Search results for query: *

1. DesTan.

Anadolu 1320 [SP] [V2 Çıktı] [V3 Çarşamba Gunu]

Merhaba

Modu yeni indirdim,gayet güzel gözüküyor.Şehirlerden item alırken bug oluyor.İtemler gözükmüyor.Bide bazı zırhların kaplamaları beyaz olarak gözüküyor.Umarım
    birdahaki güncellemede bunlar düzelir.
  2. DesTan.

[SP] Anneciğim, Türkler! - Alpha [BUGFIX]

Merhaba

Birşey sormak istiyorum modu indiricektim de kafama birşey takıldı.Asya ve avrupa senaryosu demişsiniz ama sadece konuda asya senaryosu var.Avrupa senaryosu nerede ?
  3. DesTan.

[SP] Evlat Tatil - alt mod

Başarılar kardeşim.Beklediğim modlar arasında :smile:
  4. DesTan.

[SP]Osmanlı Senaryosu[İndirme Linki][Ana Konu]

V2.sürümün linkini göremedim daha yayınlanmadı mı ?
  5. DesTan.

[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Merhaba

Ben bu moda yeni başladım.Şuanda kılıç ustası olmaya çalışıyorum.Verilen görevde kudanda ki hana gidip siyahlı kılıç ustasını öldürmemi istiyor ama hana gittiğimde orada kimse yok.
    Üst katada baktım handa bakmadıgım yer kalmadı.Nerede bu adam ? Lütfen yardım edin.
  6. DesTan.

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Kardeş modda diplomasi özelliği varmı ? Ona göre indiricem
  7. DesTan.

Bir mod hakkında birşey sorucam

Merhaba Beyler Rise of Swadia ne alemde ? Bir tek o modu takip ediyordum 3 ay önceye kadar mod hakkında hiçbirşey görmedim.Mod hakkında beni bilgilendirirmisiniz ? İptal mi oldu ?
  8. DesTan.

[WB][SP] Mount And Blade Warband- Sparta Modu (Büyük Forum Moduna Geçiyorum)

Mod güzel gibi görünüyor ama tavsiyem bildiğin gibi spartalıların gücü kalkanlarından gelir.Filmdede gördüğümüz gibi hepsi yanyana duruyor ve kalkanlarla vurup adamları sersemletip sonra mızrağı sokuyor.Bence Kalkan ile vurmayıda eklemelisin.Bide sadece spartalılara özel bir mızrak yapabilirsin.
  9. DesTan.

Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Beyler geçenlerde SP coop için mod görmüştüm.Tekrar aradım ama birtürlü bulamadım.Sonradan aradıgım modun ingilizce konusunu buldum battle time !.Sanırım buydu.Bu modun
    Türkçe anlatım sayfasının linkini atabilir misiniz.Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar...
  10. DesTan.

SP coop mod

Merhaba Beyler geçenlerde SP coop için mod görmüştüm.Tekrar aradım ama birtürlü bulamadım.Sonradan aradıgım modun ingilizce konusunu buldum battle time !.Sanırım buydu.Bu modun Türkçe anlatım sayfasının linkini atabilir misiniz.Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar...
  11. DesTan.

AD1257'De Esir alınan lord öldürtülebiliyor mu?

snowdrop said:
    Dene başkan denedikten sonra olmuyorsa öyle konu aç.

Kardeşim biliyorsan evet bilmiyorsan Hayır de.Post kasma.Malesef öldürülmüyor kardeşim.
  12. DesTan.

Kırık linkler

Ellerine sağlık kardeşim Teşekkürler.Umarım bunları arayıp ta bulamayan arkadaşlarda görmüştür.
  13. DesTan.

Kırık linkler

berkaysonel said:
    Hasan paşa said:
    mbrepository  sitesinin çalışmadığını duymuştum.Belirli programlar ile girilebilir sanırım.

Yoo bende çalışıyor.

Kardeş madem çalışyor güzel bir upload sitesine up edermisin :smile: (Mediafire,Solidfiles)
  14. DesTan.

Kırık linkler

[b]Merhaba Beyler öncelikle Warband'ı SP oynayan birisiyim.MP'de çok iyi sayılmam :)Linklerini vereceğim modların linkleri kırık.Eğer sizde varsa daha iyi bir upload sitesine yükleyip Link'i yorum olarak yazabilirsiniz.Böylece bu modları arayıp ta bulamayan arkadaşlara yardımcı olmuş...
  15. DesTan.

[SP]Hüdavendigar Modu iptal

Güzel bir moda benziyor.Hazırlandıgında mutlaka deneyeceğim.Bütün ekibe kolay gelsin...
  16. DesTan.

[WB][B] Rise Of Swadia

Tek kelime ile MUHTEŞEM !
  17. DesTan.

t

Arkadaşlar ben modu indirdim.Ama şehir isimleri ve kalelerin içleri falan değişmemiş.Daha öncedende indirmiştim değişmişti ama şimdi indirdiğimde değişmedi.Bu sorun herkes demi yoksa bir tek bendemi ?
  18. DesTan.

[SP] Şehzade Mustafa

Beta sürümü sizce ne zaman çıkar ? daha çok varmı ?
  19. DesTan.

Bu oyunun nesi zor yahu

Bence arkadaşın oyunu orjinal değil ve daha önce mp girmemiş :smile: (Orj olsa rozet ekler)

Ben hilesiz 1500.gün geldim svadya ve rodok yıktım nordlar bitti sayılır.Ama save bozuldu bidaha da oynamadım oyunu.

20. DesTan.

[WB][B] Rise Of Swadia

Modu ne zamandan beri takip ediyorum.Hala bir çıkış tarihi ve ilerleme göremedim :S 
Back
Top Bottom