Search results for query: *

1. OSMANLI MOD

Selam arkadaşlar ben orjinal steamdan  oynuyorum.Bu modun linkini bulamadım genelde korsan oyunlar için olanından var forumlarda. Steam için olan Osmanlı mod varsa ve nasıl yapıcağım yazıyorsa linkini yazarmısınız.
  2. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

ARKADASLAR OLMUYOR NEYSE BİR DAHA TALEWORLDS OYUNU OYNAMAMAK ÜZERE GÖRÜSÜRÜZ.VERDİĞİM PARA HELAL OLSUN
  3. MB WARBAND MULTİ PLAYET SORUNU

internetle ilgili ne olabilir ki
  4. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

Tamam tekrar indiriyorum bu arada oyunu konuma biraz bakarsanız sevinirim.Sonuçu söylicem.
  5. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

ona baktım iştede kullanıcı hesaplarına geliyorum.kullanıcı hesapllarını aç kapa yok senin pc w7 ise bak sendede yokdur. kullanıcı hesapları denetim ayarları war :S
  6. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

Birde kullanıcı hesap denetimini aç kapayı bulamadım arastırdım ama bulamaıdm.
  7. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

Tamam birde böyle deneyim..
  8. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

Tekrar yüklediğimde cd keyimi kabul edeccektir değil mi ?
  9. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

Öncelikle sen beni yanlıs anlamıssın hakaret etmiyorunm benim bahsettiğim ihanet onların bana yaptığım değil
    ben korsan cd alsaydım ihanet etmiş olurdum onu anlatmak isdedim bu arada netimde filan hic bir sorun yok . Dediğiniz herşeyide yapdım.Oyunu silip tekrar yükleme gibi bir şansım wrmı ? steamdan
  10. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

Abi olmuyor türk oyunu dedik korsan almıyayım dedim türk türke ihanet etmez dedim.Hem sorunla karsılasmam dedim ama korsan alsam daha az sorunla karsılasırdım yemin ederim :sad:  Bir daha taleworlds ürünleri almıcaz artık bir şey yok.Multiplayere girerken seri numarası bağlanıyor doğrulanıyorr dio 1 dk sonra sunuyua bağlanılamadı dio :S
  11. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

Güvenlik duvarını kapadım abi bide böyle deniyim :smile:
  12. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

tamam abi onu hallettim multiplayer sifresini girdim o oldu ama eskiden sunucular cıkıyordu :grin: şimdi sunucular bile çıkmıyor :grin:
    buna bir çözümün varmı :smile:
  13. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

Abi benim serial numarası ona bir kücük gelior steam serilali olduğu icin mi acaba steamda cnkü xxxxx  xxxxx xxxxx seklinde  :S
  14. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

Abi böyle yapınca seri numarası istiyor  ikinci kez girersem kabul edermi ?
  15. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

Saol abi yapınca cikan sonucu paylasırım..
  16. MB WARBAND MULTİ PLAYET SORUNU

Suncuya bağlanılamadı hatasıo config_rgr olmuor :sad:
  17. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

Tamamda abi ben bu konuda acemiyim biraz steamdan oynadığım için dosya konumu yok nereye koycam

bide steamdan nasıl doğruluycam.
    yardım ederseniz teşekkür ederim.
  18. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

BEYLER NE YAPSAM OLMUYOR NEDİR BUNUN ŞİFASI YA VİRUS PROGRAMIMI SİLDİM YİNE K.B 'DA BEN BU OYUNU SİNGLE İÇİN ORJİNAL ALMADIM .
  19. MOUNT AND BLADE WARBAND MULTİPLAYER SORUNU

İns kardesim denicem :sad:
  20. MB WARBAND MULTİ PLAYET SORUNU

Selam arkadaslar ben Playstore den bundle paket aldım.Yükledim single oynuyorum ama multiplayer oynayamıyorum  biraz arastırma yapdım config filan onları yapıyorum bazen giriyorum yani 10 kere açıp deniyosam 2 si anca acılıyor  bunun kesin cozumu warmı lütfen..Oyun orjinal Steamdan oynuyorum
Back
Top Bottom