Search results for query: *

1. Sabine

meraba erak abi

meraba erak abi
  2. Sabine

DOTA 2 - 7.07c

Selamun aleykum  beyler uzun aradan sonra bi gireyim dedim foruma.Dünkü oyunları izlemeyenler varsa özellikle VG-C9 ilk oyun,Empire-MVP ilk oyun Secret-EHOME ilk oyunu bi izlesinler.fy dünyanın en iyi rubick'i olduğunu kanıtladı bi kez daha ilk oyunda çalınan supernovalar olsun fiends grip olsun requiem olsun.İlk oyun da bi 25k lık falan comeback oldu sanırım.Empire'da ilk oyun draftı daha iyiydi bana göre ama resolution çok çok çok kötü oynadı her iki oyunda da bi de MVP de tutulamayan lanaya vardı.MVP 'ye bi kaç bi şey atmıştım iyi para geldi ordan.Asıl sürpriz EHOME'un Secret'ı 2-0 lamasıydı bana göre.Her iki oyunda da ağır outdrafted oldu secret.Yani s4 çok kötü draftladı.Ayrıca ikinci oyunda da kötü oynadı hal böyle olunca yılların tecrübesi rotk konuştu biraz.

3. Sabine

Steam E-mail

Yok yeni hesaba gelmiyor e-mailler eski hesabada giremiyorum steam supporta başvurdum,bekliyorum
  4. Sabine

Steam E-mail

Bir kaç hafta önce eski e-mailimin adını değiştirmiştim.Ancak telefonumda steam kayıtlı olduğu için sorun yaşamıyordum.Ama geçen gün girmeyi denediğimde steam guard e-maile kod yolladı ama yolladığı kod eski e-mail e gitmiş.Eski e-mailin adı değiştiği için ne yeni adrese geliyor ne de ben eski...
  5. Sabine

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Elimde payday 2 ve hotline miami için %50 indirim kartı var isteyen varsa iletişime geçebilir.
  6. Sabine

Satılık Steam Hesabı

Karatasak said:
    Ya bi gitsene be.

Konuyu mundar ettin 4Q
  7. Sabine

Satılık Steam Hesabı

Goker said:
    Zaten Steam hesabına sahip kişilerin almaya kalkışacağını sanmıyorum. 500 lira asla bekleme zaten, ki kimse sürekli indirime girebilecek oyunların olduğu bir hesaba o kadar para vermez.

Steam Calculator ise pek işe yarar bir program değil bu konularda. Benim hesaba söylediğine bak hele;

This account is worth $5301.98. If all games were bought on sale, it would be $1697.76.

İnsanın içini karartıyor yahu. İnanmak istemiyorum.

Yok canım ne 500'ü ya ben satabilirsem sevinecek haldeyim parası şöyle bi dursun.
  8. Sabine

DOTA 2 - 7.07c

Balex said:
    http://www.dotabuff.com/matches/861692571

Götüm tamamen ter oldu. Troll Warlord ve Phantom Lancer çok deli oynadı. Oyunu onlar taşıdı resmen. Kulelere verdikleri damage belli ediyor zaten. Son anda base race de aldık oyunu. Natures Prophet mal olmasa belki bu kadar sürmezdi oyun. Denyo bir ara Divine Rapier aldı.

Ek olarak Rubick'in Rapier ve Aegis alması delirtti beni. Herkesin item slotu doluydu. Ben de Platemail'i atıp alıcakken adam kapıverdi bi anda. Her şeye rağmen iyi sayılabilecek bir maç oldu.

Ter vol.2

http://www.dotabuff.com/matches/861902221

Ember a 2.furyleri bi türlü sevemedim.Daedlus,mkb daha işlevsel geliyo bana 2.furye oranla
  9. Sabine

Satılık Steam Hesabı

Størtbeck said:
    Toplu halde satın alacak çok az kişi vardır bence. Çünkü nereden baksan en az 500 liralık oyun var orada. Topsuz halde de satılmıyor diye biliyorum.
    Vardır 500 liralık oyun ama ne ben o kadara satabilirim nede biri 500 liraya alabilir :sad:.

EmrehaN said:
    Akıl vermek gibi olmasın ama buradan satın alacak birinin çıkacağını sanmam, başka forumlara da konu aç bence ama güven de önemli tabi. Kolay gelsin, bu arada Steam hesap satılmasına izin vermiyor diye biliyorum. Kullanıcı adını açıkça yazma o yüzden.  :smile:

Teşekkürler bilgilendirme için

Serofix said:
    Ben de satıyorum hesabımı, kurtulmak zorundayım. Değerinden çok çok daha düşüğe bi fiyata arkadaşın biriyle anlaştık gelecek ay alacakmış. (Kısmetse xD)

İşte yani adama koyun bi kenara dursun demeyin. Oyunlar çok zaman kaybettiriyor insana, her ne kadar keyifli olsa da boş şeyler. Umarım alıcı bulursun Abbas.

Sağolasın Fırat
  10. Sabine

Satılık Steam Hesabı

Sağolun beyler de yinede satmaya kararlıyım,derslerden fırsat bulamamak değil de derslere fırsat bulmak için de diyebiliriz buna.Satılıktır.
  11. Sabine

Satılık Steam Hesabı

İyi forumlar beyler, Uzun zamandır bu konuyu açmaya düşünüyordum kısmet bugüneymiş.Başlıkta belli olduğu gibi steam hesabımı satıyorum derslerden falan vakit bulamayacak gibiyim.Fiyat konusunda belirlediğim bir rakam yok,konuşup halledebiliriz.İlgilenenler varsa buradan,skypedan(dextr02),ya da...
  12. Sabine

DOTA 2 - 7.07c

Balex said:
    Son 1 haftadır falan setler ve hazinelere merak sardım.  Daha önce sandık açıp tavsiye verebilecek var mı? Veya internette herhangi bir rehber tarzı bir şey de olabilir.

feeder_noob diye bi hanım kızımızın videoları var treasure,etkinlikler,unusual chick falan.Youtube da bulabilirsin.
  13. Sabine

DOTA 2 - 7.07c

Irkçı ibnelerin kazanmasindan hiç hosnut olmadim ya.Burning,rOtk,Sylar varken Vg nin almasini isterdim,Fear lı EG fark yaratabilirdi diye dusunuyorum.Zira mason bi pubstardan fazla degildi(Alliance maci haric).Su ses olaylari,channel in dusmesi falan ti4 e yakismadi o kadar proze poolu varken bunlarin olmasi ayip oldu.Sanirim Burning ve LaNm bırakiyolar.Birakmadan once Burningin TI almasini isterdim neyse genel olarak idare ederdi.

Edit Burning i rOtk yle olan seysinden yazdim
  14. Sabine

DOTA 2 - 7.07c

Realist Kupa said:
    Realist Kupa said:
    Gençler abimi dotaya başlatmaya çalışıyorumda etkilenmesi için hangi videoyu izleteyim sizce moba yı bilmiyor anlayabileceği bişi olursa sevinirim

Yardımcı olan yokmu

Na'Vi'nin normal şartlarda teamwipe vereceği combatta nasıl oluyorsa iG wipe veriyor.Efsane efsane
  15. Sabine

DOTA 2 - 7.07c

dangan said:
    Bir sorum var. Kasmış tiny i hangi hero duurdurabilir? TA ile birkaç kere denedim 2-3 attığım halde ölürken stan atıyo rakipte beni kesiyo. Orchid de kasmıyorum mantıklı gelmiyo . Bî hero söyleyin kasmış tiny i durdursun.(tabi kasınca)

The Summit in Na'Vi.us diğer adıyla NAR vs VG maçında aynı şey oldu.Team game çok önemli tiny için.Lycan,puck,razor.Ki özellikle bkbli razor tiny için çözüm diyebilirim.Bu arada çok iyi maçtı NAR vs VG maçı çok iyi maçlar dönüyor The Summit'te TI4'dan önce görmek istediğimiz manzaralar bunlar...
  16. Sabine

DOTA 2 - 7.07c

Daha compedium u almadım ama eleme macları hakkında düşüncelerimi söyleyeyim.Amerika kıtasından NAR kesinlikle final oynar diye düşünüyorum.Çok iyi kadroları var.Final de ise kiminle karşılaşacakları muamma.Avrupa kıtasında gönlüm Power Rangers dan yana onları finalde görmeyi arzuluyorum.Finalde Rox.Kis ya da Team Dog u da gorebiliriz.Guneydogu Asya da Scythe Gaming ve Mineski kapışır gibime geliyor.Cin hakkinda pek fazla bilgim yok ama DT takimi one cikiyor gibi.Main event ta ise kalbim EG yada Cloud 9 dan yana.
  17. Sabine

Şu an ne dinliyorsunuz? (M&B (sessiz) radyo :)

http://www.youtube.com/watch?v=Qd4q0Xx-u1Y
  18. Sabine

Dexter

Belkide hayatımda izlediğim en iyi diziydi Dexter.Son bölüm çok koydu çok,ah be Dexter
  19. Sabine

Dexter

Grenade said:

Mükemmel bir derleme video olmuş. Final bölümüne 3 gün kaldı. Böyle bir dizinin bitmesi çok koyacak. Senaryosuyla, oyunculuklarıyla, karakterleriyle mükemmel bir diziydi. Ahh Brian Moser, Lila, Vince Masuka, James Doakes, Trinity...

Dexter gerçekten eski Dexter değil, büyük ihtimalle Oliver Saxon'u öldürmeyip herşeyi mahvetti. Debra ölecek sanırım. Ölmesini hiç istemiyorum. En son Rita'nın ölümünde çok yıkılmıştım.

Ve final bölümünden önceki bu mesajıma da Dexter'ın en çok bilinen sahnesiyle veda edeyim;

Elveda Dexter...

+++++++.Kesinlikle dizinin bitmesi çok koyacak Arjantin'e kaçsalarda Dexter Arjantin yapsalar bizim yapımcılar gibi :sad:((((((((((((((
  20. Sabine

Dexter

Dexter bu kafayla giderse bok kaçar Arjantin'e.Şuna yardım buna yardım.
Back
Top Bottom