Search results for query: *

1. Senkron

Anayasa Değişikliği

RTE said:
    Castiello said:
    Geldim güldüm gidiyorum :grin:
    https://twitter.com/TimarRutherford/status/853645300157829120
    şunu da  şöyle bırakayım gideyim bari...

Ne kadar da bilgilendirici bir tweetmiş insanın AKP'li olası geliyor.
    bilgilendirici tweet mi demişim? Neyse resmi sonuçları açıklamışlar. 27 nisan, güzel bir detay olmuş..
    C-cDkU6XYAAy8Xm.jpg
  2. Senkron

Anayasa Değişikliği

Geldim güldüm gidiyorum :grin:
    https://twitter.com/TimarRutherford/status/853645300157829120
    şunu da  şöyle bırakayım gideyim bari...
  3. Senkron

Ortadoğu Platformu

SuqLaT said:
    Castiello said:
    SuqLaT said:
    Castiello said:
    Yav ne komik adamlarsınız ha :grin: Beşşar'a forum kuralları dahilince küfür edemiyorum ama kendisi çok büyük şerefsizdir. Rte'nin dediği gibi katildir. O gitmeden de çok bir şey değişmez Türkiye-Suriye arasında. Rusların adımı ypg'nin vurulması. Beşar ülkesini peşkeş etmiş satılık bir it sadece.
    Esad katilde rte değil mi? Suriyeye tırlar dolusu silahlar sokup haberini yapan gazetecileri susturup hapse atıp olayın üstünü ört bas eden adamın esad'dan hiç bir farkı yoktur. Sonra çıkıp omurgasız bir şekilde suriyeli kardeşlerimiz diye ağlıyor. Sen adamın ülkesini karıştır adamların ülkesinde ki terör örgütüne silah yolla sonra çık din kardeşlerim diye iki nutuk at milyonlar ağlasın. Hangi zihniyet bu adama bu olaylar dahilinde ölümüne inanır? Tabi ki şeriat isteyen ve kahveden çıkmayıp okey oynarken siyasi bölümlerden mevzun olan amcalar.
    Allah Allah kimmiş bu gazeteciler? Can Dündar mı? Can Işid demişti yanlış hatırlamıyorsam ama? Silah yollanır tabi ki muhaliflere bizden olan adamlar onlar, Halep'i Türkmendağı'nı İran'a mı bırakacaksın. Olayın üstü falan örtülmedi silah gönderiliyordu gönderilmemesinin de mantıklı tarafı yok.  Sen ne yapıyorsun acaba ne gibi ülkeye faydalı iş yapıyorsun da seçmen aşağılıyorsun. Adiliğin lüzumu yok. Aşağılayan insanlarla da konuşacak bir şey yok anca ağlayacaksınız böyle.
    Oranın halkı muhalif denilen insanlar. halkı göremeyen insanlarsınız. Git sen cumhuriyet soL falan oku da iki gazını al terörist falan yazar orada gazını alırsın
    O silahların muhaliflere gittiğine canı gönülden inanıyorsan sıkıntı yok. Zaten tek yaptığınız gözlerinizi kapayıp ne olursa olsun inanmak. Öfkeli sünni gençler'e gitmiyordu yani o silahlar. Dikkatini çekerim bu sözleri Can dündar söylememiş ti Türkiye cumhuriyetinin Başbakanı söyledi o pis teröristleri meşrulaştıracak kadar düşmüştünüz. Şimdi ne ara yeniden düşman oldunuz Işide? Yarın çıkarlarınız doğrultusunda pardon amerika devletinin çıkarları doğrultusunda türkmen dağı düşsün diye sloganlarda atarsınız siz. Olayın üstü örtülmek istenmediyse neden hapise atıldı bu gazeteciler? Korktukları bir şeyler vardı ki susturmak istediler yoksa başka bir sebep göremiyorum. Ülkeye yaptığım en faydalı iş sizin gibi vatan sevdalısı gibi gözüküp her fırsatta arap milliyetçiliği yapan ülkeyi her geçen gün kaosa sürükleyenlere inanmamak. Sende bir zahmet akit okumayı bırak çekilmiyorsun çünkü.

Harlekkuen said:
    Bu arada Castiello Ak Partili olmaktan çok manda himayeciymis onu anladim. Amerikan barisi falan ha ? Amerikanci seni.
    Dedesi vahdettin'in izinden gidiyor çok kızmamak lazım.  :lol:
    Ayyyyyy tutturmuş öfkeli sunni gençler evet Irak'ın yapısını bilmeyen bi insansın ne diyim sana kaç tane aşiret var biliyor  musun mesala Irakta bu aşiretler  kaç kişiden oluşuyor biliyor musun? bilmiyorsun.. Nerede Işid'e silah verilmiş göster. Adana'da fetullahçıların yaptığı operasyonun fotoğrafları nereden bulmuş Can Dündar acaba? Bunu nasıl Işid'e yormuş. Işid'in türkiye'den gönderilen 2 tıra ihtiyacı vardı o dönemde değil mi  :lol: Yani olur da bu kadar cahil olunur. Can Dündar suç işlediği için alındı susturulmak için değil. Bizzat mit tırlarını tutuklatan tuğgeneral darbeciydi.
    Bizzat yapılan bu tır için ihbarda ışid lafı bile geçmiyor. Bi tane savcı diyor bi de malum bu can dangalağı diyor ışid diye. Sonra da belgeledik suçlu olduk diyor. Tabi alınınca içeri sorgusunda ışide gidiyor muydu gitmiyor muydu bilmiyorum demişti kendisi. Böyle bir kanıtı yokken bizzat Türkiye'yi zora sokmak için yapılmış bir tezgahtı. O fotoları nasıl buldu acaba demek ki fetullahçılarla bi bağı vardı kendisinin.
    Fetullahçı celal kara
    Cp5jhFyXYAE0NZB.jpg

He sadece fetullahçılarla değil kendisinin imrendiği sevdiği başka bir terör örgütü daha vardı
    Cp5jicZXEAACWQI.jpg
    Cp5jjDkWYAAxmDF.jpg
    Bu en sevdiğim bak;
    Cp5jhwxXYAAxflm.jpg

Şimdi anlaşılıyor ki bu can dündarlar fetullahçılar vs türkiye yi ışide yardım ediyor yalanlarıyla darbeye zemin hazırlamışlar yine amerikalıların istediği bir şey olsa gerek. Amerika'nın darbe gecesi incirlik rolü stratfor ilk saatlerdeki açıklamalar falan filan birleştirince.
    Fetullah-Cumhuriyet sol vs can dündar-Pkk-Abd
    Sanırım mandacı biz değiliz ya.

Pentagram şuan çıkıyorum sana gelince cevap atarım.
  4. Senkron

Ortadoğu Platformu

Harlekkuen said:
    O ölen çocukların kan hakkını nasıl odeyecek senin kafa yapindaki adamlar Castiello ?

Allah hesabini sorar merak etme sen.

Hukumet Rusya ve Iran ile yakinlasiyor suan, yakin zamanda Rusya fanboylugu yaparsin.

Bu arada Castiello Ak Partili olmaktan çok manda himayeciymis onu anladim. Amerikan barisi falan ha ? Amerikanci seni.
    Öldürenlere karşı ülke olarak her türlü gücümüz yettiğince savaşıyoruz gıda, yardım devlet olarak mühimmat vs. Belki daha fazla yardım etmemiz gerekiyordu ama Allah'a şükür bu savaşta tarafsızım deyip Esadçı olanlardan daha az olur hesabımız sen kendi derdine yan. Sana cevap vermedikçe çıldırdığını görüyorum.

Amerikan barışı? Manda himaye??? :grin:
  5. Senkron

Ortadoğu Platformu

SuqLaT said:
    Castiello said:
    Yav ne komik adamlarsınız ha :grin: Beşşar'a forum kuralları dahilince küfür edemiyorum ama kendisi çok büyük şerefsizdir. Rte'nin dediği gibi katildir. O gitmeden de çok bir şey değişmez Türkiye-Suriye arasında. Rusların adımı ypg'nin vurulması. Beşar ülkesini peşkeş etmiş satılık bir it sadece.
    Esad katilde rte değil mi? Suriyeye tırlar dolusu silahlar sokup haberini yapan gazetecileri susturup hapse atıp olayın üstünü ört bas eden adamın esad'dan hiç bir farkı yoktur. Sonra çıkıp omurgasız bir şekilde suriyeli kardeşlerimiz diye ağlıyor. Sen adamın ülkesini karıştır adamların ülkesinde ki terör örgütüne silah yolla sonra çık din kardeşlerim diye iki nutuk at milyonlar ağlasın. Hangi zihniyet bu adama bu olaylar dahilinde ölümüne inanır? Tabi ki şeriat isteyen ve kahveden çıkmayıp okey oynarken siyasi bölümlerden mevzun olan amcalar.
    Allah Allah kimmiş bu gazeteciler? Can Dündar mı? Can Işid demişti yanlış hatırlamıyorsam ama? Silah yollanır tabi ki muhaliflere bizden olan adamlar onlar, Halep'i Türkmendağı'nı İran'a mı bırakacaksın. Olayın üstü falan örtülmedi silah gönderiliyordu gönderilmemesinin de mantıklı tarafı yok.  Sen ne yapıyorsun acaba ne gibi ülkeye faydalı iş yapıyorsun da seçmen aşağılıyorsun. Adiliğin lüzumu yok. Aşağılayan insanlarla da konuşacak bir şey yok anca ağlayacaksınız böyle.
    Oranın halkı muhalif denilen insanlar. halkı göremeyen insanlarsınız. Git sen cumhuriyet soL falan oku da iki gazını al terörist falan yazar orada gazını alırsın
  6. Senkron

Ortadoğu Platformu

Pentagram said:
    Esad neler yaptı bilmiyorum, Türk ve Batı medyasına da güvenmiyorum. Ama muhaliflerin ellerinde uçaklar, helikopterler olsa hiç vurmayacak gibi konuşuyorsun. Ceza verdiler sivillere saldıranlara diyorsun, bunu söylerken kendin de inanmıyorsun bence. Bir binada teröristlerin yoğun miktarda silah depoladıkları istihbaratı gelse, sen o binanın içerisinde sivil olup olmadığını bilebilir misin? Hani uçaklardan canımız sıkıldı şuraya bomba atalım diye bomba attıklarını düşünmüyorum. O mühimmatlar o kadar da ucuz değil. Sivilleri kalkan olarak kullananlara kızmalısın. PKK'nın doğuda yaptığının aynısını yapıyorlar. Bunlar biraz daha gelişmiş versiyonu PKK'nın. Şimdi bana Esadcı deme, Esad umrumda değil. Ben ülkemin çıkarlarını düşünüyorum çünkü ülkeler duygulara göre değil çıkarlara göre yönetilir.
    Medyanın geneline güvenmek normal bir şey değil. Batı Türk Rus farketmiyor. Sputnik'in Erdoğan hakkında 3 ay önce bi de şimdi yaptığı haberlere bak mesela. Sosyal medya ve savaş muhabirleri gibi, bu tür gelişmiş yeni nesil medyayı, bağımsız medyayı takip etmek daha sağlıklı.

Muhaliflerin elinde uçaklar helikopterler olsa sivilleri vurmazlar mıydı demek hiçbir mantıklı tartışmada söylenecek bir şey değil, insanları yapmadıkları bir şey yüzünden suçlamak yanlış.

Yahu insani yardım konvoyları vuruldu kaç kez, adamlar artık üstü açık getirmeye başladılar, içinde silah yok diye göstermek için, domates ekmek vs havadan görünüyor onu bile vurdular. Kaç kez şehirleri ablukaya aldılar, insanlar açlıktan susuzluktan öldüler.  Buraya yazmak istemediğim çok daha kötü şeyler oldu. Ölen insanları bile yediler belki de. Kimse bir şey demedi. Işid geçen gün cerablus'tan çıktı gitti, niye onları kimse vurmadı, sivil deniyordu? Suriye de muhaliflere gelince sivil olmuyor mu? Oraya gelince niye istihbarat diyorsun? Kaç kez kimyasal silahla varil bombalarıyla saldırdı. Bunun neresini savunacaksın. Havada parçalanıp her yere sıçrayan bomba attılar adamlar. İstihbarat gelir orayı bombalarsın o zaman, bir şehri bombalamak ne demek? Muhimmat dediğin nedir bugün ortadoğu da. Muhalifler haricinde hemen hemen tüm kesimler mühimmat sıkıntısı çekmiyor. Pyd-pkk bile sadece türkiye'de bir bölge için onlarca rpg kullanabilir hale geldi. Işid desen öyle. Musul'da Irak ordusunun hangalarındaki silahlarını ele geçirdi. Esadçıları zaten Ruslar ve İran besliyor. Ki karada Esad'ın şii milisler haricinde kara gücü kalmadı. Hep havadan bombalaması da bundan dolayı zaten. Muhaliflerin Halep operasyonu bunun göstergesi. 3 günde bir şehir alabilir misin karşında doğru dürüst kara gücü olsa? Muhaliflerin stratejik olarak ilerleyişi var ama karşında kara gücü doğru dürüst olsa yine de alamazsın. Yakalananların hepsi şii milislerdi. Yani İran tarafından doğrudan sahaya gönderilen veya İran destekli Suriye güçleri bunlar.

Sen de ülkenin iyiliğini istiyorsun ben de ülkenin iyiliğini istiyorum. Demek ki birimizden birisi yanlış düşünüyor. Suriye Reyhanlı saldırılarını görüp Esad'ın bu savaşı kazanmasını istemek, Mihraç Ural'ın kurduğu Hatay örgütünün amaçlarını, bu adamın Esad tarafından nasıl fonlandığını görmüyorsun o zaman.  Atatürk hayatı boyunca niye Hatay için uğraştı mesela? Ben Atatürk'ün yaptığı çoğu şeye karşı çıksam da devletçi politikasını genel olarak beğenirim. Hatay batı tarafından çizilen sınırın dışına çıkmaktır. Esad bunun için özel bir örgüt kurup hatay'ı bizden çıkarmak istedi Mihraç Ural aracılığıyla. Güneyimizde pkk devleti kurduruyorlar ne yapacaksın içe kapanık mı yaşayacaksın buralara müdahale etmeden mi yaşayacaksın? Korkak içe kapanık, dışarıda ne oluyorsa olsun biz karışmayalım politikası diye bir politika olmaz.
  7. Senkron

Ortadoğu Platformu

Kimyasallarla, eylemleri havadan bombalayınca seri katil oldu. Öso Ahrar içinde yapanlar oldu, onların cezalarını adamlar kendileri verdi zaten. Ben hiç hastaneyi mahalle aralarını bombaladığını görmedim muhaliflerin. Öyle iç savaşta çocuklar ölür diye masumlaştıramassın bu işi savaşın bile kaideleri vardır, hastaneler, insani yardımlar bombalanmaz mesela. Işid'in "sivillerine" bile uygulanan savaş hukukunu muhaliflere kimse uygulamadı nedense.
  8. Senkron

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Oyungezer'in röportajından :grin: İsterseniz adamlar direk öyle yapsın niye mod olsun... :grin:
    XdBGQ0.jpg
  9. Senkron

Ortadoğu Platformu

10. Senkron

Zaman gazetesinin darbe imalı reklamı (5 Ekim 2015)

Enes Sancak said:
    Dostum bu darbe kısa vadede Erdogana yarar, darbenin arkasında Saldıray Berk Paşa var. Ben de biliyorum FETÖ diye cadı avı var,  Saldıray Berk'in arkasında stratfor var. Stratfor Rockefeller Rothschild aileleriyle gorustugune dair kanıtlar var. Strafor bu darbeyle Türkiye'yi kıyamet savaşında Rusya tarafında olmasını sağladı.  Nato ve ABD izinli bir darbe değildi.  Zaten başarısız olmak üzere kurgulanmisti. Dedigim gibi darbe tiyatro değildi.  Bak gor FETÖ algısıni millet iyice yediği an Saldıray Berk malumu Fetöcu diye asacaktir. Ruslar darbeden çok memnun kaldı :smile:
    Allah Allah stratfor veya rockefellerlar falan abd ile pentagon ile cia ile çatışıyor yani :grin:
  11. Senkron

Enes Sancak said:
    Castiello said:
    Enes Sancak said:
    Bu gün 'reyiz' diye sahip çıktıkları yarın FETÖ'cü diye hapsedilir.
    seni almadılar mı hala
    Niye alsınlar ki TÜRKİYE'ye olacak darbe girişimini aylar öncesinden deşifre ettiğim için mi?
    Yok fethullahçı olduğun için :d

Cioss Julius U.X. said:
    Tiyatroydu tabi. Çok büyük bir perdeydi. AKP de Tayyip de seçmeni de sadece oyuncuları oldu bu oyunun. Oyunun yazarı yönetmeni dünyayı yöneten insanlar. ABD'nin desteği Fethullahın parmağı kesinlikle var. Ama amaç başarı değildi. Bu sadece bir yemdi.
    Adamların bi yerde falso yapacağına, yenileceğine falan inanmıyor, inanamıyor ama sorsan bu adam sosyalist falan.
  12. Senkron

Fox Mulder said:
    Yok işte ben de onu diyorum vur emri verilmişse eğer hepsini indirirler yani taş taş üstünde bırakmazlar orda hani bin kişi geldi diyelim napacak adamlar tankı iterek köprüden aşağıya mı atacaklar? İsterse on bin kişi olsun ne farkeder yani üzerlerine sürerek gayette kaçabilir ki kaçmak yerine teslim olmuş burada bir mantık yok anlatabiliyor muyum? Bir de saraya hiç dokunmamışlar onu da anlamadım.
    Onu o kadar oradaki asker sayısı göze alamaz. Çok bir şey yoktu o köprüde asker. Bazıları gelirken geri döndü vs. Havadan kolay ancak karadan o iş daha zor. Cumhurbaşkanının ölmesini bekliyorlardı muhtemelen daha sonra kalabalığın dağılacağını da düşünmüş olabilirler.

http://www.haberturk.com/gundem/haber/1269994-cumhurbaskanligi-kulliyesindeki-hasar-kameralara-boyle-yansidi
    cb'lığı hasar görmüş baya. Ki bi süre sonra mit'den giden bir ekip uçaksavar füzeleriyle koruma altına alıyor orayı.
  13. Senkron

Kimin façası tutacak köprüde bi anda binlerce kişi öldürmeye hacı emir geldikçe vuruyorlar. O gün köprüde onlarca kişi yaralandı öldü. Külliye'nin orada helikopterle nasıl taradılar?
    Adem Huduti'nin sınırdaki askerlere çekilin emri verdiği belirtiliyor
  14. Senkron

Fox Mulder said:
    Haculi onu da beklerim, kusura bakma da "boğaz" köprüsünde IŞİD bozması tipler tekbir getirerek askeri darp ederken yerel seçimde de yine bu tiplerin "boğazlara" sarılmayacağından pek emin olamıyorum.

Bir haber görmüştüm ne kadar doğru bilemiyorum bu olaydan sonra IŞİD açıklamasında; Türkler birbirlerine yetiyor zaten bizlik bir iş kalmadı diyerek militanlarını geri çekmiş o gece.
    Oradaki askerler geceden sabaha kurşunladılar insanları. Kemerle vurmak sabaha karşı, bu bile merhametli olunduğunu gösteriyor. Tekbir getirmekte ne var ki? Sakallılar darp etti kafa kesti dedikleri adamlar 1 tane askeri linçten kurtarıyormuş, hatta onlardan biri dizi oyuncusu çıktı.

Adem Huduti'nin sınırdaki askerlere çekilin emri verdiği belirtiliyor
  15. Senkron

Artık değilim kb. 
    Ha bu arada ona mı takıldın ya cidden ??
    öd.
    Neye mi takıldım? Yooo ayakkabı kutularıııııııı hırsız var bilmem ne var haramzadeler falan filan uğraşmıyorum artık.

hobeto13 said:
    Casti, fıkralık adamsın. :lol:

Başkomutan çalmaya utanmıyor da...
    Bu ne şimdi ne yaptığını sanıyorsun? Kişisel tartışmaya sokma. Başkomutan çaldı demedim zaten çaldı demeye utanmıyor musun dedim.

Fox Mulder said:
    Şu an herkes kardeş, bir bütün; ilk yerel seçimlerde yine millet birbirinin düşmanı olacak..
    Bu birbirini öldürmeye boğazlamaya gitmediği sürece doğal bi şey
  16. Senkron

Fox Mulder said:
    Casti müsadenle bir şey sorucam, iktidar partisi CHP olsaydı ve darbe girişimi olsaydı çıkıp atar mıydın kendini tankların falan önüne? Allah aşkına çok merak ettim.
    Amerikalılar tarafından fetullahçı satılmış birileri tarafından vatansever olduğunu düşündüğüm birisi baştaysa yapardım tabi ki. He bu arada ben tankın üzerine atılmadım çünkü bizim burda tank yoktu bize nasip olmadı maalesef o.
    Belki biraz ilginç gelecek ama Ak Partiyle herhangi bir organik bağım yok.

T-Bag Bagwell said:
    Castiello said:
    3 sene öncesinde ayakkabı kutusu var,ne var sanki 3 sene öncesinde??
    Ya o kadar yol yaptı bırak çalsın o kadar da demeyeceksin değil mi ?? :roll: :roll:
    Ahhh ahhhhhhh
    Doğru ya onu da fetö koydu değil mi? :facepalm: :facepalm:
    Başkomutanına hırsız demeye utanmıyor musun bi de asker olacaktım diyorsun.
  17. Senkron

3 sene öncesinde ayakkabı kutusu var,ne var sanki 3 sene öncesinde??
    Ya o kadar yol yaptı bırak çalsın o kadar da demeyeceksin değil mi ?? :roll: :roll:
    Ahhh ahhhhhhh
  18. Senkron

Ainulindalë said:
    Demekki önlendiyse, yeterli değildir. Bir şeyler eksiktir, yoksa sanıyor musun Malatya'ya 10 kamyon çekmenin bütün darbeyi engelleyeceğini?

Erkene alınması en etkili unsur.  Zırhlı birliklerin önünü kestin içerideki vatanperver askerler tankın bazı malzemelerini söktü. Ökk, mit, polis, asker içindeki vatanperverler, cb duruşu, meclis duruşu ve halk etkisi, tabi ki Allah ellerini kollarını bağladı şerefsizlerin. Bence böyle Ayrıca 10 kamyon deyip geçme. O kamyonlar, tarlasını yakan köylü(uçağı kaldırmamak için, bi etkisi olmayacağı halde) ve bu adam daha sonra devlet tarafından mahsülün gelirleri verilmek istenince hakaret saydı(bu adamlar makarnacı kömürcü menfaatçi) olmasaydı çoktan bitmişti ülke.

https://twitter.com/Biyikbay/status/762995929351917568
    şu inanç durdurdu

Calradianın Bilgesi said:
    Castiello said:
    Hükümet eliyle mi üretilmiş :grin: İlker Başbuğ senin gibi düşünmüyor ama ne hikmetse.

Şu fetullahçı köpek bu adamların nasıl saklandığına en güzel örnek;
    http://www.hurriyet.com.tr/yakalanan-albay-twitterda-feto-trolu-muydu-40175264
    Cemaati hükümet yarattı demedim, kasıtlı bir şekilde hükümet yerleştirdi dedim. AKP Gülen işbirliği öyle şüpheli olan bir şey değil, Gülenin 10 senedir saklamak zorunda olduğu bir şey de değil. Ayan beyan ortadaydı yıllardır. Gerizekalı değiliz, 3 seneden daha öncesini hatırlayabiliyoruz. Şimdi darbeci çıkan generallerin de pek çoğu Erdoğan Gül tarafından hızlıca terfi ettirilmiş insanlar.
    Bunun nedenlerini çok yazdık. 3 sene öncesini hatırla ne var 3 sene öncesinde
  19. Senkron

Ainulindalë said:
    @Casti Yeterli olsaydı, şu an Darbe hükümetini konuşuyor olurduk.
    Çıkarılmadan önlendi işte onlar veya yakalandı.

Calradianın Bilgesi said:
    AKP hükümeti nesine üste çıkıyor anlamıyorum ben. Sistematik bir şekilde hükümet eliyle kasıtlı olarak üretilmiş delillerle haksız bir biçimde generaller içeri alındı ve tekrar sistematik bir şekilde cemaat yerleştirildi. Sonra da inanılmaz bir istihbarat açığı yüzünden darbe önlemedi ve pek çok vatandaşımız öldü. Böyle devam ederse ileride AKP olmayan bir hükümete AKP'li generaller tarafından darbe yapılması işten bile değil.
    Hükümet eliyle mi üretilmiş :grin: İlker Başbuğ senin gibi düşünmüyor ama ne hikmetse.

Şu fetullahçı köpek bu adamların nasıl saklandığına en güzel örnek;
    http://www.hurriyet.com.tr/yakalanan-albay-twitterda-feto-trolu-muydu-40175264
  20. Senkron

oyasar1 said:
    Ordunun yarısı darbeci olmasına rağmen(?) ruhu duymaması, duyduysa bile bişey yapamaması.
    Tek vasfı darbeye imza atmamak sanırım. Aç bırakılmış bi de kıyamam gazi komutan oldu birden aç bırakıldı diye.  :lol:
    İstihbarat daire başkanı bile adamlardan çıktı askeriyenin buna yapacak bir şey yok. Bu adamlar gözüyle namaz kılan gerekirse rakı içip umumi yerde karı kız konuşur tedbirattır bu.

Ainulindalë said:
    Kara kuvvetlerinin personel sayısıyla karşılaştırmadıktan sonra, tabi ki devede pire kalmaz. Gözünde deve kalır. @Casti
    Askeri bakımdan kritik yerlerde görevli sayısı yeterliydi. Emir verildiğinde tanklar vs çıktığında kimin katılıp kimin katılmayacağı belli olmaz askerde onlardan olmayan bile katılabilirdi bir süre sonra. Keza dışarıdan da adam aldılar. Eski emniyetçi tankın içinden çıktı ve yakalandı bunu da gördük.

Ayro said:
    Her gün haber aldığın yalaka turnusolu yer seni ikna edememiş galiba

http://www.sabah.com.tr/gundem/2014/03/22/yenikapi-dev-mitinge-hazirlaniyor
    1 milyondan fazla kişinin katılmasını bekliyoruz demiş adam sen mabatlarından okuma. 2014 bir de :grin: Aç vikipedi sayfasına bak ya ne diyim. Üstten görünüşünü de attım meydanın. Daha istersen 500 kişi de kim sallar seni.
Back
Top Bottom