Search results for query: *

• Users: ErtuBey
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. ErtuBey

Soru-Steam L4D2

10 15 gün önce left 4 dead 2 almıştım steam üzerinden oyun yaklaşık 15 gb oldugu için de başka bir pc den disk aracılıgıyla aldım ve kendi bilgisayarımdaki steam steamapps common un içine attım.Sonra Steamde l4d2 yi yükle dedim ve steam dosyaları tarayıp oyunu buldu açtım birkaç kere...
  2. ErtuBey

WFas şampiyonası

Sd nin 15-5 lik galibiyetine rağmen maç öncesi ve sonrasında yapılan aşağılamalar ve hakaretler ve küfürlerden dolayı sd klanını diskalifiye edilmiştir. BattalMalkoc Son olarak ertu olarak bir ekleme yapayım,  Maç öncesinde Başarılar dileyip maçta grandturk olarak tek kelime etmememize...
  3. ErtuBey

Warband açılma sorunu

Beyler şöyle bir sorun var, steam kütüphaneden oyunu açıyorum.Warband çalıştırılmaya hazırlanıyor vesaire diyor ama açılmıyor hatta bazen sadece oyun kapanınca gelen steam etkinlikleri sayfası vesaire açılıyor.Görev yöneticisinde açık falan kalmıyor, oyun dosyalararını kontrol falan da ettirdim...
  4. ErtuBey

işletim sistemini silmek

Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımda xp home ve xp professional edition vardı.Ben bu 2 sini silmeden win7 yükledim.Böylece bilgisayarımda 3 işletim sistemi oldu, şimdi ben bu xp leri msconfig yardımıyla olur farklı yoldan olur, nasıl silerim bilen var mı ? Biçimlendirme olayını söylemeyin...
  5. ErtuBey

Napoelonic Wars Harita Yapımı

Arkadaşlar Ben klanım için oyun içi antrenman ve eğlence mapları oluşturmak istiyorum bunu hangi programla nasıl yapabilecegimi anlatan bir konu var mı varsa linkini atarsanız sevinirim şahsen aradım ama bulamadım.
  6. ErtuBey

11thKGL ~

[table] [tr] Hakkımızda 11th_KGL birliği 01.02.2013 Tarihinde 4 arkadaş tarafından kuruldu.(EnesBey, ErtuBey, OsmanPaşa, İpram).İlk senemizde çok eğlenceli maçlar yaptık ve çeşitli eventlere katıldık, klan liderlerinin Üniversite sınavı pasifliği nedeniyle pasife geçmiştik.Pasiflik sona...
  7. ErtuBey

LHussars-LegendaryHussars

LHussars-LegendaryHussars Sancak paketini indirmek için tıklayın! Yöneticiler [] [Lider] LHussars_KARADAYI Üyelerimiz LHussars_Yunushan19071 LHussars_emrebey LHussars_Sahin LHussars_Krolprolocy LHussars_black_angel LHussars_Omer LHussars_Oztas LHussars_SteppeRaider...
  8. ErtuBey

Yeni Batman -Cristian Bale yerine ben affleck

Batman ile Superman'i karşı karşıya getirecek olan filmde Yarasa Adam'ı canlandıracak olan aktör Ben Affleck olarak açıklandı. 41 yaşındaki yıldızın rol arkadaşı ise İngiliz aktör Henry Cavill olacak. Bu açıklamanı ardından, sosyal medya bu haberle çalkalanmaya başladı. 'Son Batman Christian...
  9. ErtuBey

[Rage~]Rage's Swords- Alım Vardır

Rage's Swords Üyeler Rage~CuirassierStorm[Lider-Pasif] Rage~BaTuHaN[Lider-Aktif] Rage~BarisBey [Eğitim-Taktik] Rage~Yafes Rage~İbraam_Zubukzaade[Pasif] Rage~0zkan Rage~PhoSPhoruS Rage~Exaggg Rage~SirNimbus Rage~Kasva Rage~MustafaKemal Rage~SuqLaT Rage~Berk Rage~OttomanSlap Rage~Draq...
  10. ErtuBey

11thKGL[1 sene boyunca Pasif]

[table] [tr] Hakkımızda 11th_KGL klanı 01.02.2013 Tarihinde 4 arkadaş tarafından kuruldu.(EnesBey, ErtuBey, OsmanPaşa, ÖmerBey).Amacımız NW oyununu sevdirmek, oynarken eğlenmek ve çoğu klandaki gibi yeni arkadaşlıklar kurmak.Bu doğrultuda oyununu oynayan ve takım arkadaşlarına saygılı olan...
  11. ErtuBey

11Th_KGL [Alım Mevcut]

s
  12. ErtuBey

BarBarTURK Klanı (Alımlar Açıktır)

BarBarTURK Sancak paketini indirmek için tıklayın! Yöneticiler [Lider] BarBarTURK_HüseyinBurak [Lider] BarBarTURK_ErtugrulBey Üyelerimiz BarBarTURK_HuseyinBurak BarBarTURK_ErtuBey BarBarTURK_Guner BarBarTURK_SercanBey BarBarTURK_Beşiktaşlı BarBarTURK_NuriBey BarBarTURK_BattalGazi...
Back
Top Bottom