Search results for query: *

1. whitetree

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Şu diyaloglara önem verilse biraz da keşke.Bu oyunun tamamlanmasına baya var gibi duruyor.
  2. whitetree

Taleworlds neyin peşinde gerçekten merak ediyorum

Bu kadar eleştiren var ama steam da gayet herkes memnun oyundan bu nasıl iş anlamıyorum. Ayrıca bu oyundan ümidinizi kesin artık düzelir vs diye beklemeyin hiç. Düzeleceğini hiç ama hiç sanmıyorum. Anca modcular sayesinde belki bir gram tat verir.
  3. whitetree

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Acaba warband da olduğu gibi,ordumuz büyükken(veya yüksek namımız varken) gidip haydutlarla savaştığımız da diyalog ekranında diklenecekler mi bize.Ufak bir detay ama rahatsız edici olduğunu düşünüyorum umarım böyle ayrıntılara dikkat etmişlerdir. 100 şövalyem var çapulcu gelip benle diklenerek konuşuyor.
  4. whitetree

Hayalinizdeki modu yazın.

Güzel bir Lotr mod bekliyorum yabancılardan.Türklere gelirsek yine yüzlerce Osmanlı modu göreceğimiz aşikar.Sırayla tüm padişahların modunu yaparlar herhalde
  5. whitetree

Anime/Manga

Isekai değil,hani ölüp yeniden aynı zaman diliminde canlananlar olur ya, ya da geçmişe tekrar döner çocuk olarak o tip bir şey .d
  6. whitetree

Anime/Manga

Bu aralar reenkarnasyon türü manhwa lar acayip sardı beni.Klişe bir konu ama okutturuyor kendini, yok mu başka güzel bir reenkarnasyon serisi okuyan.
  7. whitetree

En son hangi kitabı okudunuz?

Mete Han: Büyük Hun Hakanı
    Ahmet Haldun Terzioğlu
  8. whitetree

Yüzüklerin Efendisi Dizisi - Amazon

İşin içine Numenor girerse Valar'ı da görmemiz lazım.Acaba nasıl olacak.
  9. whitetree

Nasıl olmak zorunda ? Kitaplarda öyle bir şey yok.Okuyanlarda bilir öyle bir şey olmadığını.Neden kötü hissetsinler.
  10. whitetree

Irkçılıkla alakası yok sadece orta dünyaya aykırı demek istedim
  11. whitetree

Dizi başladığında umarım zenci bir elf görmeyiz veya aşırı cinsel sahneler yoksa güzelim seriyi bok ederler.
  12. whitetree

Anime/Manga

Hakikaten şu isekai serilerde ana karakter neden hep iyilik meleği olmaya çalışıyor.Yok mu şöyle şeytani bir ana karakter.Gerçi Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi serisi diğerlerine nazaran daha iyi bu türde.

Edit: Animesi falan yapılsa keşke şu serinin iyi tutulur
  13. whitetree

Anime/Manga

Artık harem serilerden uzak duracağım nerede harem içerikli bir seri varsa mutlaka içerisinde sümsük bir ana karakter oluyor.Çin yapımları daha iyi bu konuda.Özellikle novelleri.
  14. whitetree

Anime/Manga

Ana karakteri pasif yıkık birisi olmayan harem içerikli manga bilen var mı ? Çöp ana karakterleri okumaktan ve izlemekten artık manga ve animelerden soğudum.
  15. whitetree

[Türkçe Çeviri] Dickplomacy +18 | Yarıda kesilmeyecek

Çeviriyi takip ettiğim yok zaten.Benim dikkatimi çeken sadece nedense çeviri işlerini iptal edenler hepsi hep aynı şeyi söylüyor o garibime gidiyor sadece.Biride farklı bir şey demiyor.
  16. whitetree

[Türkçe Çeviri] Dickplomacy +18 | Yarıda kesilmeyecek

İlginç, çeviri yapanların çoğu oyun- mod fark etmiyor üstesinden gelemediklerinde "pc yandı,hdd çöktü,laptopum çaya düştü,format attım yedeklemeyi unuttum" gibi gibi bahane üretiyorlar hep. Arkadaş birinizde artık farklı bir bahane bulun hep aynı bahane olmaz bence. Yaratıcı olun biraz bahane konusunda
  17. whitetree

DC-Marvel

Evrenden evrene değişiyor yani anladım.
  18. whitetree

DC-Marvel

İzlemiştim onu.Yalnız benim demek istediğim şuydu süper kahraman olmayan karakterleri de biliyorlar mı.Atıyorum Justice league ekibinin olduğu dünyada(evren mi deniliyor onuda bilmiyorum :grin: ) spectre,lucifer gibi absürt karakterler de bulunuyor mu.Yoksa her birinin ayrı bir evreni var birbirinden bağımsız mı hepsi.İyice çorba oldu sanırım :grin: Yoksa böyle bir soru mantıkszı mı
  19. whitetree

DC-Marvel

DC-Marvel evrenleriyle ilgili merak ettiğim bir şey vardır hep bilen varsa aydınlatsın beni  :grin: DC deki tüm karakterler birbirinden haberdar mı yani aynı dünyada mı yaşıyorlar ? Mesela Luciferın yaşadığı dünyada Superman(batman vs) diye birisi var mı ? Demek istediğim anlaşılmıştır umarım :grin:
    Soru saçma olabilir çünkü çizgi romanlarla ilgili hiçbir bilgim yok.
  20. whitetree

[MÇE] Warsword Conquest Türkçe Yama Çalışması | %7 | Re-Started!

Bir hevesle başlanılıyor işe bir müddet geçtikten sonra sıkılıp bıraktık diyorlar.Böyle mod yapımlarında veya çeviri işlerinde daha olgun birileri olması lazım.
Back
Top Bottom