Search results for query: *

1. I.Süleyman

Vücut Geliştirme & Fitness

İri kollara, geniş omuzlara, balon gibi göğüslere, ve tank gibi omuz başları.. Herkesin hayalidir. Halk arasında daha farklı durmak ve ilgi çekici olmak için vücudunuzu kullanacağınız en iyi spor dalıdır. Aynı zamanda dünyanın en zor sporudur. Mikron mikron ilerleyen kaslarla başa çıkmaya...
  2. I.Süleyman

Modul Sistem İle Oyuna Animasyon Eklemek

Merhaba arkadaşlar uzun süredir modul sistemle uğraşmıyordum zaten pekde bir bilgim yoktu :). Başlıktada belirttiğim gibi şuan elimde bir animasyon dosyası var. Klasörümde Sounds SceneObj ve Resource dosyaları mevcutt aynı zamanda module.ini de. Fakat bapzı modul sistem dosyları var alttaki...
  3. I.Süleyman

UZAYDAN CANLI YAYIN

Evet arkadaşlar NASA'yı ve NATIONAL GEOGRAPHIC İsmini bir çok kez duymuşsunuzdur belki.Natgeo ve Nasa işbirliği ile Turkcellinde desteği ile Bugün gece saat 02:00 'da NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL dan yayınlanacak olan Uzaydan Canlı Yayını sakın kaçırmayın. AÇIKLAMA Bütün gözler gökyüzünde...
  4. I.Süleyman

Köy halkını isyana teşvik etmek ve Diyalogları uzatmak

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin herkeze.Benim sizlere bir sorum oluacaktı. Bir modda köylüleri isyana nasıl teşvik edebiliriz. ve savaş alanlarını edit moddanmı editleye biliriz ? Ayrıca var olan diyaloglar var ya hani sen cevap verirsin o verir sonra biter. 2 kez karşılıklı konuşuluyor diyelim...
  5. I.Süleyman

[SP] Şehzade Mustafa

Senaryo Şehzade Mustafa babasının ordugahına çağrılması üzerine konyaya doğru ilerlerken Yahya bey,validesi Mahidevran sultan,aklına girmiş ve kanuninin onu idam ettireceğini onun aklına sokmuştur.Yeniçeriyi arkasına alan Mustafa,Konya'ya ilerler ve bunu haber alan Rüstem Paşa Konya yakınlarında...
  6. I.Süleyman

Film Portalı - Yaptığımız Yapacağımız Bütün Kısa Filmler - Malazgirt Fragmanı !!

GROW P R O D U C T İ O N S ÖNSÖZ Öncelikle herkeze merhabalar.Bilenler zaten biliyorda biz bilmeyenlere anlatalım , Önceden Söğütten Çınara dizisinde görev alıyorduk ve diziyi sürdürüyorduk.Lakin sonradan aldığımız bir kararla ekibim ve ben diziyi askıya aldık artık Söğütten Çınara dizisini...
  7. I.Süleyman

Error getting file recompiled effect Edit Mode

as I indicated in Edit mode, the effect file will be recompiled error does not turn in any mode, edit mode. a version of 1.158.
  8. I.Süleyman

Edit Modda effect file recompiled Hatası

belirttiğim gibi Edit Modda effect file recompiled Hatası alıyorum mod ender oğuzun ottoman modudur. sürümüm 1.158dir.
  9. I.Süleyman

M&B Warband : Çömelme , Diz Çökme

Yukarıda Belirttiğim Gibi Warbandda BUnlar Yapılabılıyormu. Oturma Çömelme Dizçökme Vb.. Şimdiden Sağolun
  10. I.Süleyman

Saray Kapısı

Bence Yeni SÜrümler İçin Şöyle Bir Fikrim Var Biz Köylerdeyken Kalelerdeyken Zaman Geçsin. Gündüz Olsun İkindi gibi .. Ama Hızlı Geçsin Aynı Zamanda Dışarda Olaylar Sürsün. Birde Biz Ziyafet Verirken Kalede Oldugumuzda Gelen Lordlar İçeri Girebilsin Ama Biz Kaledeken Mesela Kapı Açılıp İçeri...
  11. I.Süleyman

Ses Değiştirme

başlıktada belirttiğim gibi 3 - 4 gündür arıyorum sesimi nasıl degise bilirim die efektlerden daha kalın veya ince bildiniz programlar varmı ama çok kalında olmuyacak 40 50 yasında gibi olsun
  12. I.Süleyman

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi

Çanakkale Zaferi Araştırma : Çanakkale Savaşı, I. Dünya Savaşı sırasında 1915-1916 yılları arasında Gelibolu Yarımadası'nda Osmanlı İmparatorluğu ile İtilaf Devletleri arasında yapılan deniz ve kara muharebeleridir. İtilaf Devletleri; Osmanlı İmparatorluğu'nun başkenti konumundaki İstanbul'u...
  13. I.Süleyman

Warband Free Lok

Arkadaslar Warbandda Free Look Oluyormu Mesela karekteri yönetiyorum birdn free look olabiliyormuyum ama karekterim durucak aynı şu videodaki gibi http://www.youtube.com/watch?v=nTFxKohxFCw
  14. I.Süleyman

Krallıkların Toprak Sınırlarını Ayarlamak

evet bu mümkünmü mesela ben svadyalıların topraklarını yarı yarıya azatltıcam dıyelım yerıne baska kralık koyucam geri kalan onun olucak mesela svadyada praven suna baska krallıga vyincourd tevarin gibi kaleleri verebiliyormuyum veriliyorsa nasıl oluyor bir yardımcı olurmusunuz  ?
  15. I.Süleyman

[Dizi] Söğütten Çınara YENİ FRAGMAN

Söğütten Çınara Dizisi Kaldığı yerden devam ediyor..İlk Fragmanımız yayınlandı.Ve şimdi 2.sezon'un sarsıcı jeneriği ile sizleri başbaşa bırakacağız.. 1. SEZON Bölümler - Fragmanlar 1.SEZON JENERİĞİMİZ:  http://www.youtube.com/watch?v=8iF-BnygJbE 1.BÖLÜM ...
  16. I.Süleyman

Kalradyada Osmanlı / Bölüm 7 ÇIKTI

Hikayenin Resmi Çıkış Tarihi 03.02.13'Dür Şubat 3 'Den Bu Yana 16 Günde 4 Bölüm Çıkmıştır. 20 Şubat 2013 'De Kitap Sanal Olarak Basılacaktır. Basım Piramid Yapım Tarafından Gerçekleşicektir. Bu Kitap Kalradya Tarihinden Kurgulanarak Yapılmıştır. Yapım : Piramid Productions® Yazar : Eyüp Dursun...
  17. I.Süleyman

yav arkadaşlar bu modun sp si varmı

war in the east diye bir mod var çok güzel gerçekten mp si çıkmış sp varmı göremedim ?
  18. I.Süleyman

Türklerin Kalradya Sahnesine Çıkışı / Bölüm : 2

Kitap Adı : Kalradyada Bozkurt Mağarası Konu : Türklerin Calradia Sahnesi Sayfa 4 - 6 : Birleşme -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TÜRKLERİN CALRADİA SAHNESİNE GİRİŞİ BÖLÜM 2 : Birleşme Tepedeki Dağdaki...
  19. I.Süleyman

Arkadaşlar Çok Anormal Bişey

ya ben normal warbandı oynuyordum gayet iyi bu sabah kalktım açtım birden şu hatayı verdi RGL WARNİNG Audio system was not initialized correctly Error Code : 60 oyunu kaldırıp denedim olmadı lütfen yardım edin
  20. I.Süleyman

Warband'ta 2'Lİ 3'LÜ VE 4'LÜ SIRA

Arkadaşlar ben bir modun resminde gördüm şhopmu diye baktım degil hepsi farklı sakallı bıyıklı bu nasıl oluyor ben aynı tür askeri 4 lü sıra yapabilirmiyim örnein piyadeleri 3erli yapabilirmiyim bu nasıl oluyor bilen varda solerse iyi olur
Back
Top Bottom