Search results for query: *

1. thedeat

L'aigle %100 Türkçe Yama

Merak ettiğim bir şey var, oyunda herhangi bir görev zinciri bulunuyor mu?
  2. thedeat

Öneri ve Fikirler

Vilayetlere özel askerler olabilir, a worl of ice and fire modundan görmüştüm bütün kaleler, lordlar kuzey'e bağlı fakat karstark ve stark soyadına sahip derebeylerin askerleri ve sahip olduğu yerleşimlerin askerleri daha farklıydı
  3. thedeat

A World of Ice and Fire v1.3 Türkçe Yama (Beta sürümü çıktı)

Ak gezenler hakkında bir rehber hazırlayabilecek biri var mı? (Nasıl, nerden geliyorlar, nasıl ölüyorlar, sadece wight lar mı var yoksa night king falan varmı vs)
  4. thedeat

Lords Varys Görevlerinin tam çözümü;

The messenger Görevi
    Sunspear'da lord varys'ın ajanı ile görüşmemiz gerek ajan sunspear zindan muhafızının karşısında ağacın dibinde duran bıyıklı hareketsiz bir abimiz ona ' I am a trader, dream trader ' gibisinden bir şey söylüyoruz sonrasında da lord varys'e dönüyoruz

The Spy Hunter görevi
    Lord varys ile görüştükten sonra kings landing den ayrılıyoruz arthur'u takip ediyoruz sonunda 9-10 kişilik bir grupla buluşacak gruba saldırıyoruz arthur ve diğer npc'yi 'YARALAYIP, ESİR ALIYORUZ'  ve lord varys'e dönüyoruz

Knightslayer Görevi
    Lord varys bizi duskendale yakınlarındaki bir kampa gönderiyor, yaklaşık 18-41 Hedge Knights ve 31-56 Sellswords'dan oluşan kampa saldırıp hepsini öldürüyoruz ve lord varys'e dönüyoruz

Bravos Seeker görevi
    12 adet skilled bravos yetiştirip lord varys'e dönüyoruz, bravos'da sadece 2 köy var adam toplamanız sıkıntı olabilir biraz ancak skilled bravos esiri olan haydut grunu bulursanız sizin için mükemmel olacaktır

The Message Görevi
    Kings Landing'de walk on the street seçeneğine basıyoruz, Lord varys ile baelor sept'inin yakınlarında buluşuyoruz bizi sunspear yakınlarında bir köye gönderiyor orada doran martell ile konuşuyoruz burda 2 seçenek geliyor targaryen hanesine hizmet edip etmeyeceğiniz birini seçiyoruz ve lord varys'e geri dönüyoruz, ardından da aegon targaryen altın mürettabap ile westeros'a çıkarma yapıyor, House Targaryen ve Dorne westerlands ve stormlands'e savaş açıyor
  5. thedeat

uygarhuner said:
    diziyi seçtim ve aegonu Varys göreviyle getirdim golden company ile birlikte 5 bin 8 bin kişilik lordlarla beraber geliyor görevi yapamayan varsa yardımcı olurum
    Yardımcı olursan gerçekten sevinirim daha ilk görevde kaldım  :razz:
  6. thedeat

zzabrekzz said:
    Bişey daha bunuda yaparsam biticek;
    Stark House=> Stark Hanesi mi Stark Evimi? Ev saçma geliyo ama?
    Aynı şekilde;
    Targeryan House, Greyjoy House var çevirisi nasıl olucak?
    Çevirilerde hane kullanılıyor diye biliyorum (Bknz:Targaryen hanesi, Targaryen hanesinden Daenerys targaryen vs.)
    Edit: Klanadamı yerine de klancı daha hoş gibi duruyor
  7. thedeat

Silinebilir.

BülentT said:
    Aga şu acok sevdasından vazgeçin.AWOİAF çeviri yapın mod ACOK'tan kat ve kat daha iyi.İtem asker kale şehir her bakımdan daha üstün.Duvar ve ötesi var.Akgezenler geliyor.AWOİAF çeviri yapın.
    Ak gezenler nasıl geliyor?
    Edit: Özel mesaj attım ordan cevap verirsen daha hoş olur konuyu kirletmeyelim.
  8. thedeat

A Clash Of Kings modundan farkı ne? Yoksa bizdeki osmanlı modcuları gibi yabancılardaki game of thrones modcuları mı türedi.
  9. thedeat

A clash of kings Daenerys hakkında

Daenerys ile ilgili bir görev serisi var fakat serinin sonunda aegon targaryen fırtına toplarına çıkarma yapıyor, deanerys direkt olarak oyun içinde görünmüyor, şahsen 4,1 sürümünü yeni indirdim fakakat 2,2'de görev serisini bitirmiştim ancak deanerys direkt olarak görülmüyordu
  10. thedeat

Gekokujo mod çeviri

İngilizce de oynanabilecek bir moda benziyor, diyalog vs. eklenmiş mi?
  11. thedeat

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

2,2 son sürüm mü olacak?
  12. thedeat

[S] Phantasy Calradia - Türkçe Çeviri (Çıktı)

Çeviriyi son sürüme uyarlamayı düşünüyor musun?
  13. thedeat

Osmanlı Kalradyanın Fethi![PAŞA SARIĞI]

Osp harita alıp haritayı değiştirdiysen neden modun adı Kalradyanın fethi?
  14. thedeat

Warband Mod Çeviri Listesi | Güncel 10.11.2018

L'aigle'nin gerçekten çevrilmesi gerekiyor. Konunuzda başarılar bu arada.
  15. thedeat

[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Zaten hepsi çıplak, rodoklardan bir ordu kurun, piyadeler önde kalkan duvarı yaparken sizde piyadelerin arkasındaki tepeliğe arbaletçileri dizin. Zaten çoğu gelene kadar ölecek, kaçıcak. Sizde piyadelerle beraber kalan pürüzleri temizleyeceksiniz.
  16. thedeat

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Günlerce uğraşıp son sahneye geldim sırf merakımdan. Şuanda ise geldiğime pişmanım.
  17. thedeat

Custom Settlements Türkçe Yama Çalışması (09.09.2015)

sarknk said:
    Malesef modun scripts kısmında bazı hatalar mevcut ve yapımcısı geliştirmeyi durdurduğu için fixlenmesi pek mümkün gözükmüyor, belki bu konulardan anlayan yardımsever bir arkadaş göz atabilir :smile: Ayrıca Türkçe Yama'nın en güncel halini kullanmaya dikkat edin, her güncelleme ise pekçok eksik tamamlanıyor çünkü :smile:
    Aslında bu konuyu düzenleyip modun Türkçe forum'da yayılmasını sağlanabilir. Ayrıca konunun içerisinde rehberlere de yer verilebilir.
  18. thedeat

é tuşu dışında komut menüsü açılmıyor, nufüsu 91'e kadar yükselttim ve yoğunluğu oduncuya verdim, şimdi köy inşaatına başladım. Yolsuzlu genelde 0 veya 1-2 civarında geziyor. Tavsiyelerin için teşekkürler. :smile:
  19. thedeat

Bir şey sormak istiyorum, az sonra yazacağım hata sizdede meydana geliyor mu? Birde biri lütfen bana oyunda neler yapmam gerektiğini anlatabilir mi? :sad: ,  Ethlesen diye bir yeri aldım moğol kültürü seçtim nüfus 10 civarlarında 10 kadarda askerim var, insanlarımı dengeli olarak madenci, oduncu, çiftçi vs. yaptım. Bu noktadan itibaren ne yapmam gerekiyor. :'(

Hata;

- Sürekli gelen '' Error Code tarzı mesajlar'ın '' spam yaratması nedeniyle hiçbir zaman alttaki yazılar görülmüyor.
    - Her yerdeki sandıkların içeriği aynı.
    - Moraller sürekli çok kötü veya berbat.
  20. thedeat

Böyle farklı modların çevrilmesi Türkçe Forum için çok önemli, gerçekten başarılı olmuş. Yakın zamanda denemeyi düşünüyorum, tekrardan başarılar.
Back
Top Bottom