Search results for query: *

• Users: WereBear
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. WereBear

Steam Güncelleme Sorunu

Steam'ı açmaya çalıştığımda böyle oluyor ve kapanıyor. Tekrar deniyorum yine aynısı. Oyunların yedeklerini alarak Steam'ı sildim, D'den C'ye kurdum Steam'ı yinede işe yaramadı. Regedit'teki steam verilerini sildim yine işe yaramadı. Nasıl çözebilirim ?  :facepalm: Edit: Steam'a ait tüm verileri...
  2. WereBear

Steam Sildiğim Dosyayı Geri Yüklüyor

AC Revelations oynarken çok sık FPS drop yaşıyorum ve bu oyunu oynanılmaz hale getiriyor. İnternette bu problemi çoğu kişi oyunun klasöründeki bir dosyayı silerek çözmüş. Ben ise bu dosyayı sildiğimde dosya(394kb) Steam 250 MB'lık bir indirme yapıyor ve o dosyayı geri getiriyor. O dosyayı...
  3. WereBear

Game Booster

Game Booster'ın işe yaradığını duydum ve bende bazı oyunlarda sıkça FPS düşüşü yaşadığım için indirdim. Game Booster'dan herhangi bir oyuna girince bilgisayar(dizüstü) kendini kapatıyor. Ne yapmalıyım ? Bir çözümü var mı ?
  4. WereBear

Tablet Önerisi

Aşağıda yazdığım özelliklerde bir tablet arıyorum. -Bu oyunları kasmadan,donmadan rahat bir biçimde kaldırabilmeli (Vegas Gangsteri, Asphalt 8, Real Racing 3) -Kamerası kabul edilebilecek bir düzeyde çekim yapabilmeli. -Servisi kaliteli olmalı -Fiyatı ise maksimum 400 TL olmalı. Asus MeMoPaD 7...
  5. WereBear

Diablo II

Benimle Beraber Diablo II oynamak isteyen var mı? İP üzerinden oyanayabiliriz.Biliyorum oyun baya bir eskidi ama olsun hala oynayanlar vardır belki ben gibi :) Oynamak isteyen bana mesaj atsan ona göre ayarlarız bir şeyler :)
  6. WereBear

Warband'a Ateşli Silahlar Modu

MB Warband Native'ye ateşli silahlar ekleyen bir mod var mı? Sadece tüfek eklese yeter :)
  7. WereBear

Floris Mod Çalışmayı Durdurdu

Arakadşlar ben bugün MB Warband'a Floris Expanded Mod'u kurdum.Oyundayken turnuvaya çağırıldım.Turnuvaya katıl dedim MB Warband.exe çalışmayı durdurdu dedi.Ne yapabilirim? Bu arada belki gerekli olur sistemim: 8 GB Ram 4 GB AMD Radeon HD ekran kartı İntel Core i5 işlemci 64 Bit Windows 7
  8. WereBear

MB Warband Evlenme Sorunu

Arkadaşlar ben MB Warband'da bir leydi ile aramı 19 yaptım.Öğrendiğim 5 tane şiir vardı.Hepsinide okudum.Daha fazla şiir bilmediğim için nasıl ilişkimi yükseltebilirim?
Back
Top Bottom