Search results for query: *

1. mtllc01

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Kendini zorlamadan kimseye kulak asmadan bitir.Geç olsun güç olmasın.
  2. mtllc01

[SP] Arunas Kalkankıran

dragos said:
    Sağolun gençler.

Tüfekçi Başı said:
    Modun ismi nereden aklına geldi? :smile:

Eski Türk isimlerine bakarken denk geldim, hoşuma gitti :smile:

Bu arada senaryoya ağırlık vereceğim ama sadece senaryo olmaz, bazı özellikler de olmalı tabii.

Eklemeyi düşündüğüm özellikler büyük çoğunlukla kendi kodladığım şeyler olacak. Beğenilmesi durumunda diğer modcu arkadaşlarımla da paylaşabilirim.

Benim görüşüm yavaş ve sağlam ilerlemen ama sen bilirsin tabiki  :roll:
  3. mtllc01

[SP][Yapım]Kader-İPTAL

Zaten warbanda gereken bir ana senaryo ve yeni görevler.4-5 senedir bu oyunu oynuyorum bir senaryo olmayınca bütün modlar aynı hissettiriyor.Başarılar.
  4. mtllc01

[SP]Osmanlı Senaryosu[İndirme Linki][Ana Konu]

Sırp meydanını bulamadım beyler :sad:

Hum kalesi ile sombor köyü arasındaymış  :smile:

Bu seferde cephaneliği bulamadım subostioca köyünün oraları dolaştım ama bulamadım :grin:
  5. mtllc01

cz25 said:
    Faruk Özkar said:
    cz25 said:
    Faruk Özkar said:
    Acemilik ise böyle bir mod yapın sizinkini de görelim.
    Çok coolsun kardeş

Allah Allah sanki biz moda birşey diyoruz sadece kesin tarih verilmesine rağmen olan olay hakkında tartışıyoruz

Burası tartışma konusu değil modun konusu.

Ben tokum sen ye

:facepalm:
  6. mtllc01

[SP] Bozkurtlar Diriliyor! BETA ÇIKTI ! ( Konu Düzeni + anket + ufak video )

selamet_81 said:
    Tatar! said:
    HyperCharge said:
    Tatar! said:
    C. tamam sakin ol  :grin: Ayrıca spam yuvası oldu Osp İçin İzin Almaya Gerek Yok Hesap Sormayada çünkü sen kendi modunu osp yapmışsın osp modlar arasında isminde var selamet 81 konu burada kapansın ve dağılmasın
    courage gelirse daha kötü olur haydi kolay gele

Buradaki yanlışı düzeltiyim, açık kaynak modlar arasında Osmanlı 1451 yok, selamet açık kaynaktan çektim dediği saat kaldırdım listeden, isterseniz açık kaynak projesinde 8. sayfaya bakarsınız.

Başarılar.
    Sen Yanlış Var Diyosan Vardır Eyvallah.
    Konuya bayağıdır girmiyodum gözüme çarptı yorumun. Kardeşim sen beni burada azarlıycaksın , foruma rezil edeceksin "sonra Sen Yanlış Var Diyosan Vardır Eyvallah." Bunları özelden derdim ama bir anlamı olmaz. Forumun gerçeği bilmesi gerek..

Ayrıca forumda herkese muhalefet olan bir üye olarak biliniyorum galiba. Konu dışı bölümündeki iletileri pek doğru bulmuyorum.

Sanki mahallede bir tarafın açıldıda komşular hertarafını gördü havası var sende.Uzatmadan şunları söyleyeyim.Şüphelenmek herkesin hakkıdır.Geldin sordun cevabını aldın fakat uzatmaya ne gerek var ki ? Kimse seni rezil etmedi.
  7. mtllc01

The Great Legend (Büyük Efsane)

Başarılar kardeş.Oyundan fotoğraf atman gerekiyor yoksa kilitlerler.
  8. mtllc01

Deli Kurt said:
    Adam gibi bekleyeceksiniz, bekleyin. Beklemeyip burada aptal aptal çemkireceksiniz gibtirin gidin. Kulağınızdan tutup sizi zorla bu konuya getirmiyoruz. Oynamazsanız da çokta umrumda olmaz. Sürüsüyle Osmanlı modu var. Praven şehrini yeniçerilerle kuşatırsınız artık. Bu işten soğuttunuz adamı. bir kılıksız ergen ve bir flameci yüzünden modu bırakmaya niyetli değilim fakat artık bıktırdınız. Sırf modu düzgün bir şekilde bekleyenler ve forumdaki iyi niyetli arkadaşlarımız için bu modu yapıyoruz. Şunun şurasında taş çatlasa bekleyeceğiniz 1 hafta var. Onu bile beklemeyi beceremiyorsunuz. Size laf yetiştirmekten modla uğraşamıyorum.

Adam kızdı xd

Beyler çıktıktan sonra orasında hata var burasında hata var diye ağlamayız hiç olmazsa bekleyin 1 hafta daha
  9. mtllc01

[SP] Bozkurtlar Diriliyor! BETA ÇIKTI ! ( Konu Düzeni + anket + ufak video )

selamet_81 said:
    Tong Yabghu said:
    Mutlu oldun mu?
    evet.

Gitmenizi rica ediciyim sir  :cool:
  10. mtllc01

[SP] Anneciğim, Türkler! - Alpha [BUGFIX]

intel ekran kartı tırt kardeşim helede laptopsa hayli hayli
  11. mtllc01

Ali Paşa 07 said:
    rsDRFYC.png

OY OY İÇİM SIZLADI  :cry:
  12. mtllc01

Beyler bi insaf edin 2 sayfadır hun  ne oldu mesajı var
  13. mtllc01

Hun said:
    Pazar dedim muhtemelen Pazar çıkar öyle bi yüzde veremem şuan. Müzikleri henüz eklemedim SuqLat ama aklımda

SuqLat derken bi içimde hafif bi gülümseme oldu SuqLat ne kardeş bana bi açıkla  :facepalm:
  14. mtllc01

battalgaziii said:
    AslanlıYol461 said:
    Yok demişti. Ayrıca neden özellikle Kayı?
    Bunu Kayılara hakaret olarak algılamayın, ama neden sadece Kayı? Oğuzlar 24 boy, niye hep Kayı, Osmanlı'yı Kayılar, Selçuklu'yu da Kınık kurdu. Neden Kınık değil de Kayı? Bir Sürü boy var. Bayat, Afşar, Alkaevli, Peçenek... Çok var.

HyperCharge nin dediğine katılıyorum . Ayrıca 600 yıllık allahın kılıcı olan bir devletin kökü olan boy tabiki daha önemlidir . birde diriliş ertuğrul hayranlığım var ama tarihi dizilerden değilde kitaplardan okuyarak öğrenmeyi tercih ederim :wink:

Kitaplar dediğin olayda tamamen yazarın olayıdır.Hiçbir zaman net gerçekleri öğrenemeyeceksin hahahahahahahahah

(Boş yaptım ya xd)
  15. mtllc01

Yavuz Sultan Selim said:
    Cumartesi akşamı çıkacak gibi geliyor ya da Pazar sabahı :smile:

Gene boş çıktı beyler kusura bakmayın ama adamı sıkboğaz ediyorsunuz ne zaman çıkacak ne zaman çıkacak salı çıkacak perşembe çıkacak demeyi bırakın artık.
  16. mtllc01

Çıkana kadar kilitli kalmalı çünkü forumda boş yapan çok.
  17. mtllc01

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

frozenpainter said:
    gkdeniz said:
    esirleri öldürüyor yazımışsında esir almıyor,esir yönetmi 10 iken 20 tane lord yendim hiç birini esir almadı.
    Evet, sen deyince ben de denedim esir gelmiyorlar, ona bir bakayım ben.
    edit:Sorunun kaynağını buldum, rica etsem ana görevi bitiren biri lordları yenip esir düşüp düşmediklerini kontrol eder mi?

Ana görev devam edicek değil mi :grin:
  18. mtllc01

Mirachann said:
    mtllc01 said:
    Beyler 100 adam topladım başladım gemimle odasa dğru gitmeye ama bu krikon benden kaçtı denizin derinliklerine doğru şimdi hiçbirşey olmuyor ya :grin:

Krikonu kaçırdıysan ışınlan bence.

Bir hata var Krikonu buldum öldürdüm görev tamamlandı demiyor.

Harbiden adam kaçtı şimdi ortada yok harlausa dönüyorum ondada tık yok :grin:
  19. mtllc01

Beyler 100 adam topladım başladım gemimle odasa dğru gitmeye ama bu krikon benden kaçtı denizin derinliklerine doğru şimdi hiçbirşey olmuyor ya :grin:
  20. mtllc01

2. Mod Geliştirme Ödülleri

Evlat ayın yerli modu ödülünü kaptı gibi ne dersiniz
Back
Top Bottom