Search results for query: *

1. Kaosmatik

Resolved Hosting a server and joining it from same Pc is down! for dedicated servers

Thanks for the report. Forwarded to our server team. We are investigating this issue. Sadly, we can't give any ETA at the moment. Sorry for the inconvenience.
    Thanks, it is really good that we finally have an update about the situation.
    i can fully understand the crircumstances and your priorities are just fixing BL now and in the near future.
    And so i assume the team is not yet realy working on that issue currently.
    So i fear the Badge: "In Progress" is a bit optimistic...if not straight euphemistic. But well Mister MArdA it seems to be important too you....
    I think there is not a better badge than In Progress. If it would have stayed as unsolved even longer than now we would just keep thinking no one cares about this problem. We still don't know how much they are focusing on it which is probably a better way but at least we know they are aware of the problem and they will work on it / are working on it. I think we should appreciate updates and communication more and try to make more constructive criticism. So it could be easier for moderators and developers to communicate with the community more.
  2. Kaosmatik

Resolved Hosting a server and joining it from same Pc is down! for dedicated servers

I also can't join my own dedicated WFAS server. After trying to validate my serial number it is telling me I am banned and my ban list is clear.

17:15:38 - SERVER has joined the game with ID: 0 and has administrator rights.
    17:17:35 - SERVER has joined the game with ID: 0 and has administrator rights.
    17:18:11 - -Playground_of_Kaosmatik-
    Map: Marketplace
    Gametyp: Battle
    Admins: /
    -----------------
    17:23:25 - SERVER has joined the game with ID: 0 and has administrator rights.
    17:24:28 - 59 seconds left.
    17:25:11 - -Playground_of_Kaosmatik-
    -----------------
    17:25:27 - 58 seconds left.
    17:34:51 - SERVER has joined the game with ID: 0 and has administrator rights.
    17:34:57 - 59 seconds left.
    17:35:59 - -Playground_of_Kaosmatik-
    -----------------
    17:36:04 - 58 seconds left.
    17:37:39 - SERVER has joined the game with ID: 0 and has administrator rights.
    17:38:44 - 59 seconds left.
    17:39:13 - -Playground_Of_Kaosmatik-
    Gametyp: Duel
    -----------------
    17:39:43 - 58 seconds left.
    17:43:16 - SERVER has joined the game with ID: 0 and has administrator rights.
    17:51:55 - SERVER has joined the game with ID: 0 and has administrator rights.
    17:52:14 - -Playground_of_Kaosmatik-
    -----------------
    17:59:05 - SERVER has joined the game with ID: 0 and has administrator rights.
    18:00:53 - -Playground_of_Kaosmatik-
    -----------------

I hope they can focus on this issue a little more. It seems like the issue is here since last month. :roll:
  3. Kaosmatik

Huzur içinde yat :xf-cry:

Huzur içinde yat :xf-cry:
  4. Kaosmatik

[MBCL] Week 4

SO 16:0 Icaros
    Icaros didnt have enough players for match so it ended 16-0
  5. Kaosmatik

[MBCL] Week 3

SO 11-05 TDA

y31Q4N.jpg

6XbOn9.jpg

WQa5YQ.jpg

RPNM3n.jpg

GG & WP!
  6. Kaosmatik

[MBCL] Announcements

HaakonTDA said:
    19.07.2017:

Darkillusion joins the league belated and will replace the "Free Week" in the schedules. Their match against PGC will be played. Currently we are waiting for an answer from Grand Turk if they want to replay their "Week 1"- Match against Darkillusion or not.
    Participations are closed.If you want to take Darkillusion in it is fine but this is not fair if they don't play match against Grand Turk. Because if they're not going to play I want a free win for also SO on week 13  :???:  It must be fair for other clans
  7. Kaosmatik

[MBCL] Team Roster & Substitutions

TEAM: SO
    ADDITION:
    NAME:                ID:
    Berkhan 
    Furkan            -  109064
    Kaosmatik      -  451336

Anil                -  612800
    Berkay
    Deathangel      -  160616
    Deathstroke    -  451343
    Emrekadi        - 1626188
    Forza              -  527155
    Gannicus        -  628914           
    Grandpa          -  557735
    Vanhelshing    -  972534
    Najpiekniejszy  -  634752
    Kasaap             
    Romiatus        -  131319
    RioCarnavalle     
    Vendetta          -  185885
    Penthos            - 1499174
  8. Kaosmatik

Town of Salem

Beni de yaz
  9. Kaosmatik

[SO] Soldiers Of Olympos

Hepimizin başı sağolsun.
  10. Kaosmatik

Flawless Union

Yild said:
    Bir üyenize (biber10ly) klan isminin açılımını sordum çok cool şeyler söyledi

Başarılar
    O değil, ben söyledim.
  11. Kaosmatik

[SD]~Sipahilerin Dirilişi~[SD] Güncel - Alımlar Kapalıdır[Başvurular SoD'a]

İyi-Kötü bir dönemi daha beraber geçirdik.Bir turnuvayı birincilikle katıldığımız diğer turnuvayı ikincilikle tamamladık.Bir kaç maçımız hariç maçlarımızdan galibiyetle ayrıldık.Klanda en az benim kadar emeği olan Matador, DeathAngel, Gannicus, Deathstroke arkadaşlarım başta olmak üzere tüm klan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Klan üyelerinin isteği üzerine klanı pasife geçirdik, isteyen istediği klanda devam edecektir.Tekrar aktif olup beraber mücadele edebilmek dileğiyle herkese hayatında başarılar.
  12. Kaosmatik

[~Loyalty~]

Geç oldu ama başarılar
  13. Kaosmatik

WFAS Şampiyonlar Ligi 2014 Finali << GrandTURK vs SD >>

GT_OsmanPaşa said:
    Kaosmatik said:
    Olaysız biter turnuva diye umuyordum, hastaneye yatış durumum olduğu için ilgilenemedim, ilgilenen arkadaşlar da en kısa sürede ellerinden gelenin en iyisini yapmışlar.Bunun için başta burak olmak üzere arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, klan arkadaşlarımdan gelen terbiye ve edep dışı hareketlerden dolayı klan adına özür dilerim, ben yoktum biraz cıvımış olabilirler diye düşünüyorum kusura bakmayın tekrar.
    Öncelikle geçmiş olsun.Arkadaşlar adına özür dilemek bana biraz saçma geliyor,bu adamlar karaktersiz kişiliksiz hareketleri ilk defa yapmıyorlar bu adamları klanında barındırmak ve yaptıkları için özür dilemek biraz çelişki olmuyor mu ?
    Beyler şu forumda bi konuyu da tatlıya bağlasak, sen benim klan arkadaşlarıma kişiliksiz karaktersiz gibi hakaretler edecek adam değilsin, senin de kendi hataların kusurların var, şurda meseleyi halletmeye çalışıcaksak tek tarafli bi çabayla bi yere varamayız, zaten klanımız pasife geçti şurda kavga ortamı sürse bizim kaybediceğimiz yada kazanıcağımız bişey yok, hakaret etmek yerine edilen özre karşılık verirr meseleyi adam akıllı kapatırsın madem o kadar karakterli ve kişiliklisin ama olmadığını etrafa hakaret saçarak gösteriyorsun.Hepimizin kişisel hata ve kusurları var o yüzden birbirimizle sürekli sürtüşmemiz normal ama yeterince olgun olabilirsek meseleyi bi kere de olsun tatlıya bağlayabiliriz.Sıkıldım foruma her girdiğimde kavga konuları görmekten yoksa durum benim içinde olmazsa olmaz değil göz ardı edip geçebilirdim.Benim hayatımda bu konu zerre miktarda değişiklik yapmayacak senin için de aynı şekilde o yüzden gereksiz konular yüzünden insanları rahatsız edip üzmeye gerek yok.Benim klan arkadaşlarımın hepsi sevip saygığım birçoğu da bizzat tanıştığım insanlar.Gelip bu insanlara karaktersiz, kişiliksiz dersen biz şimdi olayı nasıl çözeceğiz güzel kardeşim ?
  14. Kaosmatik

WFAS Şampiyonlar Ligi 2014 Finali << GrandTURK vs SD >>

Olaysız biter turnuva diye umuyordum, hastaneye yatış durumum olduğu için ilgilenemedim, ilgilenen arkadaşlar da en kısa sürede ellerinden gelenin en iyisini yapmışlar.Bunun için başta burak olmak üzere arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, eğer klan arkadaşlarımdan gelen terbiye ve edep dışı hareketlerd varsa onlardan dolayı klan adına özür dilerim, ben yoktum biraz cıvımış olabilirler diye düşünüyorum kusura bakmayın tekrar.
  15. Kaosmatik

Mucahit Han said:
    Kaosmatik said:
    NavY said:
    Klana alım varmı?
    yok sg
    Yeni rütbe yapmışsın.  :razz:
    evet öyle olmuş
  16. Kaosmatik

[SoD]~Sipahi Ocağı Dergahı~[SoD] Güncel - Üye Alımları Açıktır

Eray öncelikle SoD da aktidliğini, oyunculuğunu ve karakterini kanıtlayan ve SD oyuncuları ile problemi olmayan herkes SD e katılabilir, ST oyuncularında da bu özelliklere bakıp sahip olan her oyuncuyu aramıza aldık, senin 1 üyeyle bile aranda sorun varsa SD e alamayız seni.Bizim ilk önceliğimiz arkadaşlık, sevgi ve saygı içindeki ortamımızın bozulmaması bu yüzden SD klanındaki biriyle sorunun varsa klana katılamazsın.Gerçek ve oyunculuk hayatında başarılar.
  17. Kaosmatik

Mucahit Han said:
    NavY said:
    Mucahit yari yariya kirisiriz :wink:
    Al işte ben klandan kendimi atıyom :grin:
    Gitme mücoooğ :sad: Açıp kolllarımı gitme diyorum bah gitme :sad:
    Edit:Herkesin bayramı kutlu olsun.
  18. Kaosmatik

NavY said:
    Mucahit yari yariya kirisiriz :wink:
    ... Burayı terket  :roll:
  19. Kaosmatik

Pro Gaming DreamTeam Event

Event was really good, there wasn't any stupid discussions or something.Thanx to everyone in it, specially to Z for organisate that :smile:
Back
Top Bottom