Search results for query: *

1. Zetra_ernat

Siyaset

Yahu beyler bir çok şey yaşanıyor ülkemizde ancak bu günlerde en çok dikkatimi çeken first lady(!) Emine Erdoğan'ın açıklamaları oldu. Önceki sayfalarda tartışılmış olabilir pek incelemedim. 90 yıllık enkaz diyor sen bunu hangi sıfat veya hangi vasıfla söylüyorsun ? Bu ülke adına ne yapmışsın ? Birde buna alkış tutan bir bölüm insan var onları zaten ayrı tutuyorum.
  2. Zetra_ernat

Transfer Tartışma

Türk futbol tarihinin en başarılı takımı çok net Galatasaray'dır. Bir Beşiktaşlı olarak gönül rahatlığı ile söylüyorum bunu. Ha zerre kadar sevmem ne taraftarlarını ne de oyuncu kadrosunu. Ancak biraz objektif bakıldığında bu sonuç ortaya çıkıyor.
  3. Zetra_ernat

Total War Serisi

Steam versiyonuyla hotseat oynanamıyor, 1.5 olması gerekiyor.
  4. Zetra_ernat

Transfer Tartışma

Porto ile arasında anlaşmazlık varmış sanırım ama neden kaynaklıdır onu bilemem.
  5. Zetra_ernat

Transfer Tartışma

Geçen sene çok önemli işler yaptı Q7 ama sıkı bir Beşiktaş taraftarı ve Quaresma hayranı olarak karamsar bakıyorum bu transfere. Ha Balázs Dzsudzsák'da gelecekse olur. :grin:
  6. Zetra_ernat

[SP] Anneciğim, Türkler! - Alpha [BUGFIX]

Ben daha önce Anno Domini modunda bu tip hatalar alıyordum. bcdedit/set IncreaseUserVa komutunu kullanmamı söylemişti yabancı forumdan biri onu girdikten sonra hiç bir modda hata almadım.
  7. Zetra_ernat

150 günlük karakterim de bir kez bile runtime hatası almadım.
  8. Zetra_ernat

Devletleri kaldırmak bana mantıksız geliyor.
  9. Zetra_ernat

Siyasi Tartışma

HDP'nin barajın altında kalacağını düşünüyorum, bu seçimde işleri çok zor. Eğer ki tahmin edildiği gibi Akp+hdp koalisyonu varsa barajı asabilir. Hdp'nin barajı aşıp aşamaması ülke siyaseti için oldukça önemli gözüküyor, eğer daha önce tartışması yapılmışsa kusura bakmayın.

Mobil.
  10. Zetra_ernat

Mobil olduğum için ayrıntılı yazamayacagım fakat 2010 yılında aldığım 2 gb ram ve 1 gb ekran kartına sahip yeni nesilin çok altında bir pcye sahibim. Oyun ayarları dx7 diğerlerini değiştirmedim bile.
  11. Zetra_ernat

Şu ana kadar oyundan atma sorunu ile karşılaşmadım tek sorun harita gibi duruyor
    Gerçekten haçlılar güçlü olmuş bence iyi de olmuş baya zevkli bir oyun oluyor benim için.
  12. Zetra_ernat

Yarım saat kadar oynadım herhangi bir hata ile karşılaşmadım.
  13. Zetra_ernat

1-2 güne detaylı bir değerlendirme yapacağım, elinize sağlık.
  14. Zetra_ernat

Total War Serisi

CA neden böyle yapıyor anlamış değilim. TW severlerin büyük çoğunluğu yeni bir Medieval istiyorken neden farklı konseptler deniyorlar bilmiyorum. Warhammer serinin gidişatı için pek hayırlı olmayacak gibi ama bekleyip göreceğiz.
  15. Zetra_ernat

Total War Serisi

Zerre kadar umudum yok bu oyundan da.
  16. Zetra_ernat

Adam işini sağlama alıyor ve en doğrusu da bu. İyi bir iş başardın Hun tebrik ederim.
  17. Zetra_ernat

Tekrardan başarılar dostum.
  18. Zetra_ernat

Total War Serisi

75 turda çok az gelişmişsin, keşke Mısır'ı aradan çıkarsaydın ekonomin daha iyi olurdu.
Back
Top Bottom