Search results for query: *

1. problem?

Yumrukla Jousting Modu İsterük!

At da neymiş? Yaya olarak haritayı dolaşarak atletizm levellerini geliştiriyor içerisinde bulunan cazibe skilini kasıyorum. Üstüne arenada atla değil yaya olarak yumrukla dövüşürken ata bir tokat adama bir tokat ( Osmanlıda ki delibaş ismi verilen askerlerin tekniği ) ile girişebiliriz :smile:
    Osmanlı tokadı deyip geçmemek lazım. Bu tokatların muhatabı genel itibari ile düşman askeri olsa da savaş atlarını etkisiz hale getirmek için de kullanılırmış. ( Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama arkeolojik kazılarda delibaş askerlerince tokat kombo yiyen asker ve at iskeletleri bulunmuş :smile: )
    Hayvanlarda durum neydi bilmiyorum ama eski insanların yapıları daha büyüktü. Osmanlı veya daha önce yaşayan bir milletin silahlarını sergileyen müzedeki kılıcı şimdi kaldırmanın imkanı yok. Yoksa bir oturuşta yarım öküzü yiyemezdiler :smile: Bannerlord 3 nasıl nasıl olur bilemiyorum ama konseptte bir miktar değişikliğe giderlerse , dev olarak bilinen bazı ulusların kalıntılarını cephenin ön saflarına süren ordular da olduğu gibi (Hz. Musanın savaştığı Amalika isimli topluluk) değişik birimler kullanılabilir diye aklıma geldi bunları yazarken.
    Çocuk yaştan itibaren zorhane denilen mekanlarda her gün yüzlerce kez yağlı eller ile mermer tokatlayarak kendilerini geliştiren delibaş askerleri gibi , biz de atletizm skillerinin içerisinde yer alabilirse , ( özellikle silah düşürme gibi bir özellik eklenirse lazım olabilecek bu skilin adı da delibaş olabilir mesela, :smile: ) ata bir tokat adama bir tokat atabiliriz.
    Belki ileride (haritada yeni açılacak bir ırk olabilir) delibaş isminde asker birimi çıkabilir veya bazı askerlere özellik olarak eklenebilir.
    Yine eklenirse , görev olarak yaparak açılacak bazı özelliklerin ( steam rozetleri ile kart elde etmek gibi mesela) listesi doğrultusunda belli bir miktar adam veya atı tokatla öldürebiliriz :smile:
    100 adet cirit ile , 250 adet arbalet ile , 500 adet yay ile kafadan vuruş, 1000 adet , atletizm 100 de açılarak yumruklara ölümcül tokat özelliği kazandıran delibaş skili ile adam öldürme. Zorluk derecesine göre steamda o kadar pahalı satılan bir kartı kazanabiliriz mesela :smile:
    Sizinki biraz fazla fantastik ve de oyuna getirilmesini istediğim vizyonun gerçekçiliğinden epey uzakta maalesef. Ayrıca atın üzerinde olmamız bizden kütle ve güç olarak çok daha üstün ve dahi zekası yerinde olan bir canlıya üstünlük sağlayarak sırtına binmemiz suretiyle ne kadar da alfa ve liderlik özelliğine sahip güçlü hatta testestron hormonu muhtemel en yüksek seviyelerde örnek bir erkek olduğumuzu göstererek savaşmak için yumruklarımızı kullanmamızı adeta taçlandırıyoruz. Yoksa başı kabak yalınayak sağı solu yumruklamayı ağzıyla içmeyi bilmeyen bütün kırolar yapıyorlar zaten. Bizim buradaki dünya görüşümüzün amacı alelade bir kıro gibi birbirimizi yumruklayarak ve beta bir erkek gibi her yere yürüyerek gitmekten ziyade Bannerlord topluluğuna yeni bir pencere açmak! Yeni bir vizyon ve oyun tarzı kazandırmak.

Zaten siz de öyle yapın demedim sadece yaptığım bir şeyi söylemek istedim.
    Gergin görünüşlü olmanıza gerek yok beyefendi. Hakikatler bazen acıdır aynı atın üzerinde 30 km/sa hızla giden dostumdan yediğim yumruğun tadı gibi.
  2. problem?

Bu sitedeki gibi yaptım ve ardından arenaya girdim yumruk yumruğa ancak at üstünde, yaya olanlar kılıçlıydı.
    @Emre DANACI arkadaşın dediği gibi en az yarım saat ancak adam öldürebiliyoruz, ben de daha dayanamadım yerden kılıç aldım atıma bindim kılıçsızları öldürdüm. :grin:
    Nasıl yapılacağını paylaştığın için teşekkür ederim ancak yorumunuza katılmıyorum. Kılıçla, mızrakla falan birkaç vuruşta adam öldürmek kasları daha narin olan kadınlar ve sabırsız çocuklar için oluşturulmuş dünya sunucusunun bir mekaniğidir. Gerçek bir erkek adam böyle ucuz numaralarla uğraşmak yerine yarım saat boyunca rakibine doğru atını tırısa kaldırarak yaklaşır ve onu güçlü elleriyle yumruklar.
  3. problem?

Eklenmez, kimse yarim saat bir adam ile dövüşmek istemez.
    Yoo ben ve mahalledeki dostlarımız istiyor.

Ben dün keşfettim ve bu keşifte demircilik hilesi yapmak isterken oldu.
    Netten indirdiğim crafting_templates dosyasını Native/moduleData içerisine attım ve oyuna girdim arena da bir baktım at üstünde yumruk yumruğa dövüşüyorlar.
    Neyse dedim her halde uzun zamandır girmedim güncellemelerle gelmiştir diye düşündüm.
    Sonra tekrar eski dosyasını yerine koydum ve oyuna girdim arenaya girdim düzelmişti.
    Acaba diyorum öyle bir özellik mi var yoksa ben mi bilmeden keşfettim.
    Enteresanmış nasıl bu özelliği aktifleştirdiniz? Herhalde oyunun içerisine yerleştirdiler fakat herkese açık yapmadılar.
  4. problem?

Ben ve kendim gibi düşük zeka gerektiren eğlencelere sahip dostlarım için oldukça eğlenceli bir oyun modu keşfettik. Lütfen sayın taleworlds ekibi bu modu bir şekilde ana oyuna da ekleyin. Oyun modu şuradan izlenilebilir:
  5. problem?

Post here if you are looking for a regiment or members.

Bandeira%2BFlag_Portugal_%2525281640%252529_svg.png

Cacadore_leichte_Infanterie.jpg
                                                                THE ROYAL VOLUNTEER REGIMENT

A Bit Of History Of Our Regiment

The Royal Volunteer Regiment is a portuguese based regiment, that was founded in 1793. It was a skirmisher regiment, a detachment where the portuguese always exceeded. As the name say it, all the people on this regiment were volunteers. The regiment got most known during the napoleonic wars, where the portuguese eventually were victorius with teh help of the British.
    Although their success, the regiment was disbanded a few years after the Napoleonic wars ended.

About us
    This regiment, as it was in real life, is, for now, a skirmisher regiment. This regiment got created because, unlike most regiments, who put discipline in front of fun, for us the most important is having a good time. Of course we’ll have to be organized to have the most of fun. So join us, on organized line battles and siege battles, where we can have some good times :grin:
    Our rules?          1 - Respect each other
                        2- Have fun
                          3 - Have fun
                          4 - Have fun
                          5 - Have fun 

To join the RVR

http://steamcommunity.com/profiles/76561198132265380/ Add lostinnepal on steam

"From the weak, the history doesn't remember!"

6. problem?

THE ROYAL VOLUNTEER REGIMENT (RVR)

THE ROYAL VOLUNTEER REGIMENT                                                             A Bit Of History Of Our Regiment The Royal Volunteer...
  7. problem?

Is sharia better than democracy

TheFlyingFishy said:
    A gripping look into the intricacies of complicated religious law and its implications on society. I wept.

Thank you for comment 
  8. problem?

Is sharia better than democracy

Hı guys i made a animation for fun about sharia
  9. problem?

Türk yapımı animasyon

Bloc said:
    Yani animasyonun temel dinamiklerini öğrenirken yaptığın bir çalışma gibi ama çok amaçsız olduğunu sonunda sende belirtmişsin zaten.Bir konu bulup onun üzerinde gidersen senin açından daha iyi olur.Hem negatif eleştiriler azalır hem de bizim açımızdan adam akıllı eleştirecek bir yan olur.Yine de emeğine sağlık tabi

Bende kaliteli ve sosyal mesaj içeren animasyon yapmak istiyorum fakat tek başına zor oluyor ama yinede low poly olarak yapacağım bir ara.Bu arada yorumun için teşekkürler :grin:
  10. problem?

Türk yapımı animasyon

Erozbey said:
    Yani gülmeye çalışıyorum güldürmüyor, ciddi bir mesaj arıyorum yok, acaba bir yerde gizli mesaj mı var diyorum yok, yok üstüne yok.

Zaten konuda anlamsız olduğunu yazdım :grin: youtubedeki açıklamaya bakarsan portfolyo olarak göstermek için yaptığımı da görebilirsin :d
  11. problem?

Türk yapımı animasyon

Erozbey said:
    Yok olmamış bu.

Nesi olmamış?
  12. problem?

Official 3D art thread - Warband

my sci-fi character model and weird animation
    V2M03y.png
    Jdla8B.png
  13. problem?

Türk yapımı animasyon

timsah_arena said:
    Erozbey'e rakip çıktı.
    Gerçi Erozbey'in yaptığı videolar mizah konulu oluyordu benimkinde hiç konu yok :grin:

colombos said:
    Yapacağın animasyonu... Ben gidiyorum

Nesini beğenmedin :grin:
  14. problem?

Türk yapımı animasyon

Ona dikkat etmemişim kusura bakmayın :grin:
  15. problem?

Türk yapımı animasyon

Esenlikler arkadaşlar blender 3d ile kısa,anlamsız ve yüksek çözünürlükte(1920x1080) animasyon yaptım. .. Bu arada Türk yapımı animasyon dedim çünkü ben animasyon yaptım dediğimde insanlarda sen kimsin ki tepkisi oluşuyor hiç değilse bu şekilde dikkat çekebilirim diye düşündüm.
  16. problem?

Türk yapımı animasyon

konu kilit.
  17. problem?

3D tasarımlarınız, Kaplamalarınız ve Oyun İçi Çalışmalarınız buraya!

V2M03y.png
    Jdla8B.png

Animasyon projem için yaptığım karakter ayakkabıların kaplamasını değiştiricem  ve el modelini düzelticem
  18. problem?

Yanınıza alacağınız 3 şey

Bir avrat zaten diğer ikisi onda var
  19. problem?

Neo-Nazizm, Faşizm, Komünizm

problem? said:
    http://i.imgur.com/NAY1cMS.png soldakinin yerine Türkü koyun :grin: %100 doğru
    Bu grafiği daha önce gördüm, 12 yaşındaki butthurt /pol/cülerin eseri, saçmalığına bile değinmeyeceğim o fotonun, hem sağdaki yalan yanlış hem soldaki...

Madem yanlış doğrusunu anlatır mısın? bir şeye saçmalık demek yerine doğrusunu(!) anlat

Not:Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.
Back
Top Bottom