Search results for query: *

• Users: Raddus
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Raddus

CS:GO oynarken bilgisayarım kapanıyor

Mutlu mesut CS:GO oynarken birden oyun kapanıyor ve bilgisayar kendini kapatmaya çalışıyor, güncelleştirmeler falan vardır diyordum ama bu gün güncelleştirmeleri yaptım sorun çıkartmasın diye ancak hala bu sorun devam ediyor. Bunu Cs konusuna yazacaktım ancak arada kaynayıp gitmesini istemedim...
  2. Raddus

Steam'den oyun alamıyorum

Merhaba arkadaşlar, az önce Steam'den Payday aldım, ondan sonra oyun almaya kalkıştığımda şu hatayı verdi. Ben de ne olduğunu anlamadım. Yeterli param var ancak böyle demeye devam ediyor.
  3. Raddus

Tarayıcıdan Steam'e Giremiyorum

Arkadaşlar tarayıcıdan steam oturumu açamıyorum, insanlık doğrulamasında hata diyor daha önce böyle bir sorunla karşılaştım ancak çözmüştüm, şimdi nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum. Araştırdım ancak düzgün bir cevap bulamadım. Yardım ederseniz çok sevinirim. Edit: Daha önce yaptıklarımı yaptım bir...
  4. Raddus

Portal CS:Source Oldu

Benim bu steam kütüphanemde Portal adlı oyunum Counter Strike: Source olarak gözüküyor, bende de CS:Source yok. Ancak başarımlar falan hep Portal'ın. Bunun sebebi nedir ? Bende mi bi' haltlar var acep ? Edit: Mağazadan satın alınmış gözükmüyor, Portal'ın adı sadece Counter Strike: Source olarak...
  5. Raddus

Mevlid Kandili

Bu akşam Mevlid Kandili arkadaşlar. Kandiliniz mübarek olsun. Lütfen, konuda dini tartışma ve benzeri tartışmalar olmasın.
  6. Raddus

Steam'e giremiyorum

Arkadaşlar Steam'e tarayıcıdan girmeye kalktığımda insanlık doğrulaması istiyor. Resimdeki rakamları yazmama rağmen hep hata veriyor, doğru yazdığımdan eminim. Acaba ben de mi bi' sorun var ?
  7. Raddus

Ramazan Bayramı

Arkadaşlar sonunda Ramazan Bayramı geldi. Burada birbirlerimiz ile bayramlaşabiliriz. İyi bayramlar ! Lütfen; :arrow: Hiçbir tartışma çıkarmayın :arrow: Gereksiz iletiler atmayın
  8. Raddus

Kadir Gecesi

Arkadaşlar bugün Kadir Gecesi. Kur'an ayetlerinin inmeye başladığı gece. Kadir Geceniz mübarek olsun. Lütfen; :arrow: Dini tartışma yapmayın :arrow: Saygılı olun :arrow: Herhangi bir tartışma da yapmayın
  9. Raddus

Doctor Who : The Eternity Clock Asansör

Arkadaşlar Doctor Who : The Eternity Clock  oyununda City Streets bölümündeki asansörü kullanamıyorum. Yukarı kalkıyor ama daha kata gelmeden aşağı iniyor. Bu benden kaynaklanan bir sorun mu ? yoksa başka bir tuşa falan mı basmam lazım ?
  10. Raddus

Sekme sorunu

Arkadaşlar ben laptop tayken başka bir sekmeye geçtiğimde önceki sekme kitleniyor mesela; ben mutlu mesut anime izlerken animeyi durdurup başka bir sekme açtım yeni açtığım sekmede işim bitti ve kapattım. İlk açtığı sekme kitlendi ! bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ?
  11. Raddus

Movie Maker hatası !

Arkadaşlar movie maker da yaptığım dizimin 11. bölümünü film olarak kaydedemiyorum hep şu hatayla karşılaşıyorum
  12. Raddus

Ses azaltma

Arkadaşlar movie maker ile arka fon müziğinin git gide sesini kısarak bitirmemin bir yolu var mı ? Edit: Cevap yok mu ? Edit 2 : La ne biçim eziksiniz daha movi maker kullanmayı bilmiyorsunuz ! ( :D )
  13. Raddus

Doctor Who - 10x12

Doctor Who hakkında konuşabiliriz burada. Bölüm ile ilgili bilgi vereckeseniz spoiler içine alın. İleride ufak bir tanıtım şeysi yazarım belki.                                                                                                                
  14. Raddus

Diriliş (Hikaye)

Arkadaşlar bu benim ilk hikayem yazın son günlerinden beri üstünde düşünüyordum, dizimin de sezon finali yapmasıyla yayınlamayı düşündüm, eksik yerlerim, yazım hatalarım vs. için şimdiden özür dilerim.Tavsiyelerinize ve eleştirilerinize açığım. 1.Bölüm 2.Bölüm 3.Bölüm
  15. Raddus

Hayvan Severler

Arkadaşlar bu konuda hayvanlarımızı tanıtabilir, onlara nasıl daha iyi bakabileceğimizi tartışabiliriz. Hem hayvan sever üyelerimiz bir araya gelmiş olur hemde hayvan alacak olan üyelerimiz hayvanlar hakkında bilgi alabilirler. Ben çok hayvan besledim köpek, kedi, kuş, kaplumbağa böyle çeşitli...
  16. Raddus

Arkaplan Saydamlaştırma

Arkadaşlar bir resimde arkaplanı nasıl photoshop'suz saydamlaştırabiliriz ?
  17. Raddus

Movi maker çözünürlük

arkadaşlar movie maker ile filmi kaydedince bellek dolu çözünürlüğü düşürünüz çıkıyor. Daha önceki filmlerde bu olmamıştı, ayrıca çözünürlük ayarlarını bulamıyorum yardım edermisiniz  :!:
  18. Raddus

Tatar Abdul (Bir Ateş ve Kılıç Dizisi) Yazın Devam Edecek !

HİKAYE Tatar Abdul başarılı bir Tatar Akıncısıdır ve bir gün İslam Giray Han Abdul'den devlet için çalışmasını ister ve hikaye bundan sonra başlar. 1.SEZON 1. BÖLÜM İlk bölüm tanıtım bölümü olduğu için kısaydı. Hatalarımı söylerseniz hepsini olmasa da elimden geleni düzeltmeye çalışırım...
  19. Raddus

TATAR ABDUL (BİR ATEŞ VE KILIÇ DİZİSİ)

HİKAYE [font=impact][font=times new roman]Tatar Abdul başarılı bir Tatar Akıncısıdır ve bir gün İslam Giray Han Abdul'den devlet için çalışmasını ister ve hikaye bundan sonra başlar.
Back
Top Bottom