Search results for query: *

• Users: Deilos
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Mount and Blade Warband : Brytenwalda - Türkçe Çeviri Konusu -

Çeviri Çalışmaları 1 Ağustos'ta Başlayacak. İlerleyiş; Şehir, Kale ve Köy İsimleri; %15 Diyaloglar; %40 NPC'ler; %5 Diğer; %5 Toplam; %16,5 Çeviri bittikten sonra, klasör burada yayınlanacaktır. Çeviri resimleri yakında yayınlanacak.
  2. Steam Çekilişi ve İndirimleri Şeysi

Konu yanlış yerdeyse affola. Ya bu 2012'ye girerken Steam çok büyük bir çekiliş ve çok büyük indirimler yapmış. Hatta kömürle yapılan çekilişte bir kişiye Steam'da ki tüm oyunları bile vermişler.  :o Benim sorum şu : Bilgisi olan varsa, 2013'e girerken buna benzer büyük bir etkinlik veya...
  3. Steam Bir Hesapta ki Oyunu Başka Bir Hesaba Geçirmek

Mümkün mü acaba ? Mümkün değilse, Hediye olarak filanda mı yollayamayız ?
  4. Banner Lord : Eklenmezse, Olmazsa Olmaz Diyeceğiniz Öneriler

Evet buradan paylaşabilirsiniz. Şimdi çoğu kişi gelip http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,249536.0.html bu konu var zaten diyecek. O genel konu ve gördüğüme göre çoğu kişi çok ayrıntılı özellikler istiyor, şu kişi şöyle yapsa bunun sonucunda şöyle olsa böyle oluncada şu şu şekilde...
  5. 2 Dakikanızı Ayırabilir misiniz ? [ Mod Arayımı ]

Bildiğiniz üzere Warband'da bazen lordlar veya diğer kişiler çok saçma şeyler diyor. Örneğin, Ev Sahibimiz UNCREGİZED TOKEN sağlığına kaldıralım gibi. Bir arkadaşımız bu hataları düzeltip mod haline getirmişti. Oyun süper olmuştu. Hatta sadece Native için değil Diplomacy içinde çıkarmıştı. O...
  6. Neden Koleksiyon Paketi Satın Almalıyım ? [ Anlatım ]

Size bir sürü neden sunabilirim. Öncelikle, MB WFaS kutulu 20 TL, Warband kutulu 10 TL, Normal MB Kutulu Satılmıyor ve İnternet üzeri en az 60 - 70 TL, Napolyon Savaşları Kutulu Satılmıyor ve İnternet üzeri en az 10 - 15 TL. Hepsini aldık diyelim. Kaç para saydık ? 100 - 110 TL arası bir şey...
  7. Warrider Warband : Mod

Biraz nostalji olsun diye bu modu çıkarıyorum. Ayrıca çoğu kişi Assasins Modu'ma tepki verdi diye Assasins modunu iptal ettim. Bizzat oyun kurucularının çıkardığı Mount and Blade oyunundan önce azıcıkta Mount and Blade oyunu hakkında tüyo vermek ve tanıtmak için çıkarılmış bir oyundur. Para ile...
  8. Assasins Mod : Assasin's Revenge

Mount and Blade Warband Modül : Assasins Mod : Assasin's Revenge Hikaye Roma'da her şey aynıydı. Aynı günler, aynı hayat... Ta ki, o yaşlı ihtiyarla tanışana kadar. O ihtiyar, senin hayatını değiştirecekti, artık normal bir Roma Vatandaşı olmayacaktın. O ihtiyar adam, hayatta kalmış son...
  9. Mount and Blade : Nereden Nereye...

Konu yeri yanlışsa özür dilerim. Değiştirebilirsiniz. Buradan Mount and Blade'nin Warrider halini indirin; http://www.mbrepository.com/file.php?id=722 Buradan ilk çıktığı halini; http://www.mbrepository.com/file.php?id=613 Buradan son versiyonunu...
  10. Lütfen Yardım ACİL !

Arkadaşlar, ben bilgisayarımı tamirciye göndermiştim. Reset atılması gerekiyor dediler, bende atın dedim. Bütün MB oyunları gitti. Steam'ı tekrar yükledim. Oyunlarımı tekrar yükledim. Daha sadece Warband'ı yükledim. Arkadaşlar, INI Dosyası Yükleniyor... kısmında saatlerce öyle kalıyor. Hiç...
  11. Profilinde nasıl ileti sayım gözükür ?

Mesaj atınca ileti sayımın gözükmesini istiyorum. Nasıl yapacağız ?
  12. Develop Graffics Mod

Merhaba, arkadaşlar. Karşınıza bir mini modül ile çıkıyorum. Tamamen kendi yapımımdır. Modül Ateş ve Kılıç için yapılmıştır. İndirdiğiniz dosyayı, Native'nin içine atacaksınız. Ama Native'yi yedeklemeyi unutmayın. Sonra o oldu bu oldu, uyarmadın demeyin. Ayrıca iyi bir haberim var, korsana...
  13. Boyun Kırma Sistemi

Evet gerçekten güzel olurdu. Savaşta silahımız yoksa eğer, yumrukla dövüşüyoruz. Belirli bir tuşa basarak o kişinin boynunu kırabilme olsaydı güzel olabilirdi.
  14. Yapın da Görelim !

:D Yapın da Görelim !  :shock:
  15. Napoleonic Wars Sorun

Merhaba, Yoldaşlar. Ben geçen gün Collection satın aldım D&R'den. Aldım yükledim 4 oyunu da her şey iyi. Yalnız Napoleonic Wars'ta sorun var. 'Unrecognized Resource Type' hatası veriyor. Yardım edebilir misiniz?
  16. [SP] - [MP] The Calradia in 1857

Ön Söz; Konu En Yakın Zamanda Düzenlenecektir. Senaryo Taraflar Yenilikler [glow=red,2,300]Modül Ekip Modellenecekler İmzalar Haydutlar Genel İlerleme Daha Detaylı Bilgiler, İmzalar, Avatarlar ve Resimler Yakında... İngilizce Konu ...
  17. MU Online

MU Online Knight Online'a benzeyen fakat item bakımında biraz daha ayrıntılı yine MMORPG tarzında bir oyun.Bu oyunda knightın yanısıra düellolar yapabilir,120+ lvl olunca kanat takabilirsiniz.Oyuna yeni başlayanlar için türk serverını şiddetle tavsiye ederim.
  18. Knight Online

Knight Online MMORPG tarzında,karakter geliştirmek üzerine kurulu bir online oyun.Bu oyunda ticaret yapabilir,karşı ırktan oyuncularla savaşabilir,partiler halinde kendi karakterinizi geliştirebilirsiniz.Oyun son derece bağımlılık yapıyor ve sosyal yönünüzü yok ediyor.Öğrencilere kesinlikle...
Back
Top Bottom