş oluruz. Benim fikrim oyunda kalelerin ve şehirlerin gerçek...
  3. assasin1

Nara Atma

Arkadaşlar MB NW oynarken nara atılıyor ya;onun özel bir tuşu var mı?Yoksa oyun otomatik mi atıyor. Şimdiden teşekkürler.
  4. assasin1

Assasin's Creed

...
  5. assasin1

Eşlik Etmek

Arkadaşlar,ben Warband oynarken mareşel bana emir veriyor beni takip et diye. Takip ederken ise başka lordlarda ''Eşlik Ediyor:xxx kişisi'' diyor.Yani demek istediğim eşlik etmek için özel bir şey yapmamız gerekiyor mu :?:
  6. assasin1

Moderatörlük

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam herkesten özür dilerim. Steam'da bir klana üye oldum.Moderatör olmak istiyorum.Fakat yöneticimiz beni nasıl moderatör yapacak? Şimdiden teşekkür ederim.
Back
Top Bottom