Search results for query: *

• Users: onur1
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. onur1

Diplomasi 4.3 Warband 1.154 için çalışırmı

Evet arkadaşlar konu başlıkta belirttiğim gibi. Warband 1.154 versiyonunu oynuyorum ama diplomasi 1.153 için. Uyumlu çalışırmı?
  2. onur1

Derebeyleri ile İlişkiyi Arttırma

Arkadaşlar derebeyleri ile ilişkimi arttırmak için bir hile veya program varmı? Varsa bana nasıl kullanacağımı söylermisiniz yada forumda varsa linkini atarmısınız ? Artık normal uğraşmaktan bıktım da.
  3. onur1

Bir Kaç Öneri

Bilmiyorum ne kadar dikkate alınıyor ama bende kafamdakileri yazayım. Çeşitli Bakanlar ve Toplantı Salonu Yoldaş yerine özel görevliler olabilir.   Not : 2. fikrimi anlatamadım pek o yüzden bu adam hangi kafada tarzı yorumlar yazmazsanız sevinirim.Ha illa ki yazıcaksanız
  4. onur1

Vergi Kaybı Sorunu ve küçük bir soru

Selam arkadaşlar. Warband da kendi krallığım var. 4 şehir ve bir kaç köy ve kalem var. Şehirlerin refah durumu ortalama - zengin arası köylerimin ki ise ortalama genellikli. Yalnız çok sıkıcı bir sorunum var.Haftalık bütçem hep zarara gidiyor çünkü her hafta en az 20.000 ( yirmi bin ) dinar...
  5. onur1

En İyi Mızrak - Kılıç

Merhaba arkadaşlar. Merak ettiğim bir konu var. Warband'ın  Saplama Değeri olarak en yüksek hasar veren mızrağı (kargı değil) ve savurma, hız, silah uzunluğu olarak en yüksek hasar veren veya en iyisi bu denilebilecek tek elli ve çift elli kılıçlarının adları ne acaba ?  [ Kılıçlarda saplama...
Back
Top Bottom