Search results for query: *

• Users: ReboRN42O
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. ReboRN42O

oyun sahipliği hk.

arkadaşlar oyunum orjinal ve ana taleworlds sayfasında oyunu doğruladım serial cd key'i ile fakat forum hesabımda ne yaptımsa bir türlü gösteremedim oyunu. çözümü nedir bu sorunun?
  2. ReboRN42O

MbRepository'e Giriş Yöntemi

Merhaba Arkadaşlar.. Bildiğiniz üzere uzun süredir mbrepository'e giriş yapamıyorduk, ancak çok basit bir uzantı ile bu siteye giriş yapabileceksiniz.. Öncelikle Zenmate gerekli.. http://www.tamindir.com/zenmate/ İndirip Kurduktan Sonra Sağ Üst Köşede Beyaz bir Üçgen Belirecek, Ona Tıklayıp...
  3. ReboRN42O

harita yapımı yardım ` 2 ´

arkadaşlar çoğu mapper biliyordur bunu, haritada kırmızı dikdörtgen ve içindeki sınırlar karakterimizin hareket edebileceği son noktalar, yani  bu kırmızı alanı nasıl genişletiriz bilen varmı  :)
  4. ReboRN42O

harita yapımı yardım

arkadaşlar haritada bazı şehir köy ve kaleler görünmez haliyle seçip yerini değiştiremiyorum bu sorunu nasıl çözerim? yardım edin lütfen
  5. ReboRN42O

Dünya Haritası İndirme Linki İçerde!!! Avrupa,Anadolu,K.Afrika,Orta Asya Dahil

Resimler: Tıkla İndir Alıntıdır, Şehirlerin Yerlerini Siz Değiştirirsiniz Artık :D
  6. ReboRN42O

Error Help Me Please!!!!!

Please Everyone I am having rgl and runtime error pls how to fix it help me !!!!!! :cry: :cry:
  7. ReboRN42O

m&b 0.11 modlarını warband'da çalıştırma

arkadaşlar belirttiğim gibi 0.11 modlarını warband'da nasıl çalıştırırız?
  8. ReboRN42O

Sadece Osmanlı'yı Türk Tarihi Sananlar İçin.

http://www.youtube.com/watch?v=IqW-N3A7KCQ&lc=yQ-NV5R5J-3mqm1sxlYnwFQraI5zWxWaps-jMPMM8eQ
  9. ReboRN42O

Mount blade warband 1.153 multiplayer oynama

arkadaşlar multiplayer'e nasıl gireceğimi bilmiyorum, eğer biliyorsanız resimli veya normal anlatım şeklinde yorum atabilirmisiniz? şimdiden teşekkür ederim :)
  10. ReboRN42O

kırım hanlığı senaryosu

arkadaşlar bu oyunda rus ve leh senaryoları olduğu gibi kırım senaryosu da varmı ? varsa rehberini atabilirmisiniz?
  11. ReboRN42O

request-seljuk empire

oooh modders why u not added seljuk empire? game will runs on 1257 but seljuk empire end at 1308.. i think u scared from big turkish empire huh? LOL... :shock: i want add seljuk empire on next update.
  12. ReboRN42O

modules kodlama yardım

arkadaşlar modules de scripts.txt de köylerden çıkan gönüllü sayısını arttırmak istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum bi yardımcı olurmusunuz :mrgreen:
  13. ReboRN42O

[request]anatolia seljuk empire

why modders do not added seljuk empire? game will be runs on 1257 but seljuk empire ended on 1308, modders scared to big turk seljuk empire? lol...
  14. ReboRN42O

rus çarlığı senaryosu yardım

arkadaşlar rus senaryosuna başlamak için prens semyon muydu neydi tulada yaşıyor ondan görev alıyoduk özel görev seçeneğine giriyorum senin için bi işim yok diyor yardım edin veya save dosyası olan varsa atsın lütfen :mrgreen:
  15. ReboRN42O

krallıklar

arkadaşlar krallık isim ve şehirlerini değiştiriyorumda çok karman çorman oldu neyse krallık rehberini ve hükmettikleri yerleri atacak varmı :mrgreen:
  16. ReboRN42O

Haydut olma

arkadaşlar ben oyunda haydut olmak istiyorum köylerden adam topluyorum hanlardan adam alıyorum ama kervan yagmaladigimda koy yagmaladigimda moralleri düsük oluyo bunu nasıl düzeltebilirim :mrgreen:
  17. ReboRN42O

sert görünüşlü adam nerde

arkadaşlar ben cheatmenu ile oynarken altta kavgacı sarhoş şu şehirde sert görünüşlü adam şurda diyo gidiyorum kavgacı sarhoşu buluyorum ama sert görünüşlü adamı bulamıyorum genelde şehrin neresinde oluyo ? :D
  18. ReboRN42O

Europe 1200 Modu | 21 Devlet

Modun Adı: Europe 1200 (v2.32) Modun Çalıştığı Sürümler: Mount&Blade 1.010/1.011 (Warband'da çalışmaz + eski sürümler içinde mod vardır fakat yenisi kadar özelliği yoktur) Modda Bulunan Ülkeler: The Seljuk Sultanate The Kingdom of Denmark The Kingdom of Portugal The Kingdom of Scotland The...
Back
Top Bottom