Search results for query: *

1. hsyn333

Bilgisayarınızın Özellikleri

Ben dizüstü bilgisayarımda bu sistem ile oynuyorum. 18 saat oynadım genel sıkıntılar harici sıkıntım yok (işte kuşatmalar, şehir girişi bazen atmalar vs.) Ayrıca amd ekran kartı kaynaklı arada bir (günden 1 olmadı 2 defa) oyundan atıyor. "..only suppored nvidia gpus.." gibi bir mesaj alıyorum...
    ayarlarım en düşük ama karakter detayı, kaplamalar vs. gibi birkaç özelliği ortaya çektim. Yoksa görüntü çok kötü oluyor.

+

cevap için teşekkürler hocam pek anlamıyorum ekran kartlarından sizin ekran kartınız gtx950m'den daha iyi mi yoksa daha düşük mü internette versuslara baktım gtx950m daha iyi görünüyordu ama dediğim gibi pek anlamıyorum
  2. hsyn333

Bilgisayarınızın Özellikleri

Arkadaşlar pcsinde Bannerlord açılanlar sistem özelliklerini ve nasıl performans aldıklarını yazabilir mi ? Böylece ben dahil sistemi zayıf arkadaşlar oyunu alıp almama konusunda karar verebilir. Not: Benim işlemci ve ram'ım yeterli fakat ekran kartım gtx950m bu şartlarda oyunu almalı mıyım...
  3. hsyn333

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

arkadaşlar gtx950m ekran kartı i7 ve 16 gb ram ile oynayabilir miyim bu oyunu
  4. hsyn333

gtx950m ekran kartım var bununla verimli bir oyun deneyimi yaşayabilir miyim ? bu konuda bilgisi olan var mı ?
  5. hsyn333

türkçe mi şuan oyun
  6. hsyn333

Eğitim Sistemimiz - Çözüm Önerileriniz, Projeleriniz

Eğitim süresi çok uzun hocam. 16 sene eğitimin 6-7 senesi tekrardan ibaret. Mesleğe başlama yaşı 25 .7-8 sene verilen yabancı dil eğitiminin kalitesi zaten malum.
  7. hsyn333

Yetkili Servis Problemi

hsyn333 said:
    Merhaba Beyler. Şimdi yaşadığım sorun ile ilgili birkaç kelam edeceğim inşAllah derdimi anlatabilirim.

Ben 3-4 ay önce Vatan Bilgisayardan Asus Zenfone 5 aldım. Fakat mikrofon bozuldu. 11.07.2015 tarihinde verdim telefonu vatana. Onlar servise yolladılar.Fakat yasal sürenin dolmasına rağmen telefon gelmedi.Bende dün Vatan müşteri hizmetine gittim.Yasal sürenin dolduğunu yetkili servise değişim raporu için mail atacaklarını söylediler.Başıma ilk kez böyle bir şey geliyor. Yapmam gereken bir şey var mı ? Yeni telefon ne zaman gelir sizce aydınlatırsanız çok memnun olurum.
    Nihbrin said:
    hsyn333 said:
    Negatrm said:
    Yasal süreç doldu diyorsun, ver gitsin mahkemeye, zevkli olur.

Hocam Mahkeme uzun sürer telefonsuz olmuyor. Daha önce başına gelen varsa böyle bir şey ne zamana gelir telefon

Arkadaşım biz yetkili serviste miyiz sence? Nerden bilelim. Benim de başıma geldi bu olay, mahkemeye verdim. 2 haftaya kalmadan bir üst modelini verdiler.

Son cümlen ihtiyacım olan şeydi ne gerek var fevri davranmaya
  8. hsyn333

Yetkili Servis Problemi

Negatrm said:
    Yasal süreç doldu diyorsun, ver gitsin mahkemeye, zevkli olur.

Hocam Mahkeme uzun sürer telefonsuz olmuyor. Daha önce başına gelen varsa böyle bir şey ne zamana gelir telefon
  9. hsyn333

Yetkili Servis Problemi

7 gün içinde değişim raporu gelmezse gitmeyi düşünüyorum mahkemeye fakat bu uzun bi süreç umarım gerek kalmaz
  10. hsyn333

Yetkili Servis Problemi

Bir şekilde verirler ama servis hakkında iyi şeyler duymadım inşallah mahmekeyle uğraştırmaz.
  11. hsyn333

Yetkili Servis Problemi

Merhaba Beyler. Şimdi yaşadığım sorun ile ilgili birkaç kelam edeceğim inşAllah derdimi anlatabilirim. Ben 3-4 ay önce Vatan Bilgisayardan Asus Zenfone 5 aldım. Fakat mikrofon bozuldu. 11.07.2015 tarihinde verdim telefonu vatana. Onlar servise yolladılar.Fakat yasal sürenin dolmasına rağmen...
  12. hsyn333

Tuttu Tutmadı

Dr.Nyber said:
    Tutmadı, bilgisayar varken hissetmiyorum :grin:

Aşğıdaki üye forumdan?

Kahinmisim mübarek

Tuttu

Alttaki androidci
  13. hsyn333

Fest [Yardım]

bildiğiniz bir grup varmı ¿
  14. hsyn333

Fest [Yardım]

Öncelikle iyi aksamlar abilerim. Bizim lisemizde daha önce hic fest olmamis. Bizde bir kaç arkadaş düzenlemeye karar verdik. 350 kisilik bi okulumuz var Bu Festivali düzenlemek için neler yapmalıyız ? Çok ünlü olmamış mütevazi grup önerileriniz ve bunların maliyeti? İzleyeceğimiz adımlar neler...
  15. hsyn333

Yurt aidatı

zimmet adı altında topluyorlar
  16. hsyn333

Yurt aidatı

3 ayda bir normal yurt ücreti var fakat aylık aidat istiyolar belli bir miktar kırılan dökülen için
  17. hsyn333

Yurt aidatı

Devlet yurtlarının aylık aidat toplaması yasalmı ?
  18. hsyn333

Okul Meseleleri

Deutschland Uber Alles qrsydufiidieuwucyusjqhdus :grin: Heil Hitlerdir o :grin:
  19. hsyn333

Yurt

Devlet yurdunda kaliyorum. Tesekkur ederim tavsiyeleriniz icin

@ErenHan
    Anahtar dolabin kilidinin anahtari var

Duş kabinlerinde kapı yok perde var o konuda ne tavsiye verebilirisiniz?
  20. hsyn333

Yurt

4-6 arasi boşluk var o ara yapıyolarmış.
Back
Top Bottom