Search results for query: *

1. Erayko

Anatolian Raiders

Hi de bana
  2. Erayko

[AR] Anatolian Raiders | Tencereyi ocağa ekliyoruz

Flecha said:
    Erayko said:
    AR diye bir yer vardı doğru yerde miyim  :?:  :smile:

Kimin sorduğuna ve neye baktığınıza göre değişir o.

Ben bakıyorum Flecha bey.  :smile:
  3. Erayko

AR diye bir yer vardı doğru yerde miyim  :?:  :smile:
  4. Erayko

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Eşek gibi böğüren adamlar olsun birde savaşta.  :twisted:

Hanlarda da danzöz olsun klarnet darbuka üff :grin:
  5. Erayko

Courage said:
    Yakında "Niye seslendirmeler Türkçe değil  :evil:" diyenler de çıkacak ya, TW başına iş aldı farkında değil.
    Dişi bile var :grin: sırıtsa yeter diyordum ben. Ellerine sağlık ekibin.
  6. Erayko

Konuşuyo la bunlar :grin:
  7. Erayko

Balıkesire laf edenlerin gözü çıksın!!!
  8. Erayko

Durthin Galthiosis said:
    Bence lider Eray olsun. Karizmatik liderlere ihtiyacımız var.

Ve Fileça, sakın.
    Adamsın Murteza  :!:
  9. Erayko

Bannerlord için öneriler

Benım önerim şöyle harita da giderken haritanin her yerini gormeyelim diablo tarzı yol gittikce acilsin şöyle birsey olabilir gezginlerden kaldaryanın haritalarini (Doğu, bati,kuzey,güney) altin ile alabiliriz  ve o zaman harita açılır  ama tam acilmaz mesela bazi kaleler koyler gözükmez  bazi gezginler hazinenin bulunduğu bir bölgenin haritasini bize satmaya calisabilir örnek: hana gireriz bir adamin yanina otururuz veya yanindan gecerken.. hey ordaki pşt sana soyluyeceklerim var diyerek birsey karsilignda hazinenin yerini bize anlatabilir.. hem hanlarda cesitlilikte artar böylece..
    Edit: tabi hazinenin yerini söyleyen adam her zaman doğrucu olmamalı
  10. Erayko

Blood In the West Trailer

eroz ilk baş koşan ufaklık sana benziyo :grin: eline sağlık güzel olmuş
  11. Erayko

Bannerlord için öneriler

Benim önerilerim şöyle

fable oyununda olduğu gibi kendimize ait köylerden kasabalardan ev veya çiftlik alabilelim.çiftlikler; at çiftliği--inek çiftliği vs. çeşitlendirilirse süper olur.büyük bir ordumuz varsa orduyu bölüklere ayırıp başlarına yüzbaşı çavuş tarzı kişiler atayabilelim..şehirler de cetelerin, kiralık katillerin bulunduğu bi bölge yapılabilir. bu kişilere kendimiz adına başka bölgelerde soygun suikast ys. görevler verebiliriz veya diğer krallıklardaki söylenen  gizli bilgileri bize ulaştırmak için kullanılabilir. haydutlarda kabile kurabilirsin..kuşatmalarda lağımcılarda olsun alttan girip dinamiti dayasınlar kale surlarına...şöyle birşey de yapılabilir... kuşatmadan önce içerden biriyle anlaşabiliriz, daha sonra kuşatma yaptığımızda erzakları yak diye bir seçenek gelir.. ona bastığımızda anlaştığımız adam kaleye giriş olan bir kapıyı bize açar ve erzakları görünmeden yok etmeye çalışabiliriz.. başarabilirsek savunmacılar. teslim olacak duruma gelir.. başaramazsak askerlerimizin morali bozulur.. aynı şey savunmadayken yapılabilir kuşatmacıların erzaklarını yakabiliriz veya kaleye kaçırabiliriz. oyuna daha çok heyecan katar diye düşünüyorum..

haritada ilerleyiş kısmına gelince dağlık ve ormanlık kısımlarda görüş kısıtlanıp aniden baskın yiyebilir ve aynı baskınları bizde yaparsak bomba olur... savaş başlamadan önce pusu kuran taraftaysak tuzak tarzı şeyler ekleyip baskın yapan taraf avantajlı hale gelebilir...Örnek: pusuya düşürülenler swadya şovalyelerinden oluşan askeri birliği  veagir veya rodok yayalıları gibi güçsüz askerlerin de savaşı dengeleyebilmeleri için ateş topları..yere gizlenen dikenler vs. savaş alanına eklebilir asla kazanılamaz denen savaşı kazanabilmeliler..Haritada gezinen ulaklar olmalı ulakları yakalayıp mesajları görebilir veya mesajı kendi istediğimiz şekilde değiştirip tekrar mesajı lorda gönderebiliriz.

Daha öneri varda nasıl anlatıcam diye düşünüyorum  :roll:
  12. Erayko

[MAP]Lowlands v3.02 (Edit.v3)

Knüppel said:
    You should remove all iron mines except for the one at Laszloburg. That one faction has the iron monopoly was basically the key design of the original map.

Right. May be a factor that increases competition
  13. Erayko

[MAP]Lowlands v3.02 (Edit.v3)

[size=24pt]Lowlands Updated[/size]
    2014-06-30_00001db423.jpg

2014-06-30_0000222991.jpg

2014-06-30_000038749f.jpg

2014-06-30_00004904af.jpg

2014-06-30_00005.jpg

2014-06-30_000060f6c4.jpg

2014-06-30_00008.jpg

2014-06-30_00007.jpg

2014-06-30_00009.jpg

2014-06-30_00013.jpg

2014-06-30_00012.jpg

2014-06-30_00011.jpg

2014-06-30_00010.jpg
  14. Erayko

Elite Roleplay

Erozbey said:
    Yeni takıma başarılar. Zamanım ve ekonomik imkanlarım olsaydı kafamdaki projeleri gerçekleştirmek güzel olacaktı ama umarım siz başarıyla devam edersiniz.

Eyvallah başkan

***DUYURU***
    Haritamız Lowlands olacaktır bazı roller gereği üzerinde biraz değişiklik yapılacaktır.. Game of thrones haritası üzerinde de çalışmaktayım fakat daha çok zamanı vardır yakında resimlerini buradan yayınlarım...
  15. Erayko

Elite Roleplay

Uzun bir aradan sonra tekrar yeni bir Elite Dönemi başlıyor
  16. Erayko

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Erozbey said:
    Sanırım hiç sorulmayan bir soru soracağım. Kimsenin bunu sorduğunu okumadım malum 1160 sayfanın 1155 'i çöptür. Oyunun online kısmı nasıl olacak? Herkesin heveslediği Co-op olacak mı? Warband'in online kısmının kopyası Bannerlord'da olacak mı? Yada Bannerlord'da çoklu oyuncu olacak mı?

Aslında Co-op tarzı oynanabilecek bir hikaye bölümler serisi yapılabilir.
  17. Erayko

Flecha said:
    QaRd€şİm Çq SqL 1O NmRa aDmSn

Yazıya bak uzaydan mı fırlattılar seni yavrucuğum
  18. Erayko

Sgt.Glothis said:
    Goliath. said:
    selamın aleyküm ve rahmetullah
    aleyküm selam içi iman dolu sevgili din kardeşim.
    Bu gün nasılsın iyisindir İnşAllah
    cumanız mübarek olsun nice cumalara
  19. Erayko

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

colombos said:
    Erayko said:
    http://www.youtube.com/watch?v=C7Zo4CzX6xM bence bu oyunun aynısı olur.. Paradox var zaten içinde
    Bu ne la M&B II böyle olursa hayatta almam.Bi kere oyun çok hızlı assassin's creed deki ezio bile bu kadar hızlı değil.Sonra bitiriş olayı var ve berbat

Bannerlordun animasyonları bundan kat kat güzel olur fakat aynı oyun motoru olacağını düşünüyorum.
Back
Top Bottom