Search results for query: *

• Users: Ayyas
  • Order by date
  1. Ayyas

{Anadolu Akıncıları}{AKN}

Burdayım agaaaaa
  2. Ayyas

Wrath OF Angels(Alımlar Kapalı)

Çok ayıp ediyorsun Yaşarcım,lütfen
  3. Ayyas

Wrath OF Angels(Alımlar Kapalı)

Eski klanı hortlama zamanı gelmiş. Nerelerdesiniz beyler? Bir ses verin daaaa
  4. Ayyas

Wicked Tavern Fanatics

@Montewar stok yok diye fiyat doğru mu bilemedim ama kesin kes kasa alamıyorsan, 5kya notebook almak zorundaysan ve bunda oyun oynamak önemliyse en azından şöyle bir şey olabilir. https://www.hepsiburada.com/acer-ni...-nh-q6ney-001-p-HBV00000Q970E?magaza=Teknorya

1050 Ti artık eski kart falan ama notebook için yapabileceğin bir şey yok. Bannerlord sistem gereksinimlerinde önerilen 1060 3g ama bir notebookta 1060 sürümleri bulmak için 7-10k arası fiyat vermen gerekir zaten 5k bile yazıkken onu hiç tavsiye etmem.

Ama ille de böyle bişi almam lazım diyorsan ekran kartında 1050 Ti'dan aşağı bir şey alma da bari oyun oynama şansın olsun. N11'den attığında ekran kartı göremedim zaten bitikmiş.
    Bazı 1050ti ekran kartıları 1060 ekran kartlarından daha iyi performans verebiliyor. Etkenleri de diğer bilgisayar parçaları ve ekran kartının markası oluyor. Şu anda Bannerlord için sistem dizilmemesi gerekir bence. Daha oyun tam optime değil.
  5. Ayyas

Vanaheimr

Bulamadık,bulamıyoruz.
  6. Ayyas

Vanaheimr

Ömer neredesin ya?
  7. Ayyas

Knight of Swan

Bir AOS vs KOS patlamaz mıyız?
  8. Ayyas

Vanaheimr

Ömer öldün sandım.
  9. Ayyas

DOTA 2 - 7.07c

Bu güncelleme vizelerime olumlu bir şekilde etki edecek. 5 gündür oynamıyorum ve hayatım değişti. Teşekkürler 7.00...
  10. Ayyas

[GU5MA] Give Us 5 Minutes Alone - Alımlar Davet İle

Olm bune AS:Gdfghd
    Hele bu
    Tauriel-LegionCommander
  11. Ayyas

İnvader~Alımlar açık

Başarılar. Hayırlı olsun çılgın svadyalı
  12. Ayyas

DOTA 2 - 7.07c

Path Finder said:
    Allah aşkına böyle mi şenlensin :'(
    http://www.dotabuff.com/players/200059049
    Yok kaybediyoruz abi olmuyor kazanamıyoruz kazandırtmıyorlar. Yine başladım yine kaybediyorum. 4k olan partiyi 3.4 kya kadar düşürdüm.
    Örümcek adam gibi ağlıyor yemin ederim.
  13. Ayyas

Forgotten Roleplay / forgotten-roleplay.pw

VIP özelliğini biraz açar mısınız? VIP olduğumuzda nelere sahip olacağız?
  14. Ayyas

12.02.2016 Tarihindeki Etkinliğin Videosu ve MVP'si

sercan noyan said:
    yaşAMaya çalışyoz diyelim  :smile:
    Kaçın sercan geldi
  15. Ayyas

DOTA 2 - 7.07c

Balex said:

İlk videodakini cuma gecesi bize yaptı adamlar. Onlarınki biraz farklı oldu ama :grin:

http://www.dotabuff.com/matches/2178465020

ulan mdöamsdasdhsaşjda hala aklıma geldikçe gülüyorum ha. Adamlar o kadar hayal kırıklığına uğradılar ki, 2. dakikada tek tek çıktı hepsi. Biri çıkarken hayatımda ilk defa bunu yaşadım dedi ve kös kös gittiler. dkjagsdggaksdkaksjhgdhkjas. Adam bunu deyince biz de açtık profillerini maç geçmişlerine bakmak için. 10 oyundur aralıksız bunu uyguluyorlarmış. 9 win 1 lose. Parti mmr kasmak için sağlam fikir aslında.

En güzeli de roshtan 3 level çıkmak amdöasmd.mnasdaçsöjhdjsajdglas

Videoyu da editleyip mümkün mertebe her yere yayıcaz. Ama herkesin bilgisayarı bok gibi galiba, daha yükleyemedik.

Oyundaki WDnin ragei beni benden aldı.
  16. Ayyas

DeathAngel! said:
    İbo katılsaydı kesin o birinciydi steamde gözlerim çok aradı ama bulamadım  :sad: :sad:
    https://www.youtube.com/watch?v=QOV_BC6kyzY
    aS:grin:ASDA Bir hayli kişi katılmış yalnız. Bir dahakine çağır noob
  17. Ayyas

DeathStroke said:
    Emeği geçen herkese teşekkür ederim :grin: gerçekten iyi bi organizasyon eski yeni herkes vardı Wfas ta böyle bi topluluğu görmek çok güzel oldu. Mikail eline sağlık sende yordun kendini 1.5 saat ? Eline sağlık.
    Tebrikler aşq
  18. Ayyas

-DarkArmy-

Başarılar.
  19. Ayyas

DOTA 2 - 7.07c

O Rubick setini çocuğumu satar alırım.
Back
Top Bottom