Search results for query: *

1. ErtuBey

[BEAST#1] Rosters

Player Addition

Team Name: GrandTURK
    Name of player(s):
    Neyzen Tevfik

Player Removal

Name of player(s):
    Diagonal
  2. ErtuBey

[BEAST#1] Group B

21.06.2020 GrandTURK vs Hawkband & XIIIth Tagma first match date

21.00 GMT +3 20.00 CEST(Central European Time)
  3. ErtuBey

[BEAST#1] Rosters

Player Addition

Team Name:GrandTURK
    Name of player(s):
    Fenimol

Player Addition

Name of player(s):
    DiagonaL

Player Removal

Name of player(s):
    Kalashinkov

Player Removal

Name of player(s):
    Bosphorus
  4. ErtuBey

GrandTURK [GT] - İnaktif

5F45C97BB2B35030B97048920EE5696404C82796

155BF51558474C1406D117D719B6687C6BADBC9B

88DFC89684DC1A865BA42C8472A5EBFA6D04153F
  5. ErtuBey

[BEAST#1] Rosters

2 additions and 2 removals for GrandTURK

Code:
    Player Addition

Name of player(s):
    Est

Code:
    Player Addition

Name of player(s):
    Zodiac

Player Removal

Name of player(s):
    ABV

Player Removal

Team Name:
    Name of player(s):

6. ErtuBey

[MBCL] Week 3

Maybe one  middle europa-based server could have been used in this tournament but i suppose its too late for a change like this.
  7. ErtuBey

[MBCL] Week 1

1st Spawn GT:2 Darkillusion:2
    DC13DCF80EE3F34F4F270CDB266ACF14F4687E95
    2nd Spawn  GT:0 Darkillusion:3
    8dWEv7.jpg
    3rd Spawn GT:4 Darkillusion:0
    YN85LZ.jpg
    Last Spawn GT:3 Darkillusion:1
    aG8BQQ.jpg

Thx to amalaric i got the ss of first spawn
  8. ErtuBey

{Anadolu Akıncıları}{AKN}

O değil de zamanında olsa şu ss'ler kavga çıkarırdı.Derdim ki  2 tarafında birbirini böyle yendiği belki 40 maç olmuştur niye koyuyorsun.Ama bu oyun artık çok nostaljik geliyor bana nedense.Üzerine zamanında çocuklarla sen yendin ben yendim diye kavgalar falan etmişiz arada açıp açıp neşeleniyorum falan.Aleykümselam bu arada.
  9. ErtuBey

2.Sezon Hakkında!

Kiron said:
    Saçma ve ilginç kavgalar etmek yerine "ortak" bir şeyler yapabilseydiniz  ve bunu yapamazken bile bahaneniz "ama o böyle, bu beni dürttü" vs. olmasa da şu alt bölümün hakkını çıkarabilseniz keşke. Belki de kendi sonsuz döngüsüne sıkışmış bu DLC'nin Türkçe komunitesinin biraz olsun itibar kazanmasına vesile olurdunuz. Yeni bir oyuncu olsaydım ve şu yorumları okuyusaydım,hayatta oynama kararımı sürdürmezdim.

Yıl olmuş 2017, artık çok geç belli ki. Bannerlord'a artık... Napolyon Savaşları için bir defa açıldı  komuniteye kefil olanlar tarafından ancak belli ki gerçekten ihtiyaç yokmuş ki işe yaramadı. Hayal kırıklığı yarattı insanların kişisel kavgaları sebebiyle. Herneyse, 2.sezon denemesi başarısız olursa veya bir mucize olur "bir ağızla" 3.sezonu yapmak isterseniz başarılı bir 2. sezonu takiben, emek itibariyle turnuva sahibinden izin almanız gerekmekte yetkilerin devri için. Kimsenin keyfine göre birini ekarte edemeyiz. Aksi takdirde bu bölümün bir başka isimle açılacak herhangi bir alt foruma belli ki ihtiyacı yok.

Saygıdeğer adminlerden biri gelip burada çok güzel özetlemiş NW Türkiye'nin community sini.Buna rağmen halen insanlar birbiriyle atışmaya tartışmaya çalışıyor.
    Son olarak;
    SooNational ALAYINA KARŞI ULAN!!!11!111
  10. ErtuBey

71 ° Reggimento di Tempesta

İstesen de istemesen de yazdıklarım sayfanda yer kaplayacak.Paşa paşa okuyacaksın.Oyun çıktığından beri aktif ve pasif olarak komünitenin parçası olmuş biri olarak senin ne kadar sıkıntılı bir arkadaş olduğunu üç aşağı beş yukarı biliyorum.Ünün, şanın, tanınırlığın bu.Hır gür çıkaran, mental olarak geride kalmış bir insan olarak biliniyorsun.Daha fazla bu atarlı giderli tavırlarına devam etmemeni tavsiye ediyorum.Çünkü devam edersen bu 'ergen'  tarzında yakıştırmaları çok sık duyacaksın.

Şu de'leri da'ları ayrı yazmandan bile yaşının küçük olduğu belli oluyor.Belki yaşın 10-15 arasında değildir ama akıl yaşında ciddi bir düşüklük var, seviyeli bir şekilde seninle tartışmak istedikçe herhangi bir güce sahipmişsin gibi palavralar atıyorsun.Eğer sadece sen yazacak olsaydın burası senin bloğun olurdu, burası forum.Başkalarının yorumlarını kaldıracak olgunluğa sahip değilsen zaten gerek yok daha fazla söze.
  11. ErtuBey

Limoncuk said:
    R2 said:
    O değil nw forumuna bakmayalı belki yıl oldu ama hala aynı geyik.Birbirine hava atma derdinde olan ergen tipler, hatası fotografla tescillenmesine rağmen kendine toz kondurmayan klan liderleri falan.Burada hata, suç belliyken hala bunu göz önüne çıkarana posta koyma derdindesin.Keşke efendi efendi oyununu oynayabilse taraflar.

Psikolojide duyum ve algıyı biraz anlatmak istiyorum sana , duyum insanın dışarıdan veya içeriden gelen uyarıları çeşitli duyu organlarıyla tespit etmesi ve bunları beyine göndermesidir senin az önce kullandığın duyum görme duyumu oluyor , algı ise beyinin bunu işleyip algılamasını kapsayan çok daha karmaşık zihinsel ve psikolojik etmenlerin bulunduğu bir durumdur şimdi burada anlamadığın olay meselenin 57th liderleriyle çözümlenmiş olmasına rağmen bu hadsiz arkadaşın olayı hala devam ettirmesi ve gereksiz yere buraya yazmasıdır şimdi ya git bir doktora görün yada benim burada boş yere canımı sıkma . Ben olayın belirtilmesine sinirlenmedim olayın çözülmüş olmasına rağmen devam ettirilmesine sinirlendim bunuda belirtmek istiyorum .

Tam olarak bu durumdan bahsediyorum zaten, eleştirdiğim direkt olarak bu komünite.O adamın yaptığı da ortalığı karıştırmaktan başka değil senin yaptıgın da.Şöyle ergen ergen git doktora görün diyecek kadar alçalmayın arkadaşlar üzüyorsunuz.Cidden uzun süredir şu şekilde hareketlerle laf soktuğunu sanan çocuk ruhlu tipler var.Kurtulun artık şu kafadan oyundan zevk almaya bakın.
  12. ErtuBey

O değil nw forumuna bakmayalı belki yıl oldu ama hala aynı geyik.Birbirine hava atma derdinde olan ergen tipler, hatası fotografla tescillenmesine rağmen kendine toz kondurmayan klan liderleri falan.Burada hata, suç belliyken hala bunu göz önüne çıkarana posta koyma derdindesin.Keşke efendi efendi oyununu oynayabilse taraflar.
  13. ErtuBey

League Of Legends | 6. Sezon

http://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/430549825/203119956

Fed kha zix oyun sonunda 200 canlı caitlyn i alamıyordu, vayne kite bilmiyordu derken felç bir oyun.Adc çok büyük etken bu oyunda.
  14. ErtuBey

16th Band of the Brothers - Alımlar Açık

Başarılar mikail ve berent.Semihi oynatmazsanız başarılı olursunuz  :twisted:
  15. ErtuBey

German_Server_coop'da Irkçılık

Ben bugün sw açsam ve seni banlasam, sebebi ne olursa olsun benim hakkımda hiçbir şey yapamazsın.Kan benim damar benim çünkü.Adam kendi sw'sinde istediğini yapar sebebi de seni ilgilendirmez bu bir.İkinci bir durum ise şikayetinin gerçekliği.Böyle şikayetleri olan çok insan gördüm ama yarısının ya ingilizcesi yok sebebini anlamamış yada yediremediği için yazıp şikayet eden insanlardı.Adam 'only english' serverda türkçe konuşuyor sonra kendini kickleyen admine ırkçı olduğunu söylüyor vs.

Senin burada yapabileceğin tek şey olan biteni ayrıntıları ve sebep sonuç ilişkisi içinde anlatıp başkalarının bu server'ı boykot etmesini sağlamak olabilir.Elinden gelecek tek şey budur.Ben sana hukuk oku demiyorum ama en azından biraz bilgili olmakta fayda var.
  16. ErtuBey

11thKGL ~

Teşekkürler baylar.
  17. ErtuBey

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

SultanKutuz said:
    Seslerin değişmesi güzel olabilirdi.
  18. ErtuBey

belli bir limit var, o limite kadar yardımcı olabiiyorlar bana 34 lazımdı vermişlerdi
  19. ErtuBey

Demin bir ranked girdim, 2 pre biri jung biri mid.Başta sıradan ergen muhabbeti dönüyor aralarında Türkçe.Botta ezreal feedlemye başlayınca bi anda ingilizce flame lemeye başladılar.Yok efendim worst carry, im done, its over i will not play this anymore falan.Ezreal da 0 10 mu ne yani cidden aslına bakarsan hakediyor bir yerde ama bu 2 cocuk ingilizce konusarak suçu başkasına atıyorlar sadece adam azir ile midde gragasa ezilmiş ultisini kullanacagı yeri falan bilmiyor, lee sin desen sadece presine gang atmasına ragmen orayı da kaybetmişler.Böyle saçma bi oyunda bu 2'li oyundaki herkese ingilizce rage atıp oyunu sattılar.Çok enteresan valla  :facepalm:
  20. ErtuBey

Spor Toto Süper Lig

Balex said:
    R2 said:
    Adam argümansız desteksiz trabzon terörist demiş,
    Ne için sınanıyorum daha anlayamadım valla. Trabzon hakkında konuşurken Türkiye'de rahat 30-40 milyon kişinin haberdar olduğu olaylar hakkında kanıt sunmama gerek yok. Sen bilmiyorsan zahmet edip biraz kaldır biryerlerini de öğreniver. Kaldı ki bunlar sadece son 4-5 yılı kapsıyor. Sayfalar önce, o çok entereasan iletilerin arasında benden hızlı davranan Göker'in attığı iletileri incele de öyle konuşalım. Cevap verdiğim adam da senin gibi Fener mi!!1!!11 diye atlıyordu. Bir gün anlama yeteneğine kavuşursunuz umarım.

next please

Küçük bi çocuk gibisin.

Şampiyon BEŞİKTAŞ !!
Back
Top Bottom