Search results for query: *

• Users: sefa05
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Çocuk Doğmuyor, Karım Hamile Kalmıyor

Merhaba, Oyun içerisinde bir krallıktan bir hanımla baş göz olduk. Okuduğum yazılara göre çocuk doğması için, hanımı birliğe alıp birkaç gün dışarıda beklememiz normal hayata devam etmemiz gerekiyormuş. Valla ben oyun içerisinde 1 seneyi devirdim yollarda dolanıyorum, savaşlara giriyorum çocuk...
  2. Kendi kalemde düşman birliklerinin yer alması?

Merhabalar, Kendi kalemin içerisinde düşman birlikleri konuşlanıyor. O kalede bir vali bulunmakta, kapasiteden fazla garnizon birliği bulunmasına karşın bu düşmanlar kale içerisinde ve kale salonunda yer almaktadır. Bu hata mı yoksa oyun içinde bir anlaşmazlık veya başka bir şey midir?
  3. Sen benimle bir misin?

Merhaba arkadaşlar, Bu markanın her oyununa sahip bir oyuncu olarak yer yer bu markayı savundum ve yer yer yanlışlarını dile getirdim. Bugün denk geldiğim bir konuda arkadaşın çok haklı bir isyanını okudum. Benim ingilizcem var az çok ama bende yerel dilim olan ve firmanın da (benim bildiğime...
  4. Yeni Güncellemeleri Göremiyorum

Merhabalar, Oyunu çıkış yaptığı ilk günden bu güne oynuyorum. Her gelen güncellemeyi alıyorum. Gelen güncelleme notlarına bakıyorum inceliyorum. Fakat bu süreç sonrasında oyuna girip kayıtlı oyunuma devam etmek istediğimde gelen güncellemeleri farkedemiyorum. Bunun için yeni oyun mu başlatmam...
  5. Eski sürüme gelen güncellemeler

Selamlar, En son 1.4.2 sürümü geldiğini biliyorum ve oyunu güncelliyorum sürekli. Fakat son iki gelen güncelleme de 1.4.1 hotfix yazıyor. Şuanki sürüm 1.4.2 değil mi neden eski sürüm adından güncelleme geliyor?
  6. Kervanlara Refakat Etme Yok

Merhaba, Warband'da kervanlara refakat etme diye bir olay vardı. Farenin sağ tuşuna basarsak kervanın üstünde o zaman refakat et diye seçenek çıkardı. Bu şekilde otomatik belirli mesafe ile kendisi refakat ederdi. Bannerlord'da bu yok ya da ben mi bilmiyorum nasıl yapılacağını.
  7. Kimseyle Evlenemiyorum

Merhabalar, Steamde farklı konulara da rast geldim. Krallıklardan hangi kadınlarla görüşürsem evlenebilirim diye bakındım. Neredeyse 9-10 kadın denedim. Hepsiyle görüşürken başarılır ve olumlu konuşma geçiriyorum ama en sonunda kadın "ortak noktamız yok" diyerek reddediyor. Neden böyle oluyor?
  8. Politikalar Çalışmıyor

Merhaba, Kendime göre çeşitli politikaları aktif hale getirdim. Altında ki yüzdelik kısımda herhangi bir oynama yok. Yıllardır oyunda onlar yüzde 0 kaldı. Ayrıca krallık kurduğumu düşünüyorum (Krallık simgesi aktif). Fakat diğer krallıklar gibi kalelere şehirlere vali atamama rağmen krallığımın...
  9. Oyun Log Ekranı Yok Mu ?

Oyunda bazı yazıları kaçıyorum ve tekrar okumak istiyorum. Bunun için bir log ekranı yok mu? Warband'da bu özellik vardı.
  10. Mancınık Kuramıyorum

Merhaba, Kale kuşatmasında, mancınık v.b. teçhizatları kurmak için belirli alanda seçiyorum ama kuşatma kuruluyor üstünden kaç gün geçiyor fakat bu mancınık hiç kurulamıyor sürekli %0 da duruyor.
  11. Mount Blade Tavsiye

Merhabalar arkadaşlar, son çıkan ateş ve kılıç benim açımdan çok kötüydü o silahlar falan olmamış mount blade e yakışmamıştı bu yüzden warband sahibi oldum onu oynuyorum büyük keyifle. bannerlod geliyor ve animasyonlar geliştiriliyor bu güzel ama bannerlordda da silah olacakmı acaba bence...
Back
Top Bottom