Search results for query: *

1. xdotex

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Dediğine göre bu biraz telefonla haşır neşirliğe bağlı. Ben de çok sevmem telefonla mesajlaşmayı teşekkürler.
  2. xdotex

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Alışılmışın dışında saçmalık bir hareketim var, bilmiyorum beceremiyorum olmuyor..
    Benim muhabbet yapım ve mizacımdan dolayı arkadaşlarımla mesajlaşırken bile ne demek istediğimi anlamakta zorlanabiliyorlar, çünkü yazarken bile konuşuyormuş da mimiklerimle tam olarak anlatabileceğimi hissediyormuş gibi yazıyorum. Yüz yüze sohbet ederken ki gibi konular arasındaki keskin geçişleri mesajlarımda da yapıyorum. Arkadaşlar anlamasın sıkıntı değil de iş bu konuda kızlara geldi mi tabiri caizse yerin dibine girmek gibi bir hissiyata kapılıyorum. Yüz yüzeyken kızlarla çok daha rahat muhabbet kurabiliyorum, istediğim her konuda fakat telefona geçince yapışıp kalıyorum ve bazen insanların ima ettiği şeyleri bile o esnada anlayamıyorum.
    Birbirimize karşı hislerimiz olan kıza benim gideceğim ve gideceğimi bildiği bir konsere "Keşke giden arkadaşım olsa da ben de gelebilsem." diye yazdığı bir mesaja "Umarım arkadaşını ikna edersin." yazacak kadar saçmalıyorum siz düşünün :smile: 7-8 civarı arkadaşımdan da manyak mısın oğlum sen tepkisi alınca da kafamı yere vurmaktan başka bir şey yapamadım çünkü fırsat kaçmıştı..
    Ya da sanaldaki cesaretsizliğimden mi geliyor bilmiyorum çünkü bir kıza sevdiğimi ilan etmek yüz yüze iken daha kolay oluyor. Gerçek hayatta hiç tanımadığım bir kızla tanışmak, sanalda "dm atmak" dediğimiz eylemi yapmaktan daha kolay geliyor ve en azından başarılı olabiliyorum. Bunu neden bu kadar uzun yazdın derseniz de dün kafa yapımın tam uyuşacağı bir kıza hayatımda ilk kez birine dm atmak olayını gerçekleştirdim. Umarım yanlış anlaşılmam diyerek 20 kere düşünmeden atmadığım mesajlardan sonra boşluğuma gelip alakasız bir soru sordum. Belki yüz yüze tanışsam her şey normal olacakken şimdi kız kestirip atıyor.
    Bu sorunu aşmak için ne yapabilirim, sanalda elim ayağım birbirine karışıyor yazı yazarken ve sürekli yanlış anlaşılıyorum ya da anlaşılmıyorum.
  3. xdotex

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

İşlemci, RAM vs. yeterli olduğu halde ekran kartım yetersiz görünüyor. FPS sıkıntısı herkes gibi bende de var ama ileriki güncellemede en azından düşük-orta ayarlarda oynayabileceğimi umuyorum. 1 sene sonra tam olarak oynanabilir hale geleceğini düşünüyorum.
  4. xdotex

Need More Info Oyun neden açılmıyor? Bozuk.

Launcher geliyordu zaten, oynaya basıyorum yükleme ekranı da geliyor fakat yükleme ekranından sonra oyuna girmiyor.
    launcher falan hiç mi gelmedi bak yukarda ben senin postu re post yaptım bende launcher geldi ama oyun açılmadı
  5. xdotex

Vaktim olunca bu konudakileri deneyeceğim. Olup olmadığını yazarım buraya.
    Yapamadım, windowsu güncelleştirdim gene olmadı. Artık güncelleştirmeyi bekleyeceğim.
  6. xdotex

Vaktim olunca bu konudakileri deneyeceğim. Olup olmadığını yazarım buraya.
  7. xdotex

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Hem singleplayer hem de multiplayera giremiyorum. Yükleme ekranından sonra atıyor.
  8. xdotex

Yeni Forum

Baktığım bir konuya, ben en son baktıktan sonraki yazılan mesajları nasıl görebilirim. Daha anlaşılır bir şekilde söylemek için eski forumdaki soldaki kahverengi dairenin işlevini neye basarak sağlayabilirim?
  9. xdotex

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bu oyun duyrulduğunda gene bu forumdan okumuştum mesajı, ortaokula gidiyordum o dönem. Onlarca arkadaşım oyunu bırakıp Bannerlord gelince başlayacağını söylemişti. Senelerce gelmediler. Koskoca 10 sene oldu. Şimdi üniversiteye geçtim ve oyun çıkıyor. Mucize gibi bir şey. Param hazır çıkar çıkmaz alacağım :grin:
  10. xdotex

Yükseköğretim Kurumları Sınavı

O zaman hata olarak değil de yaptıklarımdan gideyim biraz.  Özellikle senenin başında yeterli çalışmadığım için Aralık ayında 75-80 TYT 25-30 AYT gibi sonuçlar yapıyordum. Matematik TYT yi yazdan başladığım için 1. dönemin sonunda TYT'yi bitirmiştim bunun 2. dönem çok faydası oldu. Ama AYT'ye 2. dönem başladım ve bir ders bitene kadara diğerine geçmeden 2 ay gibi bi sürede de AYT'yi bitirdim. 2 ay Sabah 8.30 da kütüphaneye gidip akşam 8 gibi çıkarak bunu hallettim. Ve kütüphaneye gitmeden kendime bir hedef belirlerdim bugün bunlar bitecek diye, onlar bitmeden kalkmadım kütüphaneden.

Kütüphane olayı da biraz sana bağlı okuyarak anlayabiliyorsan muazzam bir şey. Bana video izlemek gereksiz zaman kaybı geliyordu. Yapamadıklarımı ise arkadaşlarıma soruyordum. Şanslıyım ki iyi bir lisede okuduğumdan arka dörtlü tayfa çok sağlamdı (Boğazici PC, Sağlık B. Tıp, Çapa Diş, İTÜ Endüstri) yapamadıklarımızı birbirimize paslıyorduk. Dershaneye falan da gitmedim bu süreçte okul kursu yeterli oldu.

Puan olarak da hedefini belirle diye söylüyorum TYT 104.25, AYT 68.25 OYB de 87 idi. OYB etkilemeden 6900 iken OYB hesaplanınca 7800 attı. Bu çok ciddi bir rakam. Maalesef iyi bir lisedeysen bu sıkıntı yaratıyor çünkü ortalamalar hep düşük oluyor.

Pişmanlığım ise çalışmamı seneye yaymamam ve AYT'yi 2 aya sıkıştırmam. 11 de çalışmaya başlayanlar daha şanslı oldu bu konuda ama bana tekrar dönüp çalışırmısın deseler gene hayır derdim.
  11. xdotex

Birine aşık olmak ve o sene ayrılmak.
  12. xdotex

Son sınavda say-7800 yapmış birisi olarak sorularınızı cevaplayabilirim.
  13. xdotex

Kış Lakırtısı

ergenliğimin zirvesindeyken burada yaptığım saçma sapan tartışmaları hatırlıyorum da kafama tüküreyim diyorum. fikri, zihni, akli neredeyse her konuda değişmiş bir insan olarak görüyorum kendimi buraya bakınca. seneler önce bana buradan birisi yaşın büyüdükçe değişeceksin demişti de o zamanlar umursamamıştım. zaman geçince insan anlıyor işte, yaşadığı olaylar değiştiriyormuş demek ki insanları. umarım ki forumdan, oyundan edindiğim dostlardan birini tekrar bulabilirim

YusufPasha said:
    LapisLazuliciAmca said:
    seneler sonra ilk defa mesaj atıyorum. herkese iyi akşamlar, dutluk olmuş koskoca forum yahu :sad:

Profiline sana dair hiçbir şey hatırlamıyorum ama o imzayı hatırlıyorum. İyi geceler.
    iyi geceler. benim de şimdi anımsadım görünce :smile:
  14. xdotex

Kış Lakırtısı

seneler sonra ilk defa mesaj atıyorum. herkese iyi akşamlar, dutluk olmuş koskoca forum yahu :sad:
  15. xdotex

Nam Kazanma Sorunu

Oyuna başlıyorum fakat krallığa katılabilmem için belirli bir nam seviyesini geçmem gerekiyor. Fakat ne kadar savaş yapayım max 1-2 nam geliyor ya da gelmiyor. 80. gün de 40 nam ile dolaşıp krallığa katılamıyorum. Bu süreci nasıl hıxlandırabilirim?
  16. xdotex

Counter-Strike: Global Offensive -

Bugün maç oynarken assault mapinde (rank) maçta ilk raundu aldık. Sonra bizim takıma sadece bize ama birşeyler oldu ve hepimizde lag başladı. Ayrı yerlerden bağlanan 5 kişi. Ve biz yürüyemeden ve aim alamadan 16-0 temiz skor ile aldılar. Ne hareket edebildik ne yürüyebildik neredeyse. 2 basışta yüm şarjör boşalması ama aslında gitmemesi falan çok saçma şeyler oldu. Boşa rank gitti. Bu ddos mudur? Karşı takımda xaxaxaza yaparak geziyordu. Report ettim herkesi . Ne olabilir sizce bu?
  17. xdotex

Quel'Thalas

Katılmak isterim soracağım lidere. Büyük ihtimal katılırız.
  18. xdotex

Rebellion Redwood Original - Pasif

Başarılar
  19. xdotex

SunTurk // Kapattık //

Başarılar ama sayfayı düzenlemeniz lazım bazı resimler gözükmüyor.
  20. xdotex

Forum İtirafları

smhdmc said:
    Bloğu klavyeden yapan nadir oyunculardanım. Bu sebeple fare ile blok yapan birine bloklaması zor gelen bazı vuruşlar benim için cok kolay. Bu yüzden NDITIONS DUEL'DEN BANLANDIM.  :iamamoron: :lol: :facepalm: :mrgreen: fakat bir çok dezavantajı da var klavyeden bloğun, bulasmayın...
    Nditions duelde M'yi kestim. TB_GoldKick de kesti. Otoblok var M dedik güldük eğlendik bunla. Bu da en iyi duelcilerden ya, admin ya hemen ikimizi de kalıcı banladı.
    Ekledim bunu, kabul etmedi. Goldkick ekledi, şaka yaptığımızı anlattı. Onunkini açtı. Benimkini açmadı. Foruma itiraf et nditions forum sitesinde otoblok olduğunu dedi, tamam lan üye mi kasıyo bu da ne ucuz hareket dedim forumuna üye oldum. Diğer banlananlar yaptığı yanlışı anlatıp banın açılmasını  istiyor, Holy M de onlara çokça  merhamet ediyor ve açıyor hepsini. Ben de otoblok kullanmamış olmama rağmen diğer üyeler gibi otoblok kullandım banlandım açılmasını istiyorum dedim...
    AÇMADI  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :facepalm: :iamamoron:
    Yakıştıramadım kendisine, garipserim hâlâ bu durumu.
    Yıllar geçti sunucu adı "Ludus" oldu tüm banlar açıldı ama ben hâlâ banlıyım.. M'nin yüreğinde gizlediği bir acıyım :party:
    Ben de klavye ile yaparım. Evet klavye ile yapana spam atmanız çok zor. (Kürt spamı atmıyotsa atarsa yeteneğinize bağlı) . Ama bekleme yiyenililiyorsun sabırsızsan. Bence kat kat daha rahat. Mb aleminde iki elin parmakları kadar yoktur böyle bloklayan :smile:
Back
Top Bottom