Search results for query: *

• Users: Xtel
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Xtel

Server .bat Files

Hello, I have been searching for the server files to host a server, but I couldn't find any or they are deleted. Could someone help me with this. Thank you?
  2. Xtel

TR_SultansGaming_DM

Sunucu adresi : TR_SultansGaming_DM Discord.gg/sultansgaming Ilk defa böyle bir edit yaptım daha önce hiç bir deneyimim yok map editingle alakalı. Arenayı daha eğlenceli bir yer haline getirmek için ufak eklemeler yaptım Önerilere açığım. Bu konuyu bir oyuncuyu rapor etmek içinde...
  3. Xtel

Need More Info Crash when login skirmish.

Me and all my teammates getting crashed at the start of skirmish match.
  4. Xtel

Resolved Reporting players

I have been sick of players that are teamkilling teamhitting on purpose, Is there a forum where can I report these toxic players ?
  5. Xtel

SGaming Warband Ilkbahar Klan Turnuvası [!!Ödüllü!!] [Anket]

Sultans Gaming oyuncu topluluğu olarak, M&B Warband 'ta ilkbahar için böyle bir klan turnuvası düzenleme kararı aldık. -Etkinliğin detayları açıklanacaktır - (12.02.2017) -Başvuru tarihi ve konusu açılma tarihi - (18.02.2017) -Tahmini Turnuva başlama tarihi - (30.02.2017) Topladığımız para...
  6. Xtel

Infanterie-Regiment Nr.74

Sultans Gaming'in Resmi Napeolenic Wars Alayıdır. Katılmak istiyen herkes davetlidir. İletişim bilgileri aşığıdaki spoiler kutucuguna basarsanız bulabilirsiniz. NWMaçlar
  7. Xtel

OGame | Web Tabanlı Strateji oyunu.

Şuanda Libra evreninde oynamaktayım. 5 Aydır oynuyorum. İletişim : Emirso2 OGame Nedir? OGame, tarayıcı (browser) üstünden internet bağlantısı aracılığıyla oynanan, özel bir kurulum gerektirmeyen, ücretsiz bir uzay strateji oyunudur. Almanya çıkışlı oyunun yaygınlığının her geçen gün...
  8. Xtel

Sultans Gaming - DayZ sunucumuz açılmıştır . TR lokasyonlu 30 slots. High Loot

Sultans Gaming DayZ Türk sunucusu açılmıştır , bütün türk arkadaşlarımızı bekleriz. [center]-Düşük Ping(10-40) -Yüksek Loot -4 Saate bir restart İletişim TeamSpeak 3 sunucumuz : 85.95.252.34:9988 DayZ : 176.53.12.234:2502 Emirso2 Steam Grubumuz: Sultans Gaming Oyuncu Topluluğu
  9. Xtel

csgosiber.com TÜRK JACKPOT SİTESİ.

İLK TÜRK CSGO JACKPOT SİTESİNİ YAKINDA AÇIYORUZ ARKADAŞLAR www.csgosiber.com Siteye girip Dragon Lore çekilişine katılabilirsiniz. https://gleam.io/o7DPE/dragon-lore-give-away?l=http%3A%2F%2Fwww.csgosiber.com%2F 1500 Dolar değerindedir Gruba katılarak destek olursanız seviniriz...
  10. Xtel

MR.ROBOT !!!

Fight Clubın dizi hali gibi geliyor bana çok efsana bir dizi benim gibi düşünen varmı?
  11. Xtel

Sultans Gaming Hosting

Minecraft sunucumuz açılmıştır 1.7.9 159.8.75.39:47056 12 kişilik deneme sunucu.
  12. Xtel

Sultans Gaming / Hosting[DONDURMA TADINDA SUNCULAR]

Sultans Gaming olarak kaliteli makinalar aldık bunları oyun sunucuları açmak için kullanacagiz ilk başta Mount And Blade ve modları olmak üzere amacımız herkesin sunucu açması uygun fiyatlardan yararlanarak kazancımız 0 yani makineların parasını öderiz işte ama cepe para girmiyor fiyatları o...
  13. Xtel

Takımların Çekilmesi Hadisesi

Devam eden bu turnuvuda Sultans Gaming olarak [Gondor] klanıyla aynı turnuvada olmak istemiyoruz ve bu yüzden Warband Türkiye Liginden çekiliyoruz geriye kalan klanlara başarılar dileriz. Bu yazının hiç bir şekilde Naponun düzenlediği turnuvayla alakası yoktur ancak bu klanla aynı turnuvada...
  14. Xtel

Sultans Gaming Bayrak Kapmaca Ligi(SGBKL)

Bayrak Kapmaca Ligi 1.Tüm Warband klanlarını kapsayan bir lig düzenliyiyoruz. 2.Para Ödülleri olucak 1.takıma 250 Dolara kadar ama katılan klan sayısana göre tabi yükseltilebilir. 3.Kurallar ve sistem düşünülüyor. 4.Değişik bir şeyler planlıyoruz. Düzenleniyor. Bayrak Kapmaca Ligi...
  15. Xtel

Sultans Gaming PW

Geri dönüyormu? Sayfa düzenlenicek
  16. Xtel

Sevdiğiniz müzikler

Başlatiyorum konuyu sevdiğiniz müzikleri youtube la birlikte paylaşin.
  17. Xtel

Native / Ban listesi.

Native ban listesi Uzun zamandır böyle bir konu açmayi düşünüyordum öncelikle bu konuyu açma amacım native sunucularına giren troll atan ve bunu sürekli yapan oyuculardan sıkıntı geldiğini düşünüyorum. O yüzden troll atan bu oyucnuların IDlerini aşağı yaziyorum. Sunucu sahibleri eğer ban...
  18. Xtel

Sultans-Gaming[SGaming] [EU]

Members AboutUs Sultans Gaming is a Mount&Blade Warband Native clan. Sultans Gaming does not limit itself with just Mount and Blade Warband game .We play Dayz, Rust, Garry's Mod, Total War etc. Clan created 29...
  19. Xtel

[SGTL] Puan Tablosu

Puan Tablosu (5. Hafta'nın Sonu)[center][size=14pt]  -CarelessWarrior'a Teşekkürler.
  20. Xtel

Gereksiz Siteler [Yarışma]

Gereksiz Siteler http://www.clickclickclick.com/ - Türkiye için clikckle geçek şu amerikanları. http://www.zimm-co.com/PressTheSpaceBar/pressthespacebar2000.html 5 saniyede 43 yaptım http://drinkify.org/  Müzik dinlerken ne içiceğini bilmek , sanatçının ismini yazın ve çıkanı için. Favorim...
Back
Top Bottom