Search results for query: *

1. SpartacuSsS

Valley Roleplay - PK

Başarılar dilemek isterdim Lordum, ama zaten başarılı.
  2. SpartacuSsS

TR_Meydan [AKTİF]

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: RS_Achilles, Redrocks
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel)
    Neden Yasaklanmalı?: Klasik bir toxiclenme vakası. Kafa dağıtmak için ara sıra native sunucusuna giren biriyim. Ben öldükten sonra "EZ, KOLAYDI" yazmalar ve corpse kick atmalar bunu Redrocks yaptı. Achilles'te sste gördüğünüz üzere bu toxicliğe dahil oldu. "Mal mısın?" "Sakat mısın?" "Sakatsın" gibi hakaretler kullandı. Kendisi daha öncede bana bu tarz toxiclikler yapmıştı eğer bir önce attığım şikayete bakarsanız görürsünüz. Giles'in dediği gibi tekrarında perm ban atılacağı söylenmişti umarım gereken yapılır. Redrocks denilen arkadaşta kendini sanırım oyuna fazla kaptırıyor. "Karşı takımı ezdik." "Kolaydı." gibi şeyler yazdı ve atacağım ssin alt kısmında göreceğiniz üzere bana küfür etti. Achilles ve Redrocks aralarında şunu konuştu "Banlanırsak sorun yok yeni key alırım öyle girerim." "Sana key veririm knk np." bu denilen şey TR_Meydan yöneticilerini takmamak oluyor.
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 15.4.2021 14:50
    Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):
  3. SpartacuSsS

TR_Meydan [AKTİF]

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: niye_boyle_oldu_ki
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel)
    Neden Yasaklanmalı?: Kendisi ben öldükten sonra corpse kick attı. Kendisini kestiğim zaman gururuna yediremeyip kickleme talebi açtı. SS'lerde göreceğiniz üzere "ez" "mal" gibi şeyleri uyarmama rağmen yazmaya devam etti. Böyle toxic oyuncuları barındırmadığınızı biliyorum ve gereğini yapacağınızdan eminim.
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 7.4. 19:40
    Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):
  4. SpartacuSsS

TR_Meydan [AKTİF]

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: RS_Achilles
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: -
    Neden Yasaklanmalı? : Küfür
    Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 6.3.2021 - 16.00
    Kanıtlarınız:
  5. SpartacuSsS

TR_La_Rivage Hard-RP [Kapalı]

Sık sık yaşandığı için oyuncuların aralarında ettiği kavgalara karışmıyoruz fakat bu, dini ve milli değerlere karşı edilen küfürler olunca bunu yapanın kim olduğunu gözetmeden banlıyoruz bu herkes için geçerli. Eğer ortada bir haksızlık var ise neden ben banlandım ne için banlandım ve neden hitap ettiğim kişi de aynı şeyi cezayı almadı diye sormak yerine Discord ile ilgili admine ve bana küfredersen tabiiki hakkını aramayazsın. Daha önce yaptığın olumlu görüşleri silmen ve ''asıl'' görüşünü belirtmen bizim için bir sorun değil. Oyuncuların rolleri ile ilgili yaptığın yorumlara da bir şey diyemem şayet biz oyuncular için yeterli ortamı ve kuralları sağlayabiliyoruz sadece. Kendin sadece rol yapmak istediğin kişi sunucuda olmadığı ve istediğin rol eşyası olan kılıcı vermediğimiz için de aktif olarak oynamıyorsun. Sürekli discordumuzda yere göğe sığdıramadığın yabancı sunucularda aradığın rolü bulabilirsin umarım.
    Bu nasıl bir mantıktır çözemedim. Dediğin şey "İnsanlar anana sövebilir ama dine sövemez" oluyor. Eğer ciddi bir rol sunucusu açma iddian varsa düzgün kurallar koyacaksın ki küfür her türlü yasak olsun. Bana küfür edecek kişiye senin söyleminle çiçek uzatacak veya elinden öpecek değiliz. İki tarafta küfür ediyorsa "AAA BU ADAM BENİM ARKADAŞIM DİĞERİNİ BANLIYIM" kafasında gidersen bir cacık çıkmaz senden. Daha kendi sunucunda uygulanan kararlara karşı çıkamıyorsun. Kendi sunucunda biri banlanıyor neden banlandığımı sorunca "Ben karışmam ben bir şey bilmem" sen yöneticisin ister karış ister karışma düzeni oturtmakla görevlisin istersen git RPG tagını sil sunucundan daha uygun olur. Yönetim ekibini masum göstermeye çalışmışsında ekibinden adminin küfür ettiğinden haberin yok veya afk taklidi yapıyorsun. Kılıçtan vs bir sürü zırvalıktan bahsetmişsin. Sunucunda aktif oynamama nedenim kılıç değil, aldığın 15 yaşında ki adminlerin olgunsuz davranışları ve sunucuda rol yapan çoğu kişinin yetersiz rol bilgisine sahip olmasıdır. (Parantez açıyorum iyi rol yapan arkadaşlarım var onlara sözüm yok.) "Ben Discordun Allahıyım" yazan birini ekibinde bulunduruyorsun ve bir sürü din, ırk terbiyesinden bahsediyorsun. Yaşı küçük kardeşimizin bunu deme hakkı nerden geliyor basit tabi. Verir üç dört kuruş, bağışçı tagını alır istediğini yapar ertesi gün admin olur. Senin sunucunda yürüyen düzen böyle ne yazık ki. Yabancı sunucudan falan bahsetmişsin ne dediğini gayet iyi anladım. Ben orada istediğim rolü başka nedenlerden alamadım ki ne rolü yaptığım veya yapacağım kimseyi ilgilendirmez. Bir sunucu açıyorsan insanların yaptığı eleştiriye katlanacaksın yoksa taleworldsta bir konu açma mantığın yok. Bilmem hatırlar mısın ama iki hafta önce falan La Rivage discordundan yine aynı sebeplerle ayrıldığım zaman beni sunucuna tekrar davet ettin ve bende bir şans verdim. Şimdi buradan çıkardığım şey sunucunun bir şansı hak etmeyecek kadar acınası bir durumda olduğudur. Ben bu sunucuda Kral rolüde yaptım, soylu rolüde ama ne yazık ki değişen bir şey yok toxicliğe devam, oyuncunun rol hevesini kırmaya devam. Bu mesajımı gören arkadaşlar umarım sunucuya başlamazsınız zira rol hevesiniz kalmayabilir. Sistemleri taklitle, çalma çırpıyla, iftira, yalan vs. yaparak bir yere varamayacaksınız.
  6. SpartacuSsS

TR_La_Rivage Hard-RP [Kapalı]

Yeni alınan adminlerle kalitesizliğin dibine vurmuş sunucudur. Discord üzerinden oyunculara küfür eden admin mi dersin yoksa 10 lira bağış yapıp oyunculara istediği kadar kendinde küfür, iftira hakkını bulan mı dersin seç bir tane. Defalarca şans vermeme rağmen değişmeyen bir sunucu oldu. Yönetimin aptal egolarını çekmek isteyen buyursun oynasın zira iki üç lira bağış yaptığınız taktirde bir çok şeyi elde edebilirsiniz. 15 yaşında kendini "Discord'un Allahıyım" diye ilan eden velet bir admin tarafından istilaya uğrayabilirsiniz. Rol kalitesine gelirsek fazla yaratıcı bir rol beklemeyiniz. Kiliseye gidince "Ben başpapazım seni aforoz etme hakkım var" diyen zibidileri görmeniz kaçınılmaz.
  7. SpartacuSsS

Cesaret Çağı

Buralarda halen hikaye yazan insanlar görmek güzel. Umarım devamı gelir. Başarılar dilerim!
  8. SpartacuSsS

Sonbahar Lakırtısı

Ben 12 yaşında falandım ilk kaydolduğum da  :lol: ne günlerdi ama.
  9. SpartacuSsS

⚔️ Pangea Gaming ⚔️ - pangeagaming.com - Admin Alımları Açık

Oyuncu Adınız : Marjelas
    Yaşınız : 18
    Mensubu Olduğunuz klan: -
    Yönetici Tecrübeleriniz : https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,368650.0.html https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,376873.0.html
    Sunucu Adı (TR_FIGT_ARENA/DeathMatch/DUEL): TR_FIGHT_ARENA
    Steam Adresiniz : https://steamcommunity.com/id/Marjelas/
  10. SpartacuSsS

Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Baştan çekseler güzel olur 8.sezonu.
  11. SpartacuSsS

Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Yıllardır boşuna izliyormuşum bu diziyi ya. Çok iğrenç bir finaldi.
  12. SpartacuSsS

Imperator: Rome

11x22 said:
    EU4 2: Rome

Oynanış videolarına baktımda hiç Roma'ya yakışan bir oyun olmamış. Devlet içi siyasi entrikalı bir oyun bekliyordum.
  13. SpartacuSsS

Imperator: Rome

25 nisanda çıkacak olan bir paradox oyunu. Oyun Crusader Kings ve EU4 yapımcılarıyla ortak yapılmış. Roma zamanında geçmesi çok ilgimi çekti. Siyasi entrikaların geçeceği belli bir oyun gibi.
  14. SpartacuSsS

Star Wars

Leia'ya sarılışından sonra Rey'in Skywalker olduğu kesinleşti gibi. Trailer da resmen Light Side gösterilmiş. Filmin en önemli karakteri ve üzerinde durulması gerekenin Kylo Ren olduğu varsayarsak daha çok gösterilmeliydi. İmparator force ghostla büyük ihtimal Kylo Ren'in yanında olacak. Bende pek ümitli değilim trailer da bir bok göstermemişler. Aptal feminist filmlerine döndürdüler şu filmi. Filmin eski bir tarihi olmasa yüzüne bile bakmam son skywalker üçlemesi olmasına rağmen. Kylo Ren vs Rey'in düellosu da 1-2 dakikalık ve sonucunun ne olacağı belli zaten.  Sen tut koskocaman Knights of Ren liderinin daha önce Lightsaber tutmamış bir kızın yenmesine izin ver sonra da ilgi bekle. Disney'e nefret beslettirdi resmen. Kotor oyunun legends olmasına rağmen tek başına şu Disney'in üçlemesinden bin kat iyi olduğunu savunuyorum.

the Mandalorian dizisinin çıkacağı haberini aldıktan sonra aklıma "lan acaba Malachor 5 savaşını da gösterirler mi?" geldi hayallere kapıldım yine. Sonra ne oldu Disney'in yaptığını öğrendim. Neyse, ben filmden umutlu değilim diyeceğim kadarıyla. Lucas abimiz bir el atarsa belki daha iyi olabilir. 
  15. SpartacuSsS

the Mandalorian

2019 yılı içerisinde çıkacak olan ve 8 bölüm olacak dizi. Jango ve Boba Fett'in öyküsünden sonra, first order'ın doğuşundan önceki dönemde geçecek. Baş rolde Pedro Pascal'ın oynaması diziye kalite vericektir. İşin içinde Disney olmasa daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum...
  16. SpartacuSsS

Star Wars

Cioss Julius U.X. said:

Ben beğendim başarılı.

Bunların videolarına denk geliyorum arada. Başarılı.
  17. SpartacuSsS

Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Afrandez said:
    Harvard University wants to know your location.
Back
Top Bottom